Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXVII

  • 63 538
  • 736
# 570
Мили, "Вода за слонове" го дръпнах от тук, а "Стъпки в пясъка" го гледах на кино, за съжаление го няма по торентите.

Благодаря!!!   bouquet
Виж целия пост
# 571

а може ли линк към imdb, моля. При мен замунда не работи, и не мога да разбера кой е филма. Благодаря.
Виж целия пост
# 572

а може ли линк към imdb, моля. При мен замунда не работи, и не мога да разбера кой е филма. Благодаря.

http://www.imdb.com/title/tt1807950/ - заповядай Hug
Виж целия пост
# 573
Geia, хубав кинопреглед си спретнала. Радвам се, че са ти харесали руските филми, които си изгледала. Ако преди месец някой ми беше казал, че така ще се загледам по руското съвременно кино, щях да му се изсмея брутално в лицето. А днес.....днес ми е едно пусто и празно, защото изгледах каквото бяха препоръчали момичетата от един друг форум и се чудя какво да правя.
 Мисля че няма да сбъркаш, ако изгледаш и останалите филми които споделих последните дни-"Ние сме от бъдещето" (с актьора от "Одиночка")-има всичко в този филм-и смях, и драма с препратката към войната и малко любов; "Шофьор за Вера"-страшен филм!; "За децата до 16".
Виж целия пост
# 574
Емма, благодаря ти, пропуснала съм кой препоръча филмите Hug Харесаха ми, а и аз по принцип харесвам руско кино. Сега си дръпнах Ол инклузив и Ние сме от бъдещето. А снощи гледах и "За децата до 16". Довечера ще е и "Шофьор за Вера" Hug
Виж целия пост
# 575
Water for Elephants го има и в The Pirate Bay  Peace

Довечера съм обречена на Хари Потър, дано наистина да е силен филма, както казаха.

Гледах малко странния The Secrets of Jonathan Sperry ( http://www.imdb.com/title/tt1070858/) - приятен филм, пропит с атмосферата на малкото градче, където всички се познават. Малко в повече ми дойде християнската тематика,но уроците, които Джонатан Спери даваше на момчетата са наистина интересен начин да накараш едно малко момче да погледне с други очи на Библията и изобщо да я разгърне.
Виж целия пост
# 576
Довечера ще е и "Шофьор за Вера" Hug

Не съм гледала руски филми наскоро и не съм сигурна, дали ще ме привлече нещо от посочените по-нови заглавия, но "Шофьор за Вера" определено препоръчвам! Аз съм го гледала дори два пъти  Simple Smile
Виж целия пост
# 577
Довечера ще е и "Шофьор за Вера" Hug

Не съм гледала руски филми наскоро и не съм сигурна, дали ще ме привлече нещо от посочените по-нови заглавия, но "Шофьор за Вера" определено препоръчвам! Аз съм го гледала дори два пъти  Simple Smile
От къде го сваляте? В Замунда не го намирам.
Виж целия пост
# 578
От къде го сваляте? В Замунда не го намирам.
http://energy-torrent.com/details.php?id=21169&dllist=1#leechers
Виж целия пост
# 579
Има го и в Замунда - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=97475&hit=1

Макар че аз лично съм го гледала по телевизията - веднъж по ОРТ и веднъж по някоя от нашите, вероятно БНТ...
Виж целия пост
# 580
Благодаря ви!  bouquet
Виж целия пост
# 581
Последният руси филм, който гледах, Остров много ми хареса. Много добре направен.
Винаги съм харесвала руското кино (и съвременното и предишното съветско).

Последно гледах In the Valley of Elah и The Lincoln Lawyer.
Не съм особено очарована и от двата. Спокойно можех и да не си губя времето с тях. От първият очаквах повече, защото Crash и The Next Three Days много ми харесват.
За вторият според мен са могли да положат малко повече усилия в подбора на актьорския състав. Малко изкуствени ми идваха. А пък Marisa Tomei въобще не беше подходяща за ролята си.

Благодаря на Geia за линка към imdb.   bouquet
Виж целия пост
# 582
Емма, благодаря ти, пропуснала съм кой препоръча филмите Hug Харесаха ми, а и аз по принцип харесвам руско кино. Сега си дръпнах Ол инклузив и Ние сме от бъдещето. А снощи гледах и "За децата до 16". Довечера ще е и "Шофьор за Вера" Hug

Чудесен филм, запомнящ се
Виж целия пост
# 583
А пък Marisa Tomei въобще не беше подходяща за ролята си.
И какво точно и е толкова неподходящото newsm78?
Виж целия пост
# 584
Не му отиваше на Матю (лично мое усещане). Нямам абсолютно нищо против актьорските й способности.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия