Clinique

  • 80 399
  • 755
# 180
Някой знае ли къде в Русе продават продукти на Клиник? И по-специално фдт,защото така през сайт ме е страх дали ще оцеля цвета.  Peace
Виж целия пост
# 181
През лятото си бях купила Superdefense и не бях очарована. Чувствах щипане, парене и кожата ми се зачервяваше. В момента пак започнах да се мажа с него и този път съм очарована  Grinning  Този път не ми щипе и кожата не ми се зачервява. Много странно  Crazy
Много харесвам и съм изключително доволна от продуктите на Clinique Heart Eyes
Обмислям да си купя и кремче за очите. Да, знам че има доста недоволни от тях, но ми се иска да пробвам.
Изключително доволна съм от Comforting Cream Cleanser. Много лесно си махам ФДТ с него и не ми пресушава, омазняма или дразни кожата.  Grinning
Супер доволна съм и от Skin Calming Moisture Mask. За мен това е най-хубава хидратираща маска.
Забелязах, че най-добре ми се отразява когато често сменям кремовете на Clinique  Mr. Green
В момента въртя Superdefense, Redness Solutions Daily Relief Cream и Repairwear. Също от време на време си правя маска и с Moisture Surge Extended Thirst Relief
Следващото кремче което ще си купя е Even Better Skin Tone Correcting Moisturizer  Mr. Green
Виж целия пост
# 182
Явно в началото Clinique действат така - щипане, парене; аз бях сериозно настроена, че тези продукти (при това пробвах няколко вида) няма да ми понесат. Дори и сега понякога усещам леко парене, но след минути нещата се успокояват. В дългосрочен план кожата свиква, а ползите и добрите ефекти от употребата си личат.
Виж целия пост
# 183
Аз изпитвах дискомфорт единствено при  Superdefense. Спрях го и го прибрах и сега като го извадих....о, чудо!  Grinning
При мен ефектът също е голям.
Виж целия пост
# 184
В момента въртя Superdefense, Redness Solutions Daily Relief Cream и Repairwear. Също от време на време си правя маска и с Moisture Surge Extended Thirst Relief
Redness Solutions Daily Relief Cream как ти действа и само него ли ползваш или ти е допълнителен дневен крем?
Виж целия пост
# 185

Здравейте момичета Hug
Може ли да помоля за помощ тези от вас с по – богат опит с продуктите на Клиник Simple Smile
Аз много исках да пробвам прословутите 3 стъпки и си взех мострички за 2-ри тип кожа, взех мостричка и на кремчето Superdefense и на серума Turnaround Concentrate Visible Skin Renewer. Кожата ми е по принцип е мазничка ( по скоро комбинирана)  и като сложих всичко това на лицето си вечерта на сутринта се събудих все едно съм плувала в олио. Реших да пробвам за 3-ти тип кожа(по мазна) и  взех пак мостричка. Междувременно мостричката на кремчето Superdefense значително потъмня – така ли се случва по принцип???Пробвах мостричката на по силните продукти(за 3-ти тип кожа)+серума+ Superdefense и  о ужас...беля се ...от 1-вото намазване сутринта, като стигнах в офиса и видях лицето си зле ми стана Cry По принцип имам много несъвършена кожа, неравен тен, белези от пъпчици...възможно ли е това белене да е временно и да се оправи? Дали да не заложа на 2-ри тип, но се опасявам да не ми се  омазни  Confused Извинете ме за дългия пост и ви благодаря предварително   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 186
Eliona, ползвам го самостоятелно предимно през деня, но съм го слагала и вечер.
Действа ми успокояващо и хидратиращо.
Ако имате зачервяване, леко го неутрализира.
За по сериозни зачервявания се ползва Redness Solutions Daily Protective Base. С базата трябва да се внимава и да се нанася само върху зачервяванията защото в противен случаи лицето леко зеленее  Laughing
Пудрата от тази серия също не е лоша.

Gety, единственото което ми хрумна, като прочетох това, което си написала е да смесиш 2 с 3   Simple Smile
Моят Superdefense не си е променил цвета и не е потъмнял.
Аз много харесвам трите стъпки, но с тях доста хора имат проблем и е трудно да се уцели точния продукт. Ако виждаш, че не ти понасят, не се мъчи с тях.
Коя е третата стъпка, която си си взела?
Виж целия пост
# 187
Gety, моето впечатление е, че при проба на трите стъпки трябва да се действа само с тях. Кожата се адаптира към тази система.  Първоначално няколко дни ги опитвай и после включвай нови продукти. Кожата реагира с белене, защото във вариант за мазна кожа системата си е направо пилинг. Хич не ги мисли тия стъпки, ако не ти пасват. Махай ги. Особено би ти подразнила комбинацията серум Turnaround и стъпки за мазна кожа. При мострите от окисляването се получава промяна на цвета. Това не съм наблюдавала при мини продуктите, защото се затварят плътно.

B & C, чакам отзиви за Even Better Skin Tone Correcting Moisturizer. Сподели Hug
Как ти завиждам, че се разбра с Redness Solutions Daily Relief Cream. Как ли не го мъчих и не става Mr. Green
При мен няма парене, но реагирам с леко зачервяване и релеф. Това ми се е случило с няколко продукта на марката и винаги се повтаря при нова проба.
Още ли не си пробвала околоочните кремчета? Време е.
Виж целия пост
# 188
Ползвала съм само All About Eyes
Сега искам да пробвам Repairwear Intensive Eye Cream и Anti-Gravity Firming Eye Lift Cream
Redness Solutions Daily Relief Cream си го купих през лятото. Кожата ми се беше зачервила след ползване на Еstee Lauder  ooooh! Кожата ми се успокои веднага и зачервяване не съм имала.  Grinning
През зимата ми действа превъзходно.....много добре предпазва кожата ми от студа и зачервяването е значително по-малко.
Виж целия пост
# 189
Да взема да го извадя от запасите и да го пробвам отново.
Виж целия пост
# 190
Здравейте момичета Heart Eyes
Благодаря ви за включването   bouquet  bouquet  bouquet
B&C, аз изпробвах 3-те стъпки и във вариант и за 2-ри тип кожа и за 3-ти тип от мостричка ( не съм си ги купила още) Пробвах ги едновременно с кремчето Superdefense, защото мисля и него да си взема и  да ги използвам заедно. Съответно ползвах 3-тата стъпка за 2-ри(ДДМЛ) и за 3-ти тип(ДДМГ) Въпросът е, че сякаш от 2 намазвания не мога да преценя дали омазняването (при продукти за 2-ри тип) и лющенето(при продукти за 3-ти тип) е нормално и  дали ще отшуми. При вас как беше, когато ги ползвахте за 1-ви път.

Didaka, aко лющенето е резултат от пилинг ефекта ще е супер, защото аз нещо подобно търся, но ако е следствие от дехидратация и не стихва – не съм навита. Не искам да се отказвам още, искам да изравня тена, но не за сметка на пресушаване. Кожата ми по принцип не е толкова чувствителна, засушава се малко през зимата, а лятото се омазнава повече, има много петна от пъпки и е много неравна и грапава. Мислех химичен пилинг да си направя но като споделих с една козметичка тя набързо ме отказа Thinking
Имаш в предвид да ги пробвам стъпките без Superdefense ли? А серумчето Turnaround имам чувството, че ми действа омекотяващо. Направо не мога да си представя 3-те стъпки за 3-ти тип кожа без кремчето и серума  Sick
Мале изписах ферман, извинете ме  Embarassed
Виж целия пост
# 191
Gety, не. Предлагам ти да пробваш първо системата. Нали третата стъпка е лосион. Той е точно омекотяващ и неутрализиращ. Нищо няма да ти стане един ден или повече да си само с тях или и със Супердефенс. Не слагай друго и виж. Това лющене би трябвало да отшуми, но всяка кожа реагира различно.
Виж целия пост
# 192
Gety, аз използвам 2-та от стъпките и първите дни смених кожата около носа. сега нещата са ОК. Взех си обаче сапуна в mild варианта. Не знам дали някъде има постри на лосиона за почистване пак  mild, защото бих пробвала  и него.

didaka, пробвах нощния Repairwear very dry to dry и е великолепен. По-добре ми действа отколкото за комбинираната кожа.

Ще трябва да се вдигна до фирмения магазин на Витошка, за да взема мостра на Redness Solutions Daily Relief Cream и да пробвам.
Виж целия пост
# 193
Didaka,благодаря Hug
ще пробвам утре само 3-те стъпки без нищо друго Simple Smile
Днес положението е бая по добре, не е толкова явно лющенето и не се вижда от самолет хихи
ще видим утре как ще е  Praynig
Май 3-тата стъпка е гелче в този вариант който ползвам в момента, а не лосионче..много се обърках вече..ох
Тъкмо си мислех да искам пак мостри за 2-ти тип кожа Thinking

Eliona дано и при мен отшуми това белене, ти за кой тип кожа ползваш 2-рата стъпка.
Мен тази за 3-ти тип ми е бая силничка, но момичето от магазина на Витошка каза, че това в мострите е старата версия и имало вече нов лосион който бил с някаква хидратираща съставка
Виж целия пост
# 194
При мен не е имало никакво зачервяване, лющене и изсушаване на кожата, но аз си купих Liquid Facial Soap - Extra Mild и Mild Clarifying Lotion  Mr. Green
Ако имате проблем с капиляри и кожата ви се зачервява то продуктите за по-мазна кожа има доста голяма вероятност да влошат проблема защото съдържат  алкохол.
Аз извадих голям късмет и още от първия път уцели подходящите продукти, но това е по-скоро изключение, а не правило и доста хора се лутат между различни номера. Според мен е хубаво да помислите и за комбинация между различни продукти пример: Liquid Facial Soap 3 съчетан с Clarifying Lotion 2. При мазна кожа е много по-добре да се използва Dramatically Different Moisturizing Gel
Първите 2 стъпки от 3 стъпки ако не са подбрани правилно могат да пресушат значително кожата и ако след тях се нанесе серума  Turnaround, който все пак е ексфолиращ продукт е нормално кожата да започне да се лющи .
Не на всеки му понасят 3 стъпки и ако на вас не ви се отразяват добре, то няма смисъл да се мъчите с тях. Няма да сте нито първите, нито последните, които харесват кремовете на Clinique, но използват  измиващи продукти на друга фирма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия