Каква раница за първокласник?

  • 123 601
  • 724
# 285
Мерси. Рекламират ги като леки - до 850г. А Габол колко тежат?
Виж целия пост
# 286
ние сме с херлиц пълен комплект,купих я миналата година от дистрибуторите за БГ ,не е мръднала въобще за една учебна година,като нова е и ще се носи и тази година,не мисля че всяка година трябва да се купува нова раница

http://www.herlitzbg.com/popup.php?id=58&pageno=947

ето  тази е нашата,широкият несесер е пълен с всичк необходимо ,като моливи ,химикали и т.н.
Виж целия пост
# 287
ние ще сме с такава и  несесер


Виж целия пост
# 288
Angel_Dust много ми харесва последния несесер.Какъв е,на коя марка?
Може би си писала в другата тема,но не помня,че ми е боза в главата от раници,моливи,флумастери,бои....
Всъщност сега виждам,че май е марката на раницата,сигурно не се продават отделно.
Виж целия пост
# 289
същият като затвореният, просто това е вътре - dakine , съвсем отделно се продава 19 лв е и събира наистина доста Wink
http://www.sportdelivery.com/bg/products/search/VDACZlRvBDJTOwRp … PAEVffAZMAkBWVlRC има ги и в ориндж, но не при ученическите също и в http://www.bas-bg.com/preview/contacts.php
Виж целия пост
# 290
Много благодаря!
Виж целия пост
# 291
http://www.sportdelivery.com/bg/products/search/VjIDZ1JpUGYCaglk … QUE4HdVESDEhVVlFL ето момичешки...може в магазините и други да се  намират, но общо взето,  на момичешките и надписът е по-друг, но ако търсиш бонбонено розово, надали ще намериш, по чужди сайтове  съм виждала и разни с цветя и т.н., но тук по нашите магазини не....
Виж целия пост
# 292
Може ли да каже някой,
какъв е минималния размер на раница за първокласник?
Един вид, под какъв размер да не се гледа раница изобщо.
Виж целия пост
# 293
общо взето да събира блок номер 4
Виж целия пост
# 294
общо взето да събира блок номер 4

Размера му какъв е на този блок,
гледам в сайта на Dakine,
някои модели ми харесват, но не мога да се ориентирам
по снимка, щели да влезе блока Rolling Eyes.

Вашата раница от сайта ли я поръчахте или от Ориндж?
Благодаря!
Виж целия пост
# 295
22,5 на 33см е блокчето което имам в къщи №4, раничката е 41 см висока, така че ще се побере без никакъв проблем, а и няма да е проблем, че не е напълно квадратна.
раницата е от амазон,  в нито един от магазините тук не намерих от този модел момчешки цвят, а той най-много ми харесва и най-добре легна на гърба на детето, имаше само такава дето може и да мине за момчешка, http://www.sportdelivery.com/bg/product/1447-dakine-GIRLS-SCOOLE … 03-Westwood-Plaid но нещо не знам сетлите оранжеви квадрати ми розовееха, а и едното му вимно яке е на  квадрати зелено и бяло и сиво...и много  квадрати ми дойдоха Simple Smile

Виж целия пост
# 296
Благодаря, че го измери Hug

Виж целия пост
# 297
Коя е др. тема newsm78
Виж целия пост
# 298
 Първокласници - набор 2005 - 7 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=672265.450;topicseen
Виж целия пост
# 299
Angel_Dust къде в София мога да видя раничките на  живо.
На вид много ми харесаха, а самото им гръбче какво е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия