КГБ = Клуб на Готините Баби - 110.

  • 44 745
  • 736
# 480
Фурия, добре завърнала се. като имаш време сподели къде беше, как е там. Че може и ние да те последваме наесен.
Каролин, случвало се е и след мене. Снощи например се обадих, следващото писане чак тази сутрин. Близо 10 ч. - ни вопъл, ни стон. Даже се майтапех назад по страниците по повода. Така се случва - работа, семейство, калпав нет.
Аз се разходих по обяд, седнах и прочетох тук. Тъкмо да пиша и звъннаха че ми носят изпраните килими. Опаковах ги и с Пламен ги вдигнахме над секцията. Ще ги постиламе чак наесен.
После се занимавах с Ани. Тя цял ден е на изпращане и абитур. бал на приятелче от блока.
Върна се и гледах да я натъпча с ядене. В 12 ч. пак продължават купона на 6 ет.
А сега тук заваля проливен дъжд и стана студено. Тя излезе, добре че ме послуша да сложи леко сако. После пържих тиквички. Това е при мене - проза.
Жабката, добре че каза кой е победил на мача. Пламен снощи го гледа с племето. Цял ден питам за резултата - не ме било интересувало. Май мача ги е гледал тях.  Laughing
Шпунц, мъжо защое нервен? Той не е ли свикнал на внуците?

Виж целия пост
# 481
Ето, появявам се на вечерната порверка. Какви са тия мисли, Каролинче? Знаеш много добре, че няма такова нещо - познаваме се. Аз около 18-19ч. гледах, че няма никой в темата. Времето е хубаво, мисля че са на разходки, по гости и затова е затишие. То си е нормално, де. Неделя е.

А Танитка също знае, че без нея също не може . Не може без никоя от нас - изключения няма Ама и аз едно изречение направих, леле мале. Явно биричката ми е дошла вповече тази вечер.
Тук гръмна и заваля. Така го дават за седмицата.

Мъжлето ми си легна, че нещо не е ... В петък почна нова серия, но едното лекарство го е нямало и са дали заместител-хапчета. Но пък ще ги пие 14 дни, което не знам добре ли е, не е ли. И аз ще отпътувам към спалнята.
Виж целия пост
# 482

 Ето че почти час няма никакво участие! Аз приготвих там някаква вечеря, хапнахме и сега съм тук.
Фурийче, добре си се завърнала! Разказвай! То част от нас надали някога ще имат възможност да ходят някъде, така че hahaha
Ами то все едно и също - нищо интересно за писане!
При нас беше слънчево и топло. Дано утре валне!
 А СЕГА ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ!
Виж целия пост
# 483
Ааааа Каролинка , немой с лошо.  Naughty
Всеки е потънал в грижи , аз пък цел ден не мръднах ,
раздавах го фермерка.  Mr. Green
Заблуждаваш се , пиши си , драго ми е да те чета.  Hug
Шпунц , дедко издържа ли на лудницата? Laughing
Айша , май , май , мача не са гледали или са били за Манчестър.  Laughing
Римар , дано е за добре.  Praynig
Яне , оправна буля , бре.  Hug
Танче , не веднъж съм ти казвала , че много ти се радвам и на теб и
на жените от клуба.  Hug Отивам да гледам снимки.  Peace
Фурийка , давай разказа и материал по него.  Hug
Хубава вечер , момичета.  Heart Eyes

Много се смях , но са страхотни , дано ви хареса.  Joy
http://vbox7.com/play:3b02799b
Може да го репетирате за следваща национална среща.  Wink
Виж целия пост
# 484
Ето ме. Wink
Цял ден снова tooth,насам-натам,а имам още работа.Вече съм уморена и ми се ляга,но  след час трябва да приключа.Утре съм на работа редовна смяна,а трябва да има храна за седмицата на Ели,та това правя сега.Тази седмица ще мине по скромно.Обсъждали сте рецептата за пилето върху сол-това е любимото от детството ми и пилето в кесия.Помните ли ги, newsm78ония кафявите кесии.
Когато е в кесия,тогава се намазва с масло и се натърква със сол.Така я знам рецептата аз,а може и да се експериментира.

Мая,сега се усетих:ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !Всичко добро да ти се случва от тук нататък. Heart Eyes
Четох донякъде темата,но ако някой е празнувал друг-да се чувства поздравен.  bouquet

Пожелавам на всички Ви,да отидете там където бях аз- в Анталия,на брега на Средиземно море.Туристите я наричат:Перлата на Турската Ривиера.Бяхме точно в Анталия,а не в околните курорти.Хотела 5 звезди и ние единствени 4-ма Българи,а останалите Руснаци/от всички народности на бившия СССР/,Иранчани,Поляци,Босненци,Германци.Националните отбори на Турция и Англия по хандбал бяха на лагер,даже там ги оставихме.Първите дни в хотела имаше Републиканско първенство по табла,но нали не бяхме ориентирани още,го пропуснахме. EmbarassedАниматорите ни забавляваха от 10 сутринта,до 23 вечерта и за скука нямаше място.
Само дето не останахме доволни от Тез Тур,че вместо Туроператори,влязоха в ролята само на посрещачи и изпращачи.Потвърдиха мнението ми от миналата година от Мармарис,че са с лоша организация.Даже в един момент си мислехме,че са ни забравили въобще.Жалко,че нашите БГ фирми работят само с ТЕЗ ТУР и това ще е причината да е последната ми почивка в Турция.
Магазинчето за сувенири в хотела го държат наши изселници-много приятни и отзивчиви хора.Благодарение на тях,получихме много информация и си направихме разходка из Кале Ичи-стария град,центъра и парка,където се намира културният център.
Ще кача и снимки,но след няколко дни.Към 700 са,но ще ги пресея първо,че щраках на поразия. Joy
Пожелавам Ви да отидете и с очите си да видите.Много е хубаво. Hug Hug Hug

Лека нощ !
Виж целия пост
# 485
Фурийка , кофти това с туроператора ,
но важно е , че сте изкарали добре.  Hug

Танче , разгледах снимките , чудни сте , а и
природа , лодки , чужденци гледам ви поздравяват...
супер , браво.  Hug
Виж целия пост
# 486
Фурия, почти няма начин да се избегнат Тез тур. И да се пъне някой оператор за друг, нкрая пак при тях кацва. Просто предлагат най-изгодното за нашите. А пък те си гледат бизнеса.
Пиле в плик от плод-зеленчук помня. У нас аз бях дежурна по готвенето му. Но сега такива пликове няма. Скоро ще пробвам и това на сол. Яла съм риба по същия начин, но в заведение.
Днес не ми остана време да пробвам дали имам магия. А ако имам - как да я върна на доброжелателя си?  Laughing
Ако не пиша повече - лека нощ на всички.

ПП - Танита, разгледах снимките. На много хубави места сте били.
Виж целия пост
# 487
Добра вечер, мили дами!

Какво чета аз в темата ни любима? Каролинче, какви са тези приказки?  Hug Hug Винаги пишеш интересно и с интерес те чета.  Пък и Танчето, и Шпунц... Направо съм изненада от вас. Недейте така. Никой не досажда никому по никакъв начин. Напротив всеки чака с нетърпение всеки ред написан в темата ни. Убедена съм, че е така и затова пиша в множествено  число. Хайде, скъпи мои не се "впрягайте" от тези и си пишете на воля. Аз какво да кажа тогава?  newsm78 Като пиша редовно и дълго... Пишете, пишете, пишете всичко и подробно, моля ви всичките.  Hug Hug Hug

Днес ще съм по-кратичка.

Фури, добре дошла! Радвам се приятните часове изкарани на екскурзията. Винаги да имаш подобни изживелици!

Яжка, моля те и теб, дръж се, стегни се! Винаги има светлина в тунела! Сега чакаш дългоочаквано събитие, което ще ти даде криле. Изживей го подобаващо! Другото лека-полека ще се подреди, сигурна съм в теб!  Hug Hug

Мери, весело изкарване на разходката.

Танче, снимките са великолепни, а хората на тях направо разкошни!
Ах, Ропотамо, ах, Ромотамо...

Здравче, книгата я има в книжарниците вече, ново издание и заради луксозното издание е скъпича - 30 лева. Но аз я харесах много и й се радвам още. А ще дойде времето да я четем на малчовците. Живи и здрави да са само. Радвам се, че Йо йо е добре вече! Нагушкай го!

Римар, браво на госпожицата. Сега следва очаквана ваканция!

Момичета, няма да споменавам повече, че текстът ми става пак огромен. Но утре мога да се допълня.

Лека нощ!
Виж целия пост
# 488
Здравейте момичета
Да се обадя набързо, че съм капнала от умора - приключихме ремонта, сега ми остана само чистенето Mr. Green
Принавам, че малко набързо ви четох, но наистина съм много уморена, а на всичкото отгоре и утре съм вече и на работа.
Надявам се утре да успея да сложа всичко в ред, и вече по-спокойно да мога да ви видя.
Лека нощ на всички и успешна нова седмица Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 489
Жабче, танца който играят на клипа е от моята младост и се казва "леткис", но в играта участват и ръцете- ляв крак и лява ръка, държиш се с дясната за човека пред теб, сменяш ръката, десен крак и дясна ръка, тогава се държиш с лявата и тн.т....................
Играехме го в у-ще между чиновете и в коридора, като сами си пеехме- на-на, на-на-на-на-на, на-на, на-на-на-на-на..............
Върна ме няма да казвам колко години назад!!! hahaha

Жабче, има доста чужденци из курортите, но още е началото на сезона, дано има повече, че като ги гледам тези огроооооомни хотели  стоят празни! Laughing
Билета за разходката по Ропотамо е 8 лева, на нас ни направиха отстъпка, та се разходихме за 3 лв.
Нали сме бедни пенсионери!!! Laughing
Заведението в което обядвахме имаше "обядно меню"- супа или таратор, пиле с картофи или с грах и десерт кремче, за 5 лева. Доста от колежките това си хапнаха.
Пусти пари, все не стигат! Mr. Green

Маринче, аз също пиша всеки ден, подробно, но като виждам че не се пише или пък с две три думи............минават ми разни мисли! Heart Eyes

Отивам да простра втората пералня за днес, че имам само четири въженца на терасата и се заемат от една пералня и за да не слизам да простирам на двора.....изчаквам да изсъхне прането. tooth



Л   Е   К   А      Н   О   Щ !

Виж целия пост
# 490
Добро утро , момичета!  bouquet
Вие докато спите аз омесих баницата и направих кафето и чая.  Laughing
 

Хубав и усмихнат ден и спорна нова седмица!  Hug Heart Eyes Hug

Танче , не знаех за тоз танц , но много се посмях , особено на бабката.  Joy
Половин час не схвана на къде да мята краци и на къде да отскача.  Joy 
Виж целия пост
# 491
Добро утро

Снощи е имало раздвижване по късните часове и набързо ви изчетох, че нямам време сега да гледам и снимки. Фури, чакам да видя и вашите от Турция. с нетърпение.

Жабче, едвам гледам нещо и кафенцето ще ми дойде УХа.... А тез банички със спанак вероятно много ги обичам  Hug Hug Hug

На всички споре ден и лека седмица
Виж целия пост
# 492

Добро утро и приятна седмица!

Благодаря ти за кафето, Жабче. Аз само това, че от баницата, която обичам, нали знаете...
А танцът е разкошен, бабето пък страшно "схватливо".

Момичета прекрасни да ви е прекрасен денят!


Виж целия пост
# 493
Добро утро момичета!!!

Майче - на голяма патерица честит рожден ден!!! Да си здрава ,спокойна и усмихната!!! Hug Hug
 Единия почивен ден ми излезе през носа Mr. GreenРабота на селооо,ама се справих. Grinning Grinning

Сега днес аз да почерпя че мойто мило Павел днес се е родил Grinning Grinning!!!
Да ми е жив и здрав !!!








Виж целия пост
# 494
             Добро утро и от мен!Аз съм на тръстиката.
             За какво затишие говорите  newsm78 ами аз като гледам всички пишещи активно са си по местата освен мен.Надявам се,че ще ме разберете.Просто няма какво да пиша,защото не искам да се оплаквам.Няма нищо интересно, а и не очаквам да се случи нещо такова.Коментирате депресията - е ,аз не знам моето дали е точно депресия,но... ....хайде ,няма да коментирам,че не всички четящи ми допадат.Пък ми се и правиха забележки,че съм цитирала "гости и скрити". За това пък редовно ви чета,но късно вечер и обикновено няма никой на клона.Видях и коментар в друга тема,който после изчезна! newsm78
            
ГЪБЧЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАВЕЛ!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ,МНОГО ЩАСТЛИВ С ТЕБ И КЪСМЕТЪТ ДА Е ВИНАГИ С НЕГО!

             Лек и усмихнат ден на всички!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия