ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 405
Хора, Фулъм пада от Ливърпул с 0:3 в 17 минута!  Shocked

Вече е 1:5!!! в 84-та минута Аз чак сега сколасах да се добера до тв.... Laughing
Виж целия пост
# 406
Мда, ама реших да не си пиша сама.  hahaha
Виж целия пост
# 407
Е, Ливърпул си го върнаха май. Фулъм не ги ли би на техен терен?
Виж целия пост
# 408
Добро утро.Какъв мач на Ливърпул снощи само.Хубав ден.
Виж целия пост
# 409
Добро утро!

Дъвката намерил цаката на Барса - щЕл да мачка.
Виж целия пост
# 410
Ще мачка той, ама нещо друго Mr. Green

Е, Ливърпул си го върнаха май. Фулъм не ги ли би на техен терен?
Биха ги, ама на карти hahaha
Виж целия пост
# 411
Ще мачка той, ама нещо друго Mr. Green

Дъвката.
Виж целия пост
# 412
smile3532
Направо ще я глътне мен ако питаш!!!!
Виж целия пост
# 413
Ама дано, дано.  Mr. Green
Виж целия пост
# 414
Довечера има страхотен мач, не е за пропускане Simple Smile Манчестър Сити - Тотнъм .
Виж целия пост
# 415
Искаш да ми кажеш - да си купя бира, като излизам с кучето?  hahaha
Виж целия пост
# 416
Искам да ти кажа ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си купиш бира Simple Smile освен, ако не пратиш кучето само да се разхожда и на връщане да ти донесе бира Simple Smile ми кво, ти ако на това не си го научила, за кво ти е куче? 
Виж целия пост
# 417
Ма, научила съм я, ама не може да пресича сама.  hahaha

Аз всъщност пих една бира навън, ама забравих да си купя за сега.
След малко отивам.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 418
Сити-Тотнъм 1:0  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 419
Тц тц тц , Крауч да си вкара автогол  #2gunfire
Е, ясно е , че Сити са следващите участници в Шампионска лига следващия сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия