За храните- митове и легенди

  • 50 049
  • 790
# 390
  Божее, ако изчезна някой ден, да знаете,че съм умряла!Аз пия безкофеиново кафе от години, ям пържено и панирано в олио, яйцата пържа в масло, свинско ям, на скара, пия всеки ден по половин литър прясно мляко или кафето си със суха сметана. Ползвам бульончета Маги.Риба и ядки не ям, освен орехи и слънчогледови семки! Пия Кока-кола лайт вместо вода. Кафето и чая ги пия с подсладители. Пуша. Единственото вредно нещо, което не правя е да пия алкохол  newsm78, дори и бира.Дали да не започна да пия поне червено вино  newsm78?
никой не казва че се мре от такова хранене,не  Simple Smile,може и до сто години да се живее,но въпросът е че човек не се чувства добре,физически ,психически,живее некачествено,непълноценно.
Ако се чувстваш ок така,значи няма проблем! Simple Smile
Аз повярвах в това нещо след като се храня от февруари насам  пълноценно и разнообразно,с което и свалих кг,а и спортувах/м.Усещам голяма разлика от това как се чувствах преди и как сега.Това ме накара да се ровя,чета,да търся и да се стремя да накарам и семейството ми да започне така да се храни.Изпитах го върху себе си и се убедих bowuuПросто не искам  вече да съм все депресирана,с тежест в корема,подута,с главоболие,сутрин уморена след сън Crazy Crazy,без енергия през деня.......

Момичета страшни сте!Научих много неща,продъжавайте в същия дух!
Аз имам въпрос-как да си втечнявам буркана с мед без да му се загубят качествата.Досега го правех на котлон на най-ниската степен на водна баня.Но нали до 37-40градуса се разрушавали вит.,то май доста на доста по-голяма температура съм го подлагала newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 391
Не го втечнявай.

Пчеларите си имат специална джаджа, която прави това. Но не е изгодно да си имаш такава за няколко буркана мед годишно.
Виж целия пост
# 392
аха ,незнаех Rolling Eyesсега като се замисля,не ми трябва всъщност течен,единствено когато го влагам в някоя рецепта и се налага да е по-течен-меденки,сурови бонбони..ох като ми е слабост да правя десерти,трябва да се префасонирам да са изцяло здравословни рецептите,но трудно се променят хранителни навици,и вкрайна сметка къде е границата...ето снощи правих кекс/за домочадието/-сложих съвсем малко захар ,и добавих и пълнозърнесто брашно,можеше да се мине и без кекс ,но..абе важното е да се чувстваме добре и в хармония със себе си...
Виж целия пост
# 393
   Божее, ако изчезна някой ден, да знаете,че съм умряла!Аз пия безкофеиново кафе от години, ям пържено и панирано в олио, яйцата пържа в масло, свинско ям, на скара, пия всеки ден по половин литър прясно мляко или кафето си със суха сметана. Ползвам бульончета Маги.Риба и ядки не ям, освен орехи и слънчогледови семки! Пия Кока-кола лайт вместо вода. Кафето и чая ги пия с подсладители. Пуша. Единственото вредно нещо, което не правя е да пия алкохол  newsm78, дори и бира.Дали да не започна да пия поне червено вино  newsm78?
Не си за тази тема Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Това е по моя винa момичетата, не е свързано с внезапна смър, а с нещo наречено SIDS. Ето и линк: http://www.healthychild.com/toxic-sleep/has-the-cause-of-crib-de … -sids-been-found/
И още: http://gr8x.net/cot_death_campagin.

Аз съм с Google превода4 от англ. на БГ, защото нямам cirilica в момента и затова на kpaтko.
Виж целия пост
# 395
аха ,незнаех Rolling Eyesсега като се замисля,не ми трябва всъщност течен,единствено когато го влагам в някоя рецепта и се налага да е по-течен-меденки,сурови бонбони..ох като ми е слабост да правя десерти,трябва да се префасонирам да са изцяло здравословни рецептите,но трудно се променят хранителни навици,и вкрайна сметка къде е границата...ето снощи правих кекс/за домочадието/-сложих съвсем малко захар ,и добавих и пълнозърнесто брашно,можеше да се мине и без кекс ,но..абе важното е да се чувстваме добре и в хармония със себе си...
Не мисля, че всичко винаги трябва да е приготвено здравословно.
Дреме ми дали на меда ще се разпаднат витамините ако го сложа в горещия чай. Нали си го хапвам и суров.... а и да не го хапвам, не е единствения ми източник на витамини.
За кекса да не говорим, естествено, че ще е със бяло брашно и захар. То остава и с трици да го заместим.
Виж целия пост
# 396
Аз искам да развенчая един мит за прясното мляко. По принцип  домашното прясно мляко прави каймак, а купеното не прави. Това НЕ се дължи на по-лошото качество на купеното, а на това, че го хомогенизират. Процесът е механичен, прекарват го през мааааалки дупки (сита).
Виж целия пост
# 397
а, аз си мислих, че отнемат маслото за да го продават отделно.
Виж целия пост
# 398
От каймака не правят ли маслото?    newsm78

Пп:Лабрадор ме е изпреварил...    Laughing
Виж целия пост
# 399
а, аз си мислих, че отнемат маслото за да го продават отделно.

Отнемат, има си обезмаслено мляко, 1%, 1,5%, 3,5%. Но примерно млякото от 3,5% би трябвало да прави каймак, има достатъчно масленост, но не прави заради хомогенизацията.
Виж целия пост
# 400
даммм сега го четох от тук http://www.-spam149-/tag/%D1%85%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D0 … 1%86%D0%B8%D1%8F/
има някаква логика.
Виж целия пост
# 401
....добре е да се знае, че пълнозърнестите продукти не трябва да се консумират заедно с рафинирана захар, защото се получава угниване. отделят се газове и чревната флора страда. ...

Ами, ако са със сурова тръстикова захар, това валидно ли е?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 402
Отнемат, има си обезмаслено мляко, 1%, 1,5%, 3,5%. Но примерно млякото от 3,5% би трябвало да прави каймак, има достатъчно масленост, но не прави заради хомогенизацията.

Органик купешкото прави. Аз дори го махам, преди да подквасвам.
Виж целия пост
# 403
Отнемат, има си обезмаслено мляко, 1%, 1,5%, 3,5%. Но примерно млякото от 3,5% би трябвало да прави каймак, има достатъчно масленост, но не прави заради хомогенизацията.

Органик купешкото прави. Аз дори го махам, преди да подквасвам.
Говорим за бг обикновено прясно мляко Simple Smile
Виж целия пост
# 404
Да, аз само допълвам, да знаят тези, които искат каймак, а нямат достъп до домашно мляко.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия