МАЙските деца щастливи станаха на три години!

  • 68 008
  • 756
# 585
Честито!!! Да ви е жив и здрав ,много радост да ви носи и да има късмет в живота!!!
Виж целия пост
# 586
Честито!
Жив и здрав, голям да порасне!
Виж целия пост
# 587
nikolaeva
Честито! Жив и здрав да порасне!
Виж целия пост
# 588
Честитоооо! Да  е жив и здрав бебока, много да ви радва и да слуша кака си!  bouquet
Виж целия пост
# 589
nikolaeva, да ти е живо и здраво малкото съкровище   bouquet
Виж целия пост
# 590
Николаева, честито бебенце! Да ви е жив и здрав момъка!  Hug Heart Eyes
Ако имаш нужда от информация и подкрепа за кърменето - насреща съм!  Hug

Нашия мързел надделя. Няма да ходим никъде. Ще си мързелуваме вкъщи!  Whistling
Виж целия пост
# 591
Благодаря за пожеланията   bouquet
Дано свършат тези колики, че ще ме умори мъника. С кака му беше по лесно.
Относно лятната почивка, тази година за съжаление ще пропуснем. Покрай бебчо накупихме доста неща, а и детска стая правим. Дано догодина отидем някъде. Наши приятели бяха на Шкорпиловци и са доволни. Не е пренаселенео, не е скъпо и става за нашите ограничени финанси.
Виж целия пост
# 592
И ние сме ходили там. Малко е като за пенсионери, ама аз точно така обичам Simple Smile Шкорпиловци и Иракли много ми допадат. За съжаление и тази година ще пропуснем Sad
Виж целия пост
# 593
Ние "почивахме" при баща ми една седмица и после една седмица във Варна. Доволна съм честно да си кажа. Е, можеше и повече или другаде, ама карай. Догодина по-отдалече ще си правим плановете.
Виж целия пост
# 594
Момичета от 1ви септември ли започва новата година в детските градини?
Виж целия пост
# 595
Момичета от 1ви септември ли започва новата година в детските градини?
При нас е от 17-ти, заедно с учебната година на учениците Simple Smile
Виж целия пост
# 596
Николаева, честита втора радост! Да ви е жив и здрав!
Вики, при нас е от първи.
Виж целия пост
# 597
При нас от 1ви септември, в случая - от 3ти.
Виж целия пост
# 598
ЗДРАВЕЙТЕ ,МАМИИИ!!!
Малееее,срам...не съм писала от 1 год сигурно,нито съм влизала в темичките ни,нито въобще съм отваряла този сайт.
Дори някой имена съм забравила от тук.

Николаева,честита ти радост!!!

Нашата градина започва от 3-ти септември.

Вики,ама вие най-после приети ли сте на градина ?  Embarassed

АЗ ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ.......отървах се най-после от едно бреме..............РАЗВЕДОХ СЕ ТОЗИ АПРИЛ.
сега ми е много спокойно на душата,детето е по-добре............добре съм,имам повод да се похваля.

Това ли ни е темичката,всъщост?
Аз писах,ама изведнъж гледам,че децата ни на 3 год седят по тема  newsm78
Виж целия пост
# 599
разгледах си последните публикации и засякох снимки на Ивет на 3 год.

ще се опитам да сложа актуална,забравила съм как беше

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=429483547063549&set=a … ype=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=414852128526691&set=a … ype=3&theater

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=485245831487320&set=a … ype=3&theater

не помня как ставаше номера дасе слагат тук снимки,моля подскажете ми
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия