Пък и то в това хубаво време, все навън. Ние днес откарахме близо 12 часа, само 1 час дремнахме на обяд и това ни е. Тедо вече спи, а мама е капнала, а тепърва трябва да готви за утре.slavena80, да имаш едно наум че и от тези с гумираните се изкривява също крачето, нищо че си е чисто и просто само чорапче с пришита гума. Аз и за това ги махнах, защото само усетих малко и ме хвана яко стах. Ние му купуваме по принцип скъпички обувки и много държа на това, но за вкъщи така и не намерих удачен вариант, защото зимата си беше студен пода, та му обувах едни плетени чорапи с които много се пързаляше, както ти писа. Но аз по принцип съм малко джаста праста и реших, че ще се разпльока на пода един два пъти и ще се научи да се пази, е то и така стана

Hariela на скоро ти гледах линииката, че напредва. Хайде стискай и ние стискаме и така до края

giuli, разсмя ме с тази част от акото

♥МамаНаПанда♥, разкажи ни повече за работата си де. Върху какво работиш в момента, да не ни изнедадаш с някой нов феноменален репортаж

А аз да си похвал детенцето, и аз като другите не вярвах, че така бързо ще стане с памперса.Вече 10тина дни сме изцяло без дневен и има пропуски, но като цяло са рядко, а аз очаквах някакво неистово пране. Че като се сетя миналата година племенницата ми беше на 2 и имаше цяла седмица яко пране на гащи.
Имам един въпрос - има ли още мами които още не сте тръгнали на работа и има ли шанс да се върнете на предишното ви място или ще търсите ново? Че аз май съм в такава ситуация, не че съм се разбързала да работя де, имайки впредвид, че нямам още готово решение за гледането на Тедо, а имам претенции


.Най-добре ще да отидем всички заедно приятели и роднини в някакво подходящо заведение където да има детски неща за забавление,но не мога да сетя за такова тук
.Аз за вкъщи съм и купила едни летни пантофки Зетпол отговарящи на изискванията ми,а за навън сандали Чипо,бях пуснала линк към тях в предните ми постове,ако се интересуваш ще ти го пратя да ги видиш.Не знам дали от обувките или от това че ми расте детенцето,но стъпалата й вече не са така,пу-пу.
.Голям принос имаше това, че от 1-2 седмици като ходим с една приятелка по парковете и тя ходи да изпишква нейното момченце, аз водих Али да гледа и обяснявах "виж как Ники пишка до дървото" и му викаме браво.И онзи ден на язовира като каза че и се пишка викам айде като Ники сега на дървото,давай да покажем на Ники че можеш и ти и тя милата повтаря като папагалче след мен "Ники пика дъвото" и свърши работата.От тогава пишка по храстчетата но на по скрити места
Доки ми препоръча да си подобря хранителния режим с повече белтъчини, плодове и зеленчуци и ако на следващия преглед положението е същото, ще ми изписва медикаменти. Ей, не спрях да пия лекарства значи ...
Пуснах и всякакви изследвания, да следим да не се появи пак някоя инфекция, че това ще срине всичко тотално (да не дава Господ
). Та сега се моля за добри резултати. Ами това е.
И съэответна се наложи да прибирам Кати без да се е наиграла досаттъчно навън и да не ви описвам какви циркове бяха пред входа
Аз каква вина за това шантаво време пък!

Дори сега в неделя мисля да заведа семейството по същите стъпки, но вече без тежки камери и микрофони. Обещала съм на попа в манастира Св. Теород Тирон, че съвсем скоро ще се завърнем и ще му уважим поканата за кафе.
Репортажът пък ще бъде излъчен в петък сутринта, по-късно и качен на сайта на ББТ.