Коя е най-добрата: лазерна, фото или елос епилацията ... 2

  • 63 113
  • 745
# 315
Момичета, вие през какъв период от време праите процедурите?  newsm78
Виж целия пост
# 316
Аз много четох по въпроса за лазерната епилация и установих, че най-много добри отзиви има за лазера Сопрано XL като най-безболезнен и ефективен метод за трайно обезкосмяване[url]http://www.anotherway.org/2011/06/hair-removal-4-or-less-ti … t-really-works/.] http://www.anotherway.org/2011/06/hair-removal-4-or-less-times-a … it-really-works/.
Виж целия пост
# 317
Момичета, вие през какъв период от време праите процедурите?  newsm78

Аз средно през около месец, като на различните места са ми казвали между 20 и 40 дни...
Виж целия пост
# 318
На мен ми казаха между 25 и 30 дни и аз през толкова правя. Предстои ми трета процедура от пет и досега са ми останали към 15-20 % от космите  Peace
Виж целия пост
# 319
Момичета, вие през какъв период от време праите процедурите?  newsm78

Аз на 20 дена.
Виж целия пост
# 320
Я кажете от кое студио стр доволни.
Виж целия пост
# 321
За кой град те интересува?
Виж целия пост
# 322
Здравейте, момичета!
Някоя от вас ходеше ли в Боби М на фотоепилация?  newsm78
Виж целия пост
# 323
Здравейте, аз направих 2 процедури фотоепилация на подмишниците и коремна линия + една на горната устна (просто нея я започнах по-късно) и засега ефектът е следният:  Mr. Green
Подмишниците оредяха доооста, да не кажа, че около 90 % вече май опадаха, не зная обаче дали няма да поникнат наново част от космите, все пак съм още в началото.
Коремната линия - там ефект не виждам никакъв, при все, че по-скоро имам тъмен мъх, обаче понеже не ги махам, възможно е да си падат по малко, а аз да не забелязвам. Във всеки случай продължавам с процедурите, защото дори само подмишниците да оправя, пак ще съм доволна, а и ползвам едни ваучери от нета, с които излиза около 10 лева на зона, та от експеримента няма поне да фалирам де  Mr. Green
Само за допълнение ще кажа, че кожата ми е мнооого светла, не се пека на слънце от поне 10 години, момичето в салона ми каза, че с мойта кожа и 5-6 процедури ще съм на 6 и ще уморим космите  Laughing
Виж целия пост
# 324
Много зависи на коя част от тялото си я правиш тази епилация. Казвали са ми, че например фотоепилацията е много подходяща за триъгълник и за под мишници. Докато например лазерната епилация се препоръчка за ръце, горна устна и т.н. (това е информация от момиче, което работи в такова студио само да кажа)
Виж целия пост
# 325
Здравейте, момичета!
Някоя от вас ходеше ли в Боби М на фотоепилация?  newsm78

Аз, аз...днес ми беше за пръв път....няма как да споделя за ефективността на процедурите все още

За студиото - ем нормално, малко над нормалното за квартален козметиче салон. Мацката, която ме светкаше беше доста любезна и ми подробно отговаряше на всичките въпроси, които зададох за по-малко от 3 минути. Процедурата отне около 10 минутки и имам по 5 святкания на мишница.

Понеже питах и за триъгълник какво включва - всичко, даже и на дупето ако има. Каза, че по принцип там се усеща по осезаемо паренето и даже ме светна два пъти, за да видя за какво става въпрос, понеже казах, че се колебая дали няма да ме боли прекалено. Очаквам сега м/у 7 и 14ти ден да започне така чаканото от мен окапване.... да ми стискате палци Simple Smile
Виж целия пост
# 326
Момичета доволни ли сте от фотоепилацията в Милано(ако сте ходили там) , аз направих 2 процедури  и като чели никакъв ефект нямам (имам още 2 ваучера )
  ooooh! Все пропускам да ви кажа! Бях взела на ММ 5 ваучера за фотоепилация на мишници във въпросното студио Милано. Той е направил 4, а освен забавяне в растежа на космите друг ефект няма!  ooooh! Аз само след една лазерна на мишници и изпадаха почти всички. Не знам къде е епроблема, но той даже мисли и да не ходи 5тия път там, а да ходи на лазер. Naughty
Виж целия пост
# 327
Здравейте момичета,

след втора процедура в елосцентър да се отчета. Косъмчетата се вадят лесно още след 1 ден.

Лекарката, която ме работи обясняваше много изчерпателно, беше предпазлива. Много съм доволна. Мисля, че намерих моето студио за красота.

Бях с ваучер от задружно, а правих и 2 допълнителни зони.
Виж целия пост
# 328
Здрасти, да те попитам казаха ли ти от кога до кога са в отпуска, че аз забравих  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 329
Аз също съм много доволна от резултата в елос въпреки болката.  Peace Довечера съм в Мелоди (пак с ваучер  Crazy) и ще докладвам после.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия