Трихомони,Уреаплазма и Хламидия

  • 13 822
  • 17
# 15
surela хиляди благодарности!Порових се доста за тестовете.Ще направя всичко и да видим след месец какво ще е положението  Peace
Виж целия пост
# 16
http://bgsharing.com/images/98085941623060358944.jpg
Навремето ползвах `услугите` на тази лаб-я, но вече не съществува, но съм благодарна, че срещнах въпросната статия, помогна ми. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 17
Mishi 74,и аз съм се чудила дали хламидията не е вътреболнична индекция.Преди бременност сме правили кръвен тест и двамата с мъжа ми.Резултатите бяха отрицателни.Сега на мен резултата е +,а ма мъжа ми -.Изпих си двата антибиотика и сега чакам след празниците да правя нов тест.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия