Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 20

  • 55 189
  • 811
# 360
Ние го взехме от Австрия,
но доколкото знам има фирми тук български, които правят такива доставки, потърси във форума. Те правят доставки и за аптеки даже знам, че някои говорят директно с аптеки.
аз имам едно шише инфектотримет, защото го спряхме сами, но с изтекла годност вече. иначе щях да ти го дам веднага.
поздрави!
Виж целия пост
# 361
Момичета някой правил ли е изследване с което да се разбере от къде идват уратите в урината
На нас ни казаха че трябва да го направим но не и какво е точно!
Виж целия пост
# 362
Момичета знаете ли в кои дни доц.ЛИЛОВА приема в Стара Загора и контакти за връзка.
Виж целия пост
# 363
Момичета знаете ли в кои дни доц.ЛИЛОВА приема в Стара Загора и контакти за връзка.

Не съм чувала да приема в Стара Загора  Thinking
Виж целия пост
# 364
Natty-Ходихте ли на преглед при доц-Лилова на преглед,надявам се прегледа да е минал добре.В Стара Загора ли ходихте при Лилова или в София.Ако има приемен ден в Стара Загора пиши ми.[s
Виж целия пост
# 365
doseva, струва ми се, че доц. Лилова не преглежда в Стара Загора, откъде си останала с такова впечатление? Мисля, че преглежда единствено в София, в Токуда.
Виж целия пост
# 366
Благодаря за информацията момичета  Hug
Виж целия пост
# 367
момичета,повишените нитрити в урината,с какво ви ги обесняват?
Виж целия пост
# 368
С наличие на инфекция/бактерии/ и за съжаление се оказа именно това.
Виж целия пост
# 369
марисол, за повишените нитрити, че се е оказало именно това - наличие на инфекция/бактерии/, имаш предвид преди, нали? Защото последно като си писахме, каза че всичко е ок и урината е без бактериален растеж. Надявам се и така и да е останало.
Виж целия пост
# 370
Марисол,благодаря за информацията.  bouquet
Виж целия пост
# 371
Да,за огромно мое щастие,имаме две стерилни урини през около три седмици без прием на лекарства,с което се надявам да сме решили този проблем завинаги.Пожелавам това най-искрено на всички други,които се борят с бактериите!
Виж целия пост
# 372
Марисол ,чудесни новини.само така да продължавате! Hug
Виж целия пост
# 373
Да,за огромно мое щастие,имаме две стерилни урини през около три седмици без прием на лекарства,с което се надявам да сме решили този проблем завинаги.Пожелавам това най-искрено на всички други,които се борят с бактериите!
Hugдано никога повече не се сещате за бактерии и уропроблеми
Виж целия пост
# 374
Да,за огромно мое щастие,имаме две стерилни урини през около три седмици без прием на лекарства,с което се надявам да сме решили този проблем завинаги.Пожелавам това най-искрено на всички други,които се борят с бактериите!
Марисол, браво на вас!
А какво и колко време пихте, ще ме подсетиш ли, и за какви бактерии?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия