АВГУСТинче "вънка" вика, по игрите иска то да тича! Тема 28

  • 33 483
  • 735
# 210
Само едно хелоу от нас. Снощи в 23:00 се върнахме от Варна. Изкарахме си невероятно. Теди беше въодушевен от абсолютно всичко.
Голяма игра падна с момиченцето на кумовете ни, на които бяхме на гости. Играха и на плажа ...лудница! Много хубаво беше всичко, но свърши.
Не съм ви чела изобщо. Само искам да кажа на Трейси - честито миличка. Имаш страхотно бебенце. Да е жив и здрав и много да слуша мама-герой!
Виж целия пост
# 211
Оооо Алегория, значи ни изпреварихте на плажа   grinning039
Ние днес го открихме     Nature Sunny беше много хубаво, нямаше голяма жега, Деси беше много послушна. Е....до момента в който баща и не и топна краката в морето и нашата тръгна да нахлува и сама.....изобщо не отчита студа а само вика "Деси пува /плува/, мий мий " и набързо си тръгнахме Simple Smile Е направихме един час де Simple Smile На пясъка казва кал а вместо мида - мина Simple Smile
Сега героите са уморени и почиват Simple Smile

За книжките - Деси много обича да и чета от този тип гатанки, четиристишия. Имаме една книжка с гатанки за плодове и зеленчуци и тя е наизустила на всички отговора, ама как няма като ме кара постоянно да ги чета. И то си е харесала 3-4 книжки и само тях въртим. Носи ми и ми вика "ижка носи,  пея" , което значи "нося ти книжка да ми четеш"  Mr. Green хаххаха постоянно повтарям, че не се казва пея а се казва чета, но тя не, нейната си знае Simple Smile

За колело мисля, че е малка още да му стига педалите, но пък камиончето си го кара като финикиец и развива скорости с него  ooooh!  
Стълбите - ах тези стълбиииии  ooooh! и на мен ми изправя косата Деси като започне да се катери, ама толкова много да я привличат разни бордюрчета и стълби, че където види и се залепя там да играе, а който няма работа да я чака  ooooh!Отделно има голям мерак да върви във входа ни до 5-ти етаж, че нали нямаме асансьор, но пък не иска и ръка да дава....

С другите деца за сега се разбира чудесно. Няколко пъти, когато е взела играчка на друго дете и то си я поиска, обяснявам, че трябва да даде играчката, защото не е наша и тя отива и връща каквото е взела. Дано така си и остане, но се съмнявам, че ще премине тази фаза и ще дойде друга  Mr. Green

С памперса нямаме никакъв успех все още, вече 2 пъти се наака в гащите  ooooh! ще разчитам на лелите в яслата, и това че там ще гледа от другите деца. Аз ще спирам с опитите  Naughty

Виж целия пост
# 212
Здравейте и от нас  Simple Smile
Трейси малко със закъснение  да ти честитя рожденния ден  си жива и здрава и много обичана от тримата ти мъже. Много сладък томи, а на семейната ви снимка е излючително жълтичък hahaha повече от китайче.

Славенче да ти е жив и здрав мъжО и много да те слуша. Зарадва ли се на шоколадовата изненадата?

Мариелка инат при моето лъвче нулев. И да започне да се търъшка това трае точно 5 секунди максимум 10 винаги го разсейвам и забравя за какво се е ядосал пък даже и плакъл. Излючително много ме слуша докато му говоря зада го разсеям и забравя. Незнам как да процедираш newsm78

Мама на Панда ами ние от вчера вече сме и на скутер. Баща му беше пратен на пазар за слипове на Илиенци и се върнаха със скутер. чесно незнам следващото превезно средство какво ще ние  hahaha дано поиска нова' лека кола' , че наща е за смяна. Дано всичко със сестра ти се оправи.
 По повод памперса да ви кажа в сряда как съм излязла без да му сложа пмперс и се усетих чак след 4-ри часа hahaha. Пипам аз да видя дали памперса прелива вече, а усещам едно голо дупе hahaha смъквам панталона и що да видя ние сме без памперс. Е такова чудо не ми се беше случвало.  Как съм го обула с панталончето без памперс още се чудя на себе си newsm78. Разбира се и нямаше авария иначе може би щях да се усетя по рано. Вече много чести ползваме гърнето не му е проблем да си стои на него, но още не махам памперса, че се оказват и слиповете проблем. На Илиенци 3 лв. детски слипове. много ми се струват newsm78 ще потърся на друго място. Сега сме в търсене на сандалки и голям проблем с тези номера ужас. 22 номер ни е точно( а крачето може да му порасне след 10 дни както се казва) , а 23 ни е супер голям. Поне си открихме едни платнени маратонки на конверс за 40лв., но сандалките идея нямам от къде и какви. Два дни къде ли не обиколихме. Давайте идеи newsm78
За играта Кубрат си играе както с връсници така и с какички или батквци. Важното е те дали искат да си играят с него , защото повечкото по големи деца не искат да си играят с 'бебета, защото ги дразнят". Най обича да гледа батковците особенно ако са с някое превозно средство , което той още не притежава и само ги дебне да слязат и веднага се втурва да ги щурмува hahaha hahaha hahaha повечето пъти удря  на камък , защото големите деца не си дават играчките. Чесно да си призная надявам се като тръгне на ясла да стане малко по лош да си пази и той нещата и да си отстоява неговито, че тук кварталните девойки на неговата възраст му посягат, а той пристъпва на заден, което мен ме дразни. Не искам да е агресивен и без причина да удря( както повечето деца), но искам да е справедлив и да умее да се защитава. Имали нещо вярно , но ми се срува , че момичетата са по бойно настроени?
 Хайде и от мен хубав следобед, че бая се олях от писане  bowuu

Виж целия пост
# 213
Ха ха , Петя Simple Smile не знам дали са по-бойно нстроени, но по-любовно със сигурност Simple Smile
Като каза скутер, се сещам, че оня ден Деси се покачи на един на едно наше приятелче ама иска някой да я бута Simple Smile Ей така си седи и се ослушва:

Виж целия пост
# 214
Ето ме отново! Както и предполгах, че тук ще разполагам с доста свободно време. Един час на плажа и след това спи по 2 часа.

skypetia, купих му пантофки на КК 22ри номер за 17-18 лева до колкото си спомням и се сетих и ги взех насам и сега ходи с тях навън и се оказаха добър вариант. Хем по евтини от сандалките, хем ги имам  налични вече и не трябва да обикалям.

Само, че днес се усетих късно да пиша и се събудихме, утре пак Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Не знам за какъв скутер точно говорите.  Thinking Аз си мислех да й купя от колите с акумулаторни батерии. Но са доооста скъпи и знаейки колко бързо й омръзва всичко нещо се дърпам. А и ми се иска да й купим някакво "активно", а не "мързеливо" развлечение.  Grinning За това си мисля за колело, на което да стига педалите. Гледах и триколки и истински колелца с гуми 12 цола, но наистина още мноого се чудя кое е по-подходящо за тази им възраст.  Laughing Гледам също и от камиончетата за бутане с крачета, но и за тях се чудя дали ще се кефи. Имахме на Плейскул, но след месеци наред никакъв интерес го продадох. Може би тогава все пак си е била по-мъничка, а и моделът беше доста малък и може просто да не й е било кеф на него.  Rolling Eyes Абе ще видим, но със сигурност скоро ще я сдобием с нещо. Wink

Алегория, Магаре, ех как ви завиждам за моренцето. Но и не чак толкова, защото както написах вече 100% и ние ще ходиииим.  newsm68

Магаре, и ние ще сме в Канзас др. седмица (ох, май вече го писах, ама да кажа). А снимката нещо не ти се отваря.

Ра Ив, пропуснала съм, на море ли сте? Simple Smile

Марги, радвам се, че се разписа и че сте добре! И благодаря за хубавите ти думи и най-вече за това, че си с мен в 9 всеки ден! Hug

Хайде. Аз сега малко работа и после на Роксет.  Stuck Out Tongue Winking Eye   superuu Лека ви вечер и приятна нова седмица!  Hug
Виж целия пост
# 216
Благодаря ви за отговорите за бельото! Ще се разходя тези дни, ако успея, за да потърся нещо подходящо там, където ме насочихте Simple Smile

За качването по стълби
- Малчо се качва за ръчичка от доста време, а преди 2 месеца бяхме на една вила, на която от терасата към полянката се слиза по стъпала- не са много, сигурно 5-6, на няколко места около терасата и там за първи път слизаше и се качваше сам, като се държи за перилата. Сега вече и вкъщи като се прибираме (живеем на 3тия етаж, без асансьор) се качва сам, като се държи, а от два дни и слиза сам, като само последните едно-две стъпала се пуска. В парка също много тренира, там има много стъпала и често се катери по тях. Страх ме, но като че ли вече не толкова, виждам, че е доста уверен.

За колелото- бях хвърлила око на ето този вид, но после, като се замислих как това нещо трябва да го влача до парка, защото улицата до там е задръстена от коли и не трудно ще стигне сам до там върху колелото, и направо се отказах. Може би направо другата година истинско колело ще му купим. Засега разчитам да се уморява и да хаби енергия от дълги разходки и много катерене.

Янче, дано сестра ти да е по-добре и всичко да се нареди! А за Роксет дразниииииш! Имаме 2 билета, ВИП сектор, а няма кой да гледа детето!! Много тъпо!  Confused

Скайпетя, аз бях писала преди няколко дни за сандалки тип маратонка. Ей такива съм решила,че искам, но там, където трябваше да има, няма! Тоест имаше от 24 номер нагоре, а те са му огромни! И сега чакам и се надявам да заредят с такива, защото съм си го навила на пръста, харесват ми, от друга страна пък не ми се дават една купчина пари, колкото за зимни обувки и изобщо все са ми в главата тези сандали!

Маргито, много неприятно с този кърлеж! Много ме е шубе мен, дори не знам дали ще го различа, ако го видя, а тепърва предстоят ходения по тревите. В парка не се притеснявам, там се пръска за кърлежи, но мислим да ходим след седмица на палатки, където вероятно изобилства от всякакви насекоми и тръпки ме побиват! Много обичам природата, но само да ги няма хилядите пълзящи и летящи неща! Бррррр! Даже и от пеперуди настръхвам, какво остава за жилещите напасти!

Всички, които сте се топнали в морето- завиждам виии!  Grinning Толкова го обичам това море! Heart Eyes


Аз прекалих, но се видях за 2 часа без дете и отплеснах, сори    Embarassed





Виж целия пост
# 217
Ееее Терпсихора , е как няма кой да гледа детето бе  Hug много жалко, че не можете да отидите  значи. И аз ги харесвам Роксет , има кой да гледа децата, ама пък нямам възможност да дойда  Laughing

Янче, оправих снимката , е на, виж що е то скутер Simple Smile
А ето и камиончето за което говорех по-горе, за сега и е идеално за височината:



Ра–ив, къде сте на море? И аз съм изпуснала?
А пантофките КК казваш стават за сандалки. Аз като и търсих на Деси сандалки и на мен ми предлагаха на Зетпол "сандалки", които ние използваме за пантофки Simple Smile ама е вярно, че има модели, които стават и за сандалки!
Аз сандалки не успях да харесам миналата седмица, но и купих едни гуменки за 18 лева, които са точно за ей това преходно време. Ама пък за плаж се чудя с какво да я водя в момента  ooooh!
Виж целия пост
# 218
Ами, Магаренце, това е положението! Какво да се прави, чедото е на първо място. Чудех какво пък ще стане, ако го вземем с нас, ама ми се стори твърде екстремно за такова бебе Simple Smile

Ама много сладка Деската на това камионче Simple Smile

За плаж аз си мисля, че ще караме с едни гумени и грозни обувчища, но пък удобни. Подариха му ги скоро и той адски се кефи, та май с тях ще я караме. Ей такива са.

Ей, ма много съм активна като съм без дете  Laughing
Виж целия пост
# 219
Ани,  що не вземете с милото да теглите чоп и който изтегли късата клечка си остава с детето в къщи, а другият се присъединява към Янчето  Laughing  /и всичко това ако все още има време до концерта де Wink/  Mr. Green
А крокитата са супер , ако намеря на Деси такива, които да са и удобни и аз ще и купя  bowuu

П.П. ама чакай сега , та ти два пъти споменаваш, че детето го няма ?! Ами духвай към концерта и това е !
Виж целия пост
# 220
Аааа, ама нямаше го за 2 часа, върна се вече! Simple SmileSimple Smile  А май няма да успеем дори и така са отидем. Здраве да е! Simple Smile

Да, крокитата са супер удобни, ама много са ми грозни са шляпкане из града. Иначе са плаж са екстра! Simple Smile
Виж целия пост
# 221
Хихи, Терпсихора, аз такива купих на Софи да си ходи вкъщи. И тя си ги хареса, даже подтичва с тях.  Laughing
Виж целия пост
# 222
Магаре точно това е нашия скутер , но той си го кара много добре. Отдавна се облизваше по чуждите и много искаше да ги кара. Утре ще ви снимам паркинга  с превозните средства на Кубрат. А вече сме със сандалки на Фишер Прайс от Хиполенд си ги взехме за 35 лв.
Виж целия пост
# 223
magare, пантофките са ни ей такива http://www.bebcho.bg/bg/details.php?id=3103.
А сме на море на Созопол, в един затворен комплекс на брега и минаваме само с тях, защото стигайки до пясъка той се събува и шляпа бос.
Янче, да разкажеш как е минал концерта.

За камиончето за бутане явно е до възраст. И ние много дълго време му обръщахме минимално внимание, но напоследък в София излизаме само с него. И е голям кеф, това е един от малкото начини при които Тедо се изморява повече от мен при разходка, аз само вървя след него  hahaha

За колелото и ние сме решили да взимаме такова без педали, само че не с дървена рамка, защото ми идват доста скъпички. Четох, че приучването към колело с  педали и без помощни колела е доста по-лесно, от колкото да се почне по стандартния начин. Пък и са доста по мобилни, то тия помощни пречат при преминаване през всякакви неравности.
Виж целия пост
# 224
Добро утро,хайде да сложа кафенцето

Янче тъкмо теб гледам сега:)Много ми е любима тази жълта ризка...така ти отива WinkТи на Роксет ли ходи??Бързо да разказваш Hug
Мама Лиди Mr. Green Факт е ,че в детската градина децата са коренно различни...ядът ,спят и мн.слушкат,а като ги вземем и стой та гледай Mr. Green
Алегория,много хубави снимки,гледах ги във фейса...личи си,че сте си изкарали супер.Ама я кажи как така качихте Тедо на бънджи Shocked Някакво малко ли ще е....
И да те питам,продължи ли с програмата"Отново на работа"или се отказа?
При нас нещата са на финала.Днес свеки е на последния урок от курса и ще сключваме договора Peace
Магаре и аз се почудих за плаж,но като си знам стоката...особенно голямата,веднага ще са във водата,понеже Нико копира всичко от кака си Mr. Green
И нашето камионче няма почивка,постоянно го кара и смея да твърдя,че това е точната играчка за тяхната възраст. Янче това е моето предложение за "активно"развлечение Peace

Терпсихора ще ти предложа друг вариант на това колело ,което си показала...даже някъде в предишните ми постове съм го показвала пак.Имам приятелка,чието детенце се справя супер с него...за мен е малко скъпичко развлечение за няколко години,като се има предвид,че едно голямо колело струва толкова Peace
Ето това е.
И както е казала Ра-ив,наистина се приучават по бързо да карат с педали после,макар,че Кубрат е факир в това още от сега Mr. Green
Ставам,че Ники се събуди,пък и трябва да се оправям за работа,която е супер интересна Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия