МАЙчета 2009! - 7

  • 33 165
  • 723
# 585
мамчета с тумбачета-как се решавате на подобни натоварвания?-леко, ей Heart Eyes
Амаласунта - приятно изкарване на моренцето! ще е хубаво, слънчево!
Гривничка и ние имаме от 2 дни - за 6.50 я купих, много силно мирише, на глезенчето я слагам предимно навън като излизаме, защото от 3 дни ни хапят доста насекоми и се сдобихме с около петнайсет пъпки. Действието според упътването е за месец. Ама това с кърлежите ми се струва много сериозно. Не ходете повече по такива обрасли места, къде сте се престрашили да се разхождате?
Диана, - знам какво е да ти е на ремонт компютъра.
Виж целия пост
# 586
Мигле, кърлеж ни полази до пърззалките в Западен парк, хич не беше обрасло мястото. Доколкото знам е имало и в градинката до нас, Света Троица. Обработват площите, но пак се появяват.
Иначе мн. обичам да се разхождам из "диви" места и мисля тепърва да водя Сами. Не са чак толкова страшни кърлежите, просто трябва да се преглеждаме веднага след разходката, ако се извади веднага опасността от зараза е минимална, а и лесно излиза, той не се впива толкова бързо. Ето тук има повече инфо.
По-страшна ми се струва кучешката тения и гнусните пясъчници. Ето малко и за нея

Аз съм учила един или два семестъра зоология, и когато минавахме паразитите всички бяхме изпаднали в ужас - потресаващо е като разбереш какво те дебне отвсякъде. Ако изведнъж всички тези същества станат гигантски като в "Мухата" брррррр
Виж целия пост
# 587

Като си избирах мъж що не гледах да е педиатър Laughing
.......... като си избирах мъж що не гледах да е автомонтьор,да ми е ей така по-рентабилно  Laughing

Привет на всички  Hug
Минах през коментарите четейки по диагонал  Crazy
За възпитателните методи ще се въздържа,че ще хвърля в смут повечето,а и нищо чудно социалните да ми се изтропат на вратата  Mr. GreenВ общи линии,аз съм лошото ченге,а "татО" е доброто.Онзи ден реши,че ще си хвърля играчките по теракота за да се чупят,на въпроса "Защо/".."...то мойто",то твойто,ама парите са моЙте  Laughing след два жълти картона последва червен в един чувал обрах всичките играчки и така два дена.Като не знае да цени малкият консуматор ще живее ,като древен философ,без материални съблазни  Laughing
Относно подсилването на имунната система,баща му дава там нещо,ама какво не знам  Mr. Green  Embarassed след,като има кой да се занимава с това,що да си товаря невроните допълнително,знам ,че като се разкашля и разсополиви една Коризалия се подмята у нас.Абе в общи линии май цялата складова наличност на Боарон е у нас  Mr. GreenДа чукна на дърво цигането си е здраво.Вече има 1 година стаж в градината,прибирали сме  го и понякога цифлив,кашлящ,ама до сега АБ не е пил никога,напук на напъните на майка му "..дай му един антибиотик и да се спират нещата,че ми писна" ама татО нъцки не дава.Явно аз съм по по-инвазивните(агресивните) методи,а тато има търпение и е фен на хомеопатията.


Мадленка,стискам палци,че финала се вижда.Девите са работарчета да знаеш  Grinning

Виж целия пост
# 588
Ооооооо,Мадам! HugМного се радвам,че се появи!
Цитат
мамчета с тумбачета-как се решавате на подобни натоварвания?
Е,няма как,Мигленце!
Иначе и аз бавно и полечка започнах да постягам багажеца,че не се знае. Grinning
Виж целия пост
# 589
Мадам, винаги страшно се забавлявам с твоите постове  Joy

Мигле, както е казала Смехурана, няма как  Wink

Моя багаж вече е стегнат, детската стая готова, количка и дрехи изпрани, само чакам четвъртък да дойде и да си гушкам бебока  Heart Eyes

Ето я и детската стая на Али, тук и тук
Виж целия пост
# 590
Мадленка, браво, много хубаво сте подредили!!!
Благодаря на всички за отговорите за кубчетата!! Днес купихме и ние от Метро от дървените. Голям интерес, кристализирал най-накрая в желания да ги хвърля наляво-надясно.  Crazy
Смешко, ти в коя част на септември си по план? Simple Smile
Виж целия пост
# 591
Момичета добро утро. Тази сутрин един приятел ми постави следната задача - трябва му детегледачка за тази седмица от понеделник до сряда и съботата за целия ден. Ако се сетите за някого плийз
Виж целия пост
# 592
Ехооо,ама къде сте всички!? newsm78Хайде бързо на закуска!

лято,принципно 22септември е датата,но това е Божа работа,нали знаеш. GrinningВече съм в бойна готовност.
Тази сутрин,Ицко хич не искаше да ходи на занималня и много плака и тук и там.
Виж целия пост
# 593
Здравейте, момичета!
Чета ви постоянно, но от доста време не съм писала. Вълнувам се и чакам заедно с вас новите попълнения в редиците ни.
При нас почти нищо ново. Татито ни вече трети месец ще стане, откакто е в командировки. Тръгва понеделник сутринта и се прибира в събота късния следобед. Поне до ноември се очертава да е така. Отпуска имах колкото да си видя децата и да си посвърша малко работа.
От днес и двамата са с мен в града и сутринта ги оставих по ясли и градини. Тази седмица оставам сама с тях. Ако до сряда не ме приберат в лудницата, ще оцелея и занапред.
Виж целия пост
# 594
Ей, Малдленка- прекрасна стая, чакаме с трепет добри новини за теб и бебчо. Всичко ще е чудесно, сигурна съм-приказна и щастлива среща с малката кукла ти пожелавам! Heart Eyes
Божко започна лека полека да проговаря-на хипопотам казва типититам, казва гора, кафе...всеки ден по нова думичка.
Лято! честита прдобивка, Ваньо тепърва ще има да играе с конструктора!
Смехоранке-всичко да мине и при теб леко и радостно! Наистина не се знае кога ще дойде денят!
ТуиГ - голяма моблизация при теб ooooh!
Виж целия пост
# 595
Цяло лято синковецът оцеляваше със сравнително малки белези от наранявания. В събота реши да се разкраси чудно, пребивайки се с колелото, докато карал цитирам "на четвърта". Сдоби се с джонга по средата на челото и охлузване, почващо от нея, през целия нос, до устата и няколко по-малки поражения по колената. Приказка .... тъкмо за първия учебен ден след ваканцията.
Иди после обяснявай, че не ти си пребил детето ... ох!  ooooh!
Днес го гледаха доста съжалително в градината. Но на него не му пука.
Виж целия пост
# 596
Здравейте дами!Чета ви редовно,но нищо ново при нас.Дребната става все по-дива.Няма спиране това дете.Последно време се научи да се удря и някой като я запита нещо отговора е-НЕ,удря го и бяга... ooooh!Иначе си приказва,прави изречения,тръшка се като нестане на нейната,ноооо при баща и тез не минават.Вчера излезнаха за половин час само двамата-еми плътно до него и това е...Стягам по малко баткото за уч-ще,че нещо напълня това лято и гардероба иска подменяне LaughingСиянка и тя Уж ще става ученичка,но от 30 септември,че имало болно дете от жълтеница в градината dohСтискам палци на чакащите бременелки fingerscrossed Всичко да мине по мед и масло  bouquet Смешко браво на Ицето,че по малко свиква PeaceХубав ден ви желая  Nature Sunny--да се радваме още малко на слънчицето
Виж целия пост
# 597
Добро утро!Бързам да сервирам,че трябва да водя Ицко на занималня.Заповядайте!

Мадленка,как си?Изпращам ти много положителна енергия. Heart Eyes
Виж целия пост
# 598
Благодаря Смехурче за закуската и за това, че ме мислиш  Hug
Утре е деня, изпитвам противоречиви чувства, хем ме е страх, хем ми е странно, че знам, че утре ще си гушна новото бебе, хем съм много щастлива, че вече се приключва  Crazy
Ще ви помоля за един стиснат палец и ще ви уведомя възможно най-бързо  Wink
Прегръщам ви всички  Hug
Виж целия пост
# 599
Скъпа Мадленка, стискам палци за леко раждане утре и с нетърпение ще очаквам хубавите новини!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия