МАЙските деца щастливи станаха на три години!

  • 68 008
  • 756
# 315
Явно всички са така, не признават играчките.Кристиян е същата картинка, купихме детски клещи, отверки и др. такива, че все на баща си взима и ефекта беше нулев.И други такива примери има в нашата къща.
Виж целия пост
# 316
мамче, показахме му един детски лаптоп в МОЛ-а, но не се впечатли. Отиде и си избра полицейска кола Simple Smile
Даже и да му вземем детски лаптоп сигурно пак ще виси на нашите Simple Smile
Все пак още са вашите. Моя лаптоп отдавна не е моя. Вече даже не знам от къде му е копчето за включване: всичко сама си прави- игри, сайтове (ограничила съм и ги), филмчета- каквото и душа сака. Естествено и времето и е ограничено, но детето вече е с по- добра компютърна грамотност от баба си и дядо си взети заедно (а те съвсем не са от тези, които не пипат компа).
Иначе в градината при нас всичко е ОК. Госпожите ни са разкошни, много са мили и към нас като родители, и към самите деца. Моята девойка много ги обича и трите, заедно с лелята.
Виж целия пост
# 317
Аз ще си замълча. Божидар не бара компа!  Sunglasses
Искрен му има големите мераци, но все някой ден ще му ги охладя.
Виж целия пост
# 318
Да си похваля синчето  Grinning. Преди месец му дадох пъзел от 20 части- колите. Реди го за 5 минути ако гледа Дора изследователката или снукър, иначе 2-3 минути му стигат  Grinning.
Виж целия пост
# 319
Леле, завидях! Браво на малкия мъж!

Вчера водих Божидар на Йога за деца. Много му хареса. Но си имахме проблем с оставянето там. Разрева се и трябваше и аз да присъствам. Дано следващите пъти го приеме по-леко и да си остава спокойно там. Те че ще ме оставят да стоя, ще ме оставят. Но не искам да развалям дисциплината.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 320
Браво!
Хайде и аз да си похваля моето, че съм много горда  Flutter
Госпожата в петък го похвали много. Имало някакво упражнение и само Алекс от цялата група отговарял вярно. После правили някакво влакче от цветна хартия и той толкова точно залепил частите, че ме помоли да не му взимам творението, за да го изложи  Grinning  bowuu
Виж целия пост
# 321
 smile3501

Аз съм си прецакала нещо лявата ръка в лакътя и от няколко дни половината длан и два от пръстите ми са перманентно изтръпнали. Sad Голяма гадост.
Виж целия пост
# 322
Браво на децата  Hug
Нощни очи, бързо да минава ръката
И Криси в петък беше творил влакче и като го взех беше много горд с постижението си.Показваше ми много какво е направил.Госпожата каза, че колкото на другите деца помагат толкова и на него, справя се добре с задачките.Но развалихме дисциплината и съм много притеснена.Почна да хапе и удря, но госпожата поне ме подкрепя и успокоява, че с дружни усилия ще оправим и това.И снощи каза най-дългото си изречение досега- Мамо, икам оте мекце да топлиме
Виж целия пост
# 323
Браво на юнаците Hug
мам4е, има ли нещо ново из градината, че не сме ходили от миналата седмица? Нещо за коледни календари, подаръци...знам ли? Да не пропуснем нещо  Grinning
Виж целия пост
# 324
Стефчо,май започна да заеква Sadкато започне да говори и една сричка я повтаря по 3-4 пъти .
Виж целия пост
# 325
Хенриета-Анна, консултирай се с логопед.

Алекс пак пропусна градината, кашля като магаре.
Виж целия пост
# 326
Хенриета-Анна, за твое успокоение се консултирай с логопед, но аз не смятам че е нещо притеснително. Ванко също понякога в началото на изречението повтаря думата по няколко пъти. Според мен това е защото мисълта му тече по-бързо. Не се притеснявай! Hug
Виж целия пост
# 327
Мамче  Hug

Хенриета-Ана, възможно е да се е изплашил нещо и за това да е започнал да заеква.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 328
Вики браво на Алекс.  smile3501
Мими спокойно, в нашата група най-спокойното и будно момче, захапа Преско. А, самия Преско до преди месец се опитваше да ни удря (нещо, което никога не е правил). Вече се успокои и не го прави.  Grinning
Танче бързо оздравяване на Алекс.
Хенриета-Ана за твое успокоените отидете на логопед. Имам координати на добра логопедка ако те интересува пиши ми на ЛС.
Яна  Hug
Виж целия пост
# 329
Втория път на Йогата Божидар се представи чудесно. Не знам от баховата комбинация, която му направих или отсамосебе си, но не рева, не се тръшка да оставам. Само ме пита дали ще остана да го гледам, аз казах, че ще остана докато започнат заниманието. Той го прие спокойно, даже не е забелязал, че ме е нямало.  Sunglasses Накрая даже трябваше да го подканям да си тръгваме. Много му хареса!  Mr. Green

И да ви представя първата му реколта от зелен лук:



Сам си го посади. Аз му напомнях само от време на време да го полива.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия