Рисуване на стъкло/5 тема

  • 132 198
  • 671
# 90
Леле,колко нови попълнения  Simple Smile ...Идвам да се разпиша и аз,че кой знае кога пак ще нарисувам нещо  Simple Smile http://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#/photo … ype=1&theater и следващите четири.
Виж целия пост
# 91
Здравейте момичета,не съм писала тук от много,много време,но щом видях колко сте талантливи и идейни реших и аз да се включа,мога да науча много от вас и вашия талант.Реших да ви покажа моя творба,рисувана върху плексиглас за да имитирам стъкло,мисля че този материал е добър заместник на стъклото,понеже стъклото тежи много затова го замених с по-лек заместител заради големите размери върху,които работя.В моята картина вградих и осветление за да пресъздам истинско осветяване на ангела и подчертаване на идеята ми!
Заповядайте и дано ви хареса:

http://www.danisart-bg.com/index.php?option=com_k2&view=item … to&Itemid=139
Виж целия пост
# 92
   Мидичка, прекрасна чаша!! Представяш ли си, а ко е цял комплект? Simple Smile
Здравей, Артес. Прекрасно е, разгледах и другите ти творби. Силни и цветни са.
Харем, четки за тази техника продава Миражчето, магазина се намира във Варна обаче, а забравих електронния адрес.

Използвам да покажа няколко мини картини и аз Wink


_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?532ed5d4088b4766938fbe6026f9b613
Виж целия пост
# 93
Благодаря Елинор!

Имаш прекрасни творби и талант,брово!!!
Виж целия пост
# 94
Аз с моите опити съм до никъде, но не мога да се нагледам на вашите красоти. Влизам всъщност да питам някоя от вас има ли нещо свободно - чаши в комплект с нещо си като за сватбен подарък. Искам да подаря рисувано стъкло вместо пари, което е другата алернатива.
Виж целия пост
# 95
Елинор,благодаря ти!Много ми харесват картините ти,но най ме грабна жабчето  Simple Smile Много е чаровно!
Артес арт,имаш интересни творби  Simple Smile
Виж целия пост
# 96
А да ви питам-взех си АМБ-ако го оставя отворен за няколко денонощия дали ще изветрее аромата поне малко?А заедно с аромата дали ще изветреят и почистващите му качества?
Виж целия пост
# 97
  Вероятно ще изветреят и качествата му барабар с миризмата Wink
triffy, нямам готов комплект-твърде голям лукс  ми е да държа такова нещо-обикновено се правя по поръчка Simple Smile Но виж в нкои сайтове има готови неща.

_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?532ed5d4088b4766938fbe6026f9b613
Виж целия пост
# 98
Елинор, май ще е глупаво да питам дали поръчка може да стане до петък, но кои сайтове имаш предвид ? Може на ЛС, че ще стане много търговско за тук.
Виж целия пост
# 99
  Мидичка, прекрасна чаша!! Представяш ли си, а ко е цял комплект? Simple Smile
Здравей, Артес. Прекрасно е, разгледах и другите ти творби. Силни и цветни са.
Харем, четки за тази техника продава Миражчето, магазина се намира във Варна обаче, а забравих електронния адрес.

Използвам да покажа няколко мини картини и аз Wink


_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?532ed5d4088b4766938fbe6026f9b613

Елинор,благодаря ти,миличка.Сега ще потърся в нета  bouquet
Виж целия пост
# 100
Ех, че затишие в темичката ни , но виждам много нови момичета, което е чудесно.
Leni6o, Triffy , Харем стил –  с удоволствие ще разгледам нещо ваше на стъкло.   bouquet

Artes art  - много е идейна витражната ти картина, разгледах и другите ти неща на стъкло във фейса – много ми харесаха, тези наситено червени цветя  грабват погледа.   bouquet

Мидичка – красиви чашки , маковете са твоята запазена марка   bouquet

Ели – както винаги животинките ти са като истински, а картината „ Пеперудени дъги „ е уникална – блика живот и е като празник на цветовете.    bouquet

След позакъснелите ми коментари ето нещо от мен Маски, направено за дъщеря ми, а като идеята  „откраднах” от Ели ( Ели не ми се сърдиш нали  Hug)

http://kali1904.snimka.bg/hobby/st-kleni-risunki-2011.565669.24739727.big

От мен хубава седмица -  Hug
Виж целия пост
# 101
Не съм пробвала!Но ще прочета как става някой път и ще пробвам.Сигурно ти спестява пари и време за обикаляне по магазините и пазаруване.
Виж целия пост
# 102
  Кали, липсваше ми  Hug Никак не се сърдя, напротив-радвам се  Grinning Прекрасна е картината, прекрасна! Твоя стил, твоя поглед, твоите цветове!





_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?532ed5d4088b4766938fbe6026f9b613
Виж целия пост
# 103
Кали,чудесна картина!Много е жизнерадостна и впечатляваща Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Ели, Мидичка, благодаря ви !  Hug
Аз не съм се изгубила, просто времето не стига за всичко, което искам да правя – приоритети, приоритети..., а рисуването изисква време, особено ако искаш да направиш нещо от душа.
Напоследък си мисля, че би било интересно да пробвам нещо  пак стъклено, но на по-малки повърхности – чаши, бутилки ... и разбрах , че  много малко знам за фроста, напукващият медиум, патината, а ме се иска да опитам нещо и с тях. Т.е. сега ще почета и пробвам нещо такова, а ако е успешно ще покажа.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия