Най-нетърпеливо чакаме ритниче от НОЕМВРИйското мъниче

  • 28 295
  • 728
# 105
Привет!

bubcheto15 радвам се, че отлепването го няма  Hug.
Ще те помоля да ме включиш в първата страничка с термин 24.11. 2-ра бременност, засега без щъркелче  Grinning.

Аз не спя по корем от около месец, но странично по корем / ако ме разбирате / спя т.е. със сгънат в коляното крак и леко освобождавам корема така.
Виж целия пост
# 106
Ала Бала ти как си? Досадните пъпки взеха ли да поизчезват?

Благодаря ти миличка добре съм вече Simple Smile Не са изчезнали , но прегоряха повечето.Сега пак ме сърби , но не е ония кошмар който беше до вчера .Има още който искат тормоз , но и тях ще оправим. Hug Hug Нямам търпение да стане 14.06 да си видя малкия мишок и да се успокоя съвсем вече:)
Виж целия пост
# 107
Аз никога не съм спала по корем, понеже имам задух. Дори и по гръб не мога да спя. Аз пък миналия ден получих нещо като малък херпес да го нарека на оная си работа встрани, който беше пълен с вода, ама го оправих вече де. От тоалетната хартия го получавам това. А преди и от превръзки го получавах, че дори и от бельо. Четох, че било вредно, ама за 2 дена го оправих със Зовиракса на мъжо. Отивам да си правя Гражданска, че ся видях че е изтекла вече. Божееее, а уж помнех такива неща. Добре, че не са ме спирали скоро, че 500 лв. нямам в момента излишни. Глася се утре за пазар на панталони и полички Hug
Виж целия пост
# 108
здравейте мамчета,

по въпроса със спането – аз спя също на страна, а не по корем, в повечето случаи и аз присвивам единия крак и добре се спи в тази поза.  smile3524

Иначе ограниченията с хараните и тук (в Германия) са доста актуални, то ги пише във всяка книга, брошура, а и лекарят ми говори по темата. Сурови риби и меса, суши, стек медиум,сурови колбаси, както и един списък от поне 10 вида сирена са табу. Касае се най-вече за сирена от сурово мляко. Опасността в сиренето е листериоза (инфекциозна болест в следствие на някакви бактерийки), а в суровото месо– токсоплазмоза.
Аз си похапвам иначе фета,ама гледам да е от пастъоризирано мляко. Колбасите след термична обработка би трябвало да са ок.

А и да се похваля с първата придобивка= един панталон за бременни, бял лек и мега удобен– адиос стягащи дънки!

хайде добър апетит, че то стане почти обяд eat
Виж целия пост
# 109

За боядисването и мен ме беше страх , но ще го направя , заради сватбата ми.Някой може ли да ми препоръча някаква боя за бременни?

Здравей Мaryanna, в салона където се боядисвам предлагат бои на Schwarzkopf , които са ORGANIC, водят ги био бои, и ги препоръчват на бременните си клиенти. Аз съм много доволна, е не ми докарват много русо , но все пак е задоволително Smile. Можеш да ги потърсиш в солоните ,където работят със Schwarzkopf . Smile Smile Smile
Виж целия пост
# 110
БЛАГОДАРЯ за съветите за боята , но сега съм в шок заради гърдите.Моите са си мънички, много мънички , а утре съм на проба за роклята ми и ме искат с големи цици.Купих си от тези - ортопедичните сутиени - но пак не изглеждат  големи.Сега не знам какво да правя.Мисля да им пришия още някакви подплънки , но не знам дали ще се справя.Някой да е имал такъв проблем или да е чувал за сутиени , които правят чудеса?
Виж целия пост
# 111
Относно сутиените нали имаше едни такива силиконови който правят илюзия ,че имаш големи гърди  newsm78 не съм много сигурна защото аз по принцип съм с чашка "C" сега вече и тя ми е малка ....
За спането аз си спа и по корем и по гръб... не ме притеснява още коремчето. Joy

Моля ако има някоя мама от Бургас да ми пише на лично за да се организираме да се видим за по кафенце.Изобщо не съм наясно има ли такива в нашата темичка.Гледам Варна преобладават Simple Smile
Виж целия пост
# 112
Привет и от мен, не съм писала отдавна....


Радвам се, че продължаваме да се увеличаваме:)

Бубче, аз вече съм с термин 25 ноември-не знам как така стана, но е факт.


Онзи ден бях на ФМ и вчера на БХС. Нямам думи да опиша колко съм доволна от д-р Марков.Веднага си записах час и за следващата, на 14 юли. Просто е невероятен този човек, така подробно ми обясняваше, че нямаше смисъл да задавам повече въпроси, а аз обикновено много питам.

След малко излитам за Барселона, реших философски, че с моето гадене е все тая къде ще Sick... hahaha

Дръжте се и да слушкате и папкате.


п.п. Аз май хапвам доста неща дето не трябва да ги ям, но съм лакома като мечка и не мога да се спра.
 
Виж целия пост
# 113
БЛАГОДАРЯ за съветите за боята , но сега съм в шок заради гърдите.Моите са си мънички, много мънички , а утре съм на проба за роклята ми и ме искат с големи цици.Купих си от тези - ортопедичните сутиени - но пак не изглеждат  големи.Сега не знам какво да правя.Мисля да им пришия още някакви подплънки , но не знам дали ще се справя.Някой да е имал такъв проблем или да е чувал за сутиени , които правят чудеса?

Една приятелка и тя имаше такъв проблем и си взе едни протези ли как да ги нарека като сутиен са по - скоро като силикон, които се залепват и проблемът просто "изчезва". Ако някой се сеща за тези неща нека даде повече инфо. Аз ще се поразровя и ако намеря нещо ще ти пратя линкче. Hug

http://www.samozdrav-bg.com/37.212.0.0.1.0.phtml
http://www.shopmania.bg/shopping~online-biel-o-za-zhieni~buy-nie … ti~p-1828846.html
Виж целия пост
# 114
Здраевйте и от мен Simple Smile Ще се включа по въпроса за спането. Аз винаги съм спяла по корем, но въпреки че съм в началото на бременността вече ми личи и сега наблягам повече на лявата страна  Simple Smile Даже да Ви се оплача бях си купила масаж от Кolektiva  и  не можах да го използвам Sad. В началото защото ми беше много лошо и повръщах, а след това коремчето ми пролича и имам болки ако реша да легна на него.
Виж целия пост
# 115
Относно спането по корем аз по друг начин не мога да заспя ,опитвам се да заспивам по гръб или настрани ,но не се получава и незнам скоро как ще се получават нещата със заспиването при мен ...
Виж целия пост
# 116
Здравейте Мами ,
 за спането  - не мога да спя по корем почти от самото начало на бременността , чувствам се особено все едно съм легнала в/у топка  Simple Smile
 А колкото до храната до скоро не можех да хапна нещо различно от домати със сирене /нищо  че никога не съм го обичала/ , вода също не можех да пия .Веднага ми ставаше лошо .
 Е , вече съм доволна че поотминаха гадните моменти ,чувствам се къде ,къде по-добре Simple Smile
Виж целия пост
# 117
Здравейте и от мен, мили бъдещи мами!
Бих искала да се запиша с нов термин 1.11.2011 и с това, че нашето бебе ще бъде МОМЧЕ!  newsm53
Аз от днес започнах отново работа и се надявам да нямам повече проблеми занапред!
Желая същото на всяка една от вас!!!

Виж целия пост
# 118
Здравейте мамчета Simple Smile Новите ми изследвания за Е.коли показаха "Не развива бактерии" и друго не пише, а на предните пишеше примерно че са над 10.5 , мойта нефроложка пак излезе в отпуска и няма кой да ми ги види, но ще се обърна към гинеколога, не че му е работа, но..
Относно спането не спя по корем не ми е удобно а и често не ми стига въздуха.Иначе аз от началото на бременноста си карам на пастет,дюнер салатки и пуканки .. все неща дето не трябва с изключение на салатата ама друго не ми се и помирисва, а и доки каза да си хапвам каквото ми се иска Simple Smile Прохладен ден ви желая,че последните няколко не се диша направо   Whistling
Виж целия пост
# 119
Здравейте мамчета Simple Smile Новите ми изследвания за Е.коли показаха "Не развива бактерии" и друго не пише, а на предните пишеше примерно че са над 10.5 , мойта нефроложка пак излезе в отпуска и няма кой да ми ги види, но ще се обърна към гинеколога, не че му е работа, но..
Относно спането не спя по корем не ми е удобно а и често не ми стига въздуха.Иначе аз от началото на бременноста си карам на пастет,дюнер салатки и пуканки .. все неща дето не трябва с изключение на салатата ама друго не ми се и помирисва, а и доки каза да си хапвам каквото ми се иска Simple Smile Прохладен ден ви желая,че последните няколко не се диша направо   Whistling
Какво направи с това време, пожела си го и виж какво настава навън Simple Smile
Защо не отидеш при джипи-то да те насочи към друг нефролог?

За спането- и аз не спя по корем от малко преди да разбера че съм бременна, все едно съм го знаела... А сега е просто невъзможно заради корема, спя на една страна, гледам да е налявата страна, знам че не е хубаво по гръб да се спи...
А за яденето- какво да ви кажа абсолютно всичко ям, напоследък ми се хапва цаца, че си позволих на няколко пъти, въпреки че изобщо не обичам риба и през живота си съм яла 2-3 пъти. И аз като Хамавичка ям дюнерчета, салатки, манджички, сирене не ми се яде много, и луканки и колбаси не ям, защото не обичам. Но определено не се лишавам от н ищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия