
Май ще пробвам пак юфката и кус-куса...може да ги прояде.Утре ще е на пържена филия

.Вчера си искарахме един страхотен ден.Една приятелка ми беше на гости и след нея дойде майка ми да ми погостува,така че нямаше празно и скучко


Ама не го мисля от сега,че имам други грижи.Като м удойде времето-тогава.Стискам ти палци да си намериш нещо готино, каквото на теб ти харесва.


За десет лева на легло дали ще има условията, които са ми необходими за малко дете? 

Ето и приятна лятна почерпка по случай този слънчев и цветен празник Еньовден!! 

Да си много здрава и оби4ана

То може да се пряви винаги, ама и аз съм с такава 4увствителност и като се замисля, май ми бяха пак по-така и преди да се занимавам с комп. особено много
От около 14 годишна съм го забелязала и с годините се увели4ава

Да са здрави, щастливи, много усмихнати и винаги положително настроени!




Я бързо да идвате да казвате как е времето
А и Нико не е ходил цяла седмица и така искаше милия на "патъка"да си играе...той нали не влиза във водата,та и пясъка му е достатъчен 
.
).Митко и той много се забавлява,само дето аз се побърках да го пазя от басейна.Все искаше да играе около него и да се навежда да взима топките от него,направо ужас
.Сега Митко е при майка и аз си почивам малко,ходих и на праж,но няма такъв вятър.Нещо темичката не върви,всички сме навън и на никой не му се пише...
) по главата.

Препоръчани теми