Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXVII

  • 63 541
  • 736
# 525
Гледах Quando sei nato non puoi più nasconderti
Хареса ми. Много добра игра на децата.


Вчера гледах един доста стар филм с Брад Пит, но яко се изкефих. Най-обикновен социален филм е, но аз точно такива харесвам:

http://www.imdb.com/title/tt0105265/


И аз много го харесвам този филм.
Виж целия пост
# 526
Vanya_I, чак и буква съм пропуснала от зор да го напиша. ooooh!

Преди седмица приятели ни заведоха на риба. Встрани имаше един човек, който развяваше така въдицата, или кордата (както там се казва 'конеца') по-скоро... попитах що за чудо е това, та ми обясниха че е 'флай-фишинг' и ми препоръчаха да гледам филма с Брад Пит.  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 527
Midnight in Paris Къде може да го гледам  ?
Виж целия пост
# 528
Conviction - http://www.imdb.com/title/tt1244754/ много хубав филм
Виж целия пост
# 529
Midnight in Paris Къде може да го гледам  ?
Май го имало из торентите, но с лошо качество.
Виж целия пост
# 530
"Midnight in Paris"  го гледах на кино, незнам за торенти. Филмът е  от известно време по кината, така че сигурно скоро ще излезе и по торентите.
Оуен Уилсън  и аз не го харесвам въобще, но в този филм ролята много му пасва. Филмът е лек, тип комедия, но не и глупав, каквито са останалите филми с  него.

ТинаХрис с много едно такова замаено, приповдигнато настроение излязох след филма. Незнам заради музиката и кадрите от Париж ли беше , но като че ли е я няма тази заядливост от последните филми на Уди и е обърнал повече на смях.
Някой беше определил филма повече като десерт, отколкото като основно ястие - та аз съм съгласна с това, в добрия смисъл на думата   - много добър десерт обаче:)....
Виж целия пост
# 531
Благодаря ви ,  в София   го  нямаше в  Арена  ,иначе задължително  бих го гледала.  С лошо качество не ми се гледа , най- вероятно  ще изчакам още малко  Hug  bouquet
Гледах доста филми напоследък , но много  малко ми допадат...
 Cliente / A French Gigolo (2008)

http://www.imdb.com/title/tt1091992/

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=253250&hit=1

Виж целия пост
# 532
Извинявайте,че не съм по темата, но питах в другата тема и не ми отговарят.
Може ли да ми помогнете с линк към Бързи и яростни 5, но да е с горе-долу добро качество.
Виж целия пост
# 533
I am Sam със Шон Пен много ме трогна. Невероятен е и той, и малката Дакота. Страхотен тандем се е получил.
И Мишел е прекрасна там Simple Smile
Виж целия пост
# 534
Гледах "Агенти на съдбата" The Adjustment Bureau / http://www.imdb.com/title/tt1385826/  и "Първичен код" / Source code  http://www.imdb.com/title/tt0945513/ , като си спомням само вторият да е коментиран тук (може и да греша) . И двата филма са много близки в основните си внушения, но бих препоръчала втория   Simple Smile , като ще си призная, че очаквах този филм да ми хареса, предимно защото харесах първия на симпатичния млад режисьор, син на Дейвид Бауи ( "Луна" http://www.imdb.com/title/tt1182345/ ) . "Първичен код" е много повече предназначен за широката публика или с други думи комерсиален в сравнение с "Луна", но ми харесва последователността и интелигентното навлизане на режисьора в тези толкова експлоатирани от научната фантастика теми:-) . Повече от добра, но не и перфектна актьорска игра на Гиленхал, Фармига и Монахън...
"Агенти на съдбата" - препоръчвам само за изкушени в жанра или за почитатели на Мат Деймън и по-малко на Емили Блънт.   
Виж целия пост
# 535
Най-после гледах Trust (http://www.imdb.com/title/tt1529572/) с Клайв Оуен. Допадна ми без да е някакъв шедьовър. Тематиката за онлайн запознанствата с педофили разбира се е силно наболял проблем. Това което ме учуди и ми хареса като новаторски подход във филма (ще го напиша в бяло да не е спойлер) е, отношението на момичето към изнасилвача - за нея той не беше престъпник, не я беше изнасилил, тя даже го защитаваше. Чак когато видя снимките на другите, изнасилени от него момичета, тя осъзна, че не е била специална за него. Препоръчвам, но все пак предпочитам Клайв да се бие с морков в ръка и да реже пъпна връв с куршуми - някак повече му отива  Mr. Green



И да споделя една кино новина, която ме зарадва: снима се втора част на "Шерлок Холмс" с Робърт Дауни Джуниър  Grinning

Sherlock Holmes: A Game of Shadows

http://www.imdb.com/title/tt1515091/
Виж целия пост
# 536
вчера гледах стар френски филм с Жерард Депардио. На мен лично не ми хареса толкова колкото очаквах, но го поствам, защото го гледах вследствие на изчетени много суперлативи за него и може би на много от вас ще допадне  Wink

Jean de Florette
http://www.imdb.com/title/tt0091288/
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=239148&hit=1
Виж целия пост
# 537
благодаря на Лу за препоръката на The door in the floor, хареса ми Hug

и да препоръчам "Изгнание" - http://www.imdb.com/title/tt0488905/ - прекрасен филм!
Виж целия пост
# 538
Не знам дали е коментиран, отдавна не съм влизала в темата, но бих искала да ви препоръчам да гледате "Ябълките на Адам":
http://www.imdb.com/title/tt0418455/

Филмът е сериозен, засяга темата за вярата и борбата на човешкия дух по много интересен начин.
Виж целия пост
# 539
Не зная препоръчван ли е тук датския филм, който спечели  Оскар за най-добър чуждоезичен филм:

"В по-добър свят" / Haevnen / In a Better World
http://www.imdb.com/title/tt1340107/

Гледах го и все повече ми се гледа европейско кино...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия