МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 85 021
  • 679
# 270
Момичета гледам,че ви е скучно в темичката та реших и аз да се включа.Аз макар и рядко пиша в Бургаската тема.
Моята дъщеря се казва Габи.В събота ще са сборна група на градината,а дечицата от горния етаж,с които ще ги събират до скоро бяха под карантина(за шарка).Още не знам дали утре ще съм на работа,но дори и да не ходи на градина има ли болни рано или късно ще стигне до нас.Единственото,което ме успокоява е,че рано или късно трябва да я изкараме.А това с хремата и на нас ни се е случвало и то многократно.Цял ден на градината е хремава,като си я взема и всичко спира.В нашата градина няма климатици,може да е от запрашения въздух   newsm78.А и по-принцип госпожите винаги се пробват и ако мине номера да гледат по-малко деца.
Виж целия пост
# 271
Здравейте   bouquet
Има ли работещи днес  Laughing Аз поне се водя такава, само нещо не мога да преборя сама себе си и да се убедя, че съботата ми е работен ден  Mr. Green
Галя и тати тичкат из снега на двора ни, пък аз ей така си губя времето  ooooh!
Хайде, Илиянче - чакам запис, че те мисля  Whistling
mis_val - Добре дошла при нас  Hug Радваме се на нови попълнения, защото нещо много не ни се пише  Crazy
Дали беше достатъчно кратко   Laughing
Виж целия пост
# 272
Ха, добър ден!

Най сетне заваля сняг и при нас , та и ние да го видим за тази година  Laughing, а и той нас да види!
Иве, и аз чакам да понатрупа, та да излезем с Мима, изобщо ако натрупа де.Тя сега спи, а аз съм се тупнала на дивана и си мечтая да си легна на спалнята /мързел голям/.Та сега ще се преместя по-удобно да си гледам филма и снега през прозореца  Laughing
Ми това е, няма да раждам като гледам днес, ма Божа работа, то като тръгне раждането, не пита, по всяко време може да е!
Хайде, лек ден!
Виж целия пост
# 273
Здравейте!
При нас натрупа още нови 10 см. Сутринта излязохме с Неви и тя недоволна коментира, че не иска да махат снега от тротоара, иска да стъпва върху него.. Laughing
Всяка сутрин ходят с шейната на детска градина. По-скоро тичат до там - така се получава като цепят секундата на две. Днес нямат дори и сборни групи - обявили са този ден за неработен.
Илиянче имаш и от мен стиснати палчета!  Hug
Ради, spirit  бързо оздравяване на болните!
mis_val добре дошла!
Някой ако може да ме добави в групата във фейсбук: Aneta Stoyneva
Виж целия пост
# 274
Добър ден!
Добре дошла на  mis_val   bouquet !
   Ами ще оздравеят няма къде да  идат ама ми писва ве4е на душата , не смея да си правя никакви планове за каквото и да било..при нас ве4е по4ти няма сняг каквото наваля се стопи но духа един ужасен вятър..4е 4ак неми се излиза а трябва Simple Smile...
Хайде лека ве4ер другата седмица пак   bouquet ..

И Илиянка да стиска кълките искам го на нашата дата Simple Smile baby_neutral Joy
Виж целия пост
# 275
Здравейте,момичета!
Благодаря за топлото посрещане!Моя шеф вчера се смили над мен и ме остави да се гледаме с Габи.Утре пак ще пиша,че малката досажда и не ме оставя.Както казва мъжът ми да отивам на работа,че да си почина  Laughing
Виж целия пост
# 276
Добра Ве4ер!
     mis_val - има нещо вярно с това да идеш на работа и да си починеш.. и аз мечтая да си намеря работа и да ходя да си почивам тама ама уви като кажа 4е имам 2 деца и викат не ставаш Simple Smile... Хйаде утре с кафето рано рано ще се срещнем Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Добро утро от нас.. Пожелаваме ви успешна седмица.


Виж целия пост
# 278
Хайде на късното кафе  Wink



Искам вече на мореееее  Mr. Green

И аз си почивам от Галя като ходя на работа - грях ми е да си го призная, но си е така  Embarassed
Ради, дано дойдат по-добри времена и започнеш работа, още малко да пораснат децата  Laughing
Аз не мога да си помисля за второ - като знам какви акробатики правим с моя да си я гледаме двамата, представям си и с едно бебче как ще  е  Whistling Така, че който се уредил с две си е късметлия  Peace

*****************
Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.

Леле, не мога да повярвам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 279
Еее браво аз не успях да сложа картинката ...
Ами Иве ние то4но щото не можем да въртим акробатики и няма кой да поеме децата поне малко за това не мога и да по4на тъй желаната каквато и да е работа..
Виж целия пост
# 280
Добър ден и от нас!

Да не си помислите, че съм тръгнала да раждам.Нееее, на бебче не му се излиза явно и ще си остана бременна...
Иве, така е повиваме си психически като ги няма децата Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Здравейте,момичета!
Това с двете деца и работа ми е болна тема  Sad.Никога не съм си и мислила,че ще си остана само с едно детенце,ама сега като гледам нещата май натам вървят.Според мен докато няма мерки към работодатели,които дискриминират семейства с 2 деца(,че и с едно) проблема с демографската криза ще се задълбочи.
Виж целия пост
# 282
Тук съм с новина , Илянка има бебе Лъчезар . Роден на 24,01,2012 в 14.15ч., 3350гр. . Мама е с шевове , но мисля че е добре и ви поздравява Simple Smile
Виж целия пост
# 283
Страхотна новина  Party

Илиянче, да ви е жив и здрав малкият Лъчезар и само радост да ви носиHeart Eyes


А на мама по-бързо възстановяване и чакаме да се разпише  Hug
Виж целия пост
# 284
Илияна,да ти е жив и здрав малкия мъж!Честито и на каката!Пожелавам ти бебето да е мноооого послушно и бързо възтановяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия