ФДТ и база за грим и перфектен тен - 12

  • 88 521
  • 731
# 375
ChemistryLady, не знам доколко е от помощ, но наскоро питах същото в темата за Римел и отзивите бяха доста негативни Naughty
Виж целия пост
# 376
Имам ФДТ на Римел, но не съм доволна.  Tired
Виж целия пост
# 377
Здравейте,
пробвал ли е някой  Even Skintone Illuminator Serum на ЕЛ? Изобщо от тези серуми има ли полза, примерно за близо 30-годишна смесена кожа с пори малко, малко петънца, нищо съществено, но все пак вече със загубен младежки блясък:) Приемам и други предложения за серуми за избистряне на тена, Multi-Active Serum на Кларинс и той добре изглежда,а си е по-евтин.

Аз последните години упорито се мъча да постигам някакъв задоволителен вид само с тониран крем, защото нямам време сутрин,а и някак си много ми се струва всеки ден с ФДТ, но като че ли вече трябва да мина на този вариант. За тонирани на Клиник, ЕЛ и Клоран мога да споделя,ако някой се интересува, но като че ли съм разочарована вече и не ми се купуват такива, особено след последния път, когато ме болеше сърцето, купувайки Tinted Day Wear на EL, успокоявайки се с хвалбите на консултантката и тоталното ми разочарование след няколко семдици употреба.
От тази тема се спрях на Герлен, може би това ще ми е следващата покупка, с някакъв крем отдолу, надявам се,че няма да се чувствам много наклепана.
Ако някой има пресни впечатления от някой нов лек ФДТ, както и за серум, супер ще ми е полезен.
Виж целия пост
# 378
На Rimmel съм ползвала два, но преди 3-4 години, не съм сигурна дали тези двата са още на пазара. Единият беше течен с розова капачка за сияен тен, миришеше малко странно, но беше добър. Другият беше като мус. Добри са като цяло.
Виж целия пост
# 379
На Rimmel съм ползвала два, но преди 3-4 години, не съм сигурна дали тези двата са още на пазара. Единият беше течен с розова капачка за сияен тен, миришеше малко странно, но беше добър. Другият беше като мус. Добри са като цяло.
Този и на мен ми е в топ 3 !! Има го още .
Виж целия пост
# 380
Mamaden малко извън темата,но при кой дерматолог беше?

Аз имах подобен проблем,като твоя,но при мен се прояви малко след като родих сина си,като преди това мога да кажа,че имах чудесна кожа,без никакви проблеми,и изведнъж започна едно страшно омазняване на кожата и пъпки главно в областа на брадичката.Изписаха ми Ясмин и го пия вече една година,не знам дали не е временно решение,но е факт,че лицето ми се изчисти, а кожата ми даже вече стана по скоро суха,сега пък ме е страх да спра хапчетата,за да не се върне отново старото положение.Решила съм да се консултирам с читав дерматолог и за това попитах.
Ходех при доцент д-р Христо Добрев в ВМИ. Той е завеждащ клиника по дерматология и венерология, прегледът, когато аз ходех беше 50лв. Но, както писах от Зинери-та(който той изписа)...имаше само временно облекчение.
Хормони изследвах миналата година, когато започна проблема, нямах никакви отклонения. Гинекологични проблеми също нямам, цикълът никога не ми е бил толкова точен...като по часовник. Предполагам, че нещата са на емоционална основа Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 381
Sheki по препоръка на момичетата тук и аз се насочих към Герлен и не съжалявам. По препоръка на консултантката си купих ФДТ Lingerie de Peau и съм много доволна  Peace Аз търсех по- естествена визия и лек фин завършек, не исках да е твърде покривен или да стои като маска. Този ми е перфектен и съм много доволна. Аз си купих новия, който е в една кутийка с коректор. Иначе същият го има и в течен вариант.
Също хубав и препоръчан от момичетата в темата е Герлен Parure Extreme или Parure Aqua, но той бил по-покривен. Аз се бях насочила към него, но консултантката ме убеди, че за моето лице и това, което искам е по-подходящ горния и аз останах доволна от избора си  Peace
Виж целия пост
# 382
На Rimmel съм ползвала два, но преди 3-4 години, не съм сигурна дали тези двата са още на пазара. Единият беше течен с розова капачка за сияен тен, миришеше малко странно, но беше добър. Другият беше като мус. Добри са като цяло.

За това ли става въпрос : http://www.rimmellondon.com/uk/products/recover-foundation/


Това има ли го при нас и какво е мнението за него : http://www.rimmellondon.com/uk/products/lasting-finish-16hr-foundation/
Виж целия пост
# 383
На Rimmel съм ползвала два, но преди 3-4 години, не съм сигурна дали тези двата са още на пазара. Единият беше течен с розова капачка за сияен тен, миришеше малко странно, но беше добър. Другият беше като мус. Добри са като цяло.

За това ли става въпрос : http://www.rimmellondon.com/uk/products/recover-foundation/



Peace този е. Лицето има много сияен вид с него.
Виж целия пост
# 384
Sheki, ползвала съм този- Estee Lauder Perfectionist Cp Wrinkle Lifting Serum и наистина ефекта е мигновен и страхотен.
За много етествен вид препоръчвам  VITALUMIИRE AQUA Chanel

http://chanel-confidential.chanel.com/en_GB/#/collection/27/46
Виж целия пост
# 385
Здравейте,
моля да споделите мнение за базите за грим на GUERLAIN. Двоумя се между перлите и златната база. Някакви отзиви?
   Ако се използва някой от посочените продукти , след това ФДТ, а после като финиш метеоритите няма ли да стане множко?
   Благодаря предварително.   bouquet
 
Виж целия пост
# 386
Golden rose, доколкото ми е известно златната база на Герлен е за по-зряла кожа или ако е много суха кожата. В нея има и съставки, които да създават усещането за лифтинг ефект. Перлите са си за нормална кожа, по-комбинирана, защото дава леко матиране в Т-зоната. С база, фдт и пудра няма да ти стане множко, те са въздушни, леки, а и всеки от тях си е продуктс определено предназначение и да подобри носенето и усещането на предходния. Поне така е при луксозната козметика. Аз лично ползвам база на Ланком, ББ крем и пудра само на и около носа.
Виж целия пост
# 387
Здравейте,
пробвал ли е някой  Even Skintone Illuminator Serum на ЕЛ? Изобщо от тези серуми има ли полза, примерно за близо 30-годишна смесена кожа с пори малко, малко петънца, нищо съществено, но все пак вече със загубен младежки блясък:) Приемам и други предложения за серуми за избистряне на тена, Multi-Active Serum на Кларинс и той добре изглежда,а си е по-евтин.

Аз последните години упорито се мъча да постигам някакъв задоволителен вид само с тониран крем, защото нямам време сутрин,а и някак си много ми се струва всеки ден с ФДТ, но като че ли вече трябва да мина на този вариант. За тонирани на Клиник, ЕЛ и Клоран мога да споделя,ако някой се интересува, но като че ли съм разочарована вече и не ми се купуват такива, особено след последния път, когато ме болеше сърцето, купувайки Tinted Day Wear на EL, успокоявайки се с хвалбите на консултантката и тоталното ми разочарование след няколко семдици употреба.
От тази тема се спрях на Герлен, може би това ще ми е следващата покупка, с някакъв крем отдолу, надявам се,че няма да се чувствам много наклепана.
Ако някой има пресни впечатления от някой нов лек ФДТ, както и за серум, супер ще ми е полезен.

Новия серум на ЕЛ мога да ти го препоръчам с две ръце.По принцип всичките серума на марката са добри,но този е върха.Заслужава си парите до последната стотинка.
Ползвай го първите 2 седмици сутрин и вечер под крема,аз го ползвах с различни кремчета за да вида ефекта,както и само сутрин...но те хората са си го измислили и не напразно съветват. Сутрин и вечер серум + Дей Уеър крем,нищо че има фактор може да се ползва и като нощен поне за 2 седмици ако трябва....след това серума може да се ползва само сутрин. Резултатите са мигновенни и все по добри с всеки изминал ден.В момента го ползвам сутрин и вечер след 3-те стъпки на Клиник и следвам с крема на ЕЛ,но след седмица ще действам така само сутрин а за вечер имам други серуми и кремчета.
Фдт мога да ти препоръчам лайт версията на Дабъл Уеър на ЕЛ или Тен Миракъл на Ланком ...мисля че са каквото търсиш Peace
Виж целия пост
# 388
Sheki, ползвала съм този- Estee Lauder Perfectionist Cp Wrinkle Lifting Serum и наистина ефекта е мигновен и страхотен.
За много етествен вид препоръчвам  VITALUMIИRE AQUA Chanel

http://chanel-confidential.chanel.com/en_GB/#/collection/27/46

Мога да препоръчам и Chanel Lumiere lift.  Много добре стои, много естествен и сияен вид придава на кожата даже и без база. Всъщност него го използвам без база и ефекта ми е като с база +  един ФДТ на  Ланком.
Виж целия пост
# 389
А какви са цените на тези продукти на Chanel?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия