SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus

  • 32 351
  • 727
# 30
Обаче забелязвате ли как с всеки изминал сезон,финалите стават все по-добри.

Много съм доволна  Party да можеше целият сезон да беше такъв.

Лека Дейна   Hug Импалка, Бичито и Инчето изчезнаха по леглата май  Hug
Изтеглих си вече 21 серия,може да я повторя даже докато качам да качат и 22  Crazy

О,да и отивам да видя кво става в тумбалалайката  Simple Smile
Виж целия пост
# 31
Хм, интересен финал.
Лека нощ на всички, беше ми приятно във вашата компания.
Лягам за 3 часа и после ме чакат 200 км.
Ciao Hug !
Виж целия пост
# 32
Добро утро  Hug



Аз още не мога да си кажа заглавието след снощи, а тази сутрин като влязох в LJ ме посрещна тази "прекрасна" новина... Все едно ми трябваше още вселенски сдух...
Виж целия пост
# 33
Добро утро! Да закусим  Laughing





Радвам се, че финалът ви е харесал, направо изтръпнах като ви четох постовете от снощи! Дано да ме разтърси, но за цялостен ефект ще си чакам субс.

Не знам дали четете коментарите в Замунда, аз съм се попикала от смях с тийновете. Направо са като развален телефон  Joy Нямало да има 7-ми сезон, защото в реалния живот Дийн бил на 30+ (като че ли в СПН е юноша бледен, ама явно много им младее) и искал да има деца.  Laughing




Виж целия пост
# 34
Здрасти, Галче! *закус*  Crazy

О, да, коментарите в Замунда като цяло са уникални. Их, значи, не можаха да се разберат тоя човек има ли деца, няма ли... голяма мистификация настана.  Laughing Айде гледкай, че ме сърбят ръчичките да обсъждам, напират ми едни змии и гущери зад зъбите...
Виж целия пост
# 35
Пускам си 22, за нея вече има субс, а за 21 - не. Какво ще кажете да фиксираме час за обсъждането
Виж целия пост
# 36
Здравейте, свръхнатурална компания  Hug   Страхотна закуска и кафе, както винаги мммммм! Набавих епизодите и чакам субовете, ще устискам Папи да ги качи. Обаче си спретнах кофти изненада - докато проверявах какво е това 21 и 22, и 21-22   Sad   видях ненарочно финала. И сега съм на палци до излизане на субовете.

СитиHug  ей голяма си фурия! На кола и на колело си неудържима. Пращам моджо за бързо изцеление   Hug 
Виж целия пост
# 37
Събудих се със смесени чувства, дърпам от Замунда двата епизода за повторно гледане и едва след това ще коментирам.
Едновременно съм ядосана (заради финала) и заинтригувана какво ли ще има по-нататък.
За душата на Сам май нищо не казаха - гадове!
Виж целия пост
# 38
Субтитри от къде мога да дръпна?
Виж целия пост
# 39
Субтитри от къде мога да дръпна?

Тук, но са само за финала, за 21 още няма...

Девойки, снощи ви изоставих тук, но нямах сили и да пиша, предпочетох да гледам съсредоточено Laughing
И двата епизода са чудесни, а Дийн и Сам и Кас - о, да, развълнуваха ме много. Краят е доста интересен...

Приятен път на всички, които ще пътуват и слънчев ден. Аз излизам, но не с колелото Joy
Благодаря за моджото, мисля, че действа. Цунки Heart Eyes
Виж целия пост
# 40
Apocalyptic city благодаря ти много мила Heart Eyes
Виж целия пост
# 41
Запис и от мен в новата тема със субтитрите за 21-ви епизод Grinning Аз ще гледам чак утре финалето, ама това не ми попречи да се наспойлирам яко и да ми е още по-трудно да издържа до утре Laughing
Виж целия пост
# 42
Хубав ден на всички Simple Smile
Какъв финал беше само, уоу. Сега остава да изтърпим до септември,
което ще е трудната част мисля  Laughing
Виж целия пост
# 43
Момичета, да кажете кога ще коментираме, че аз съм меко казано  Shocked Гледах снощи онлайн и после не мога да заспя  Joy
Виж целия пост
# 44
 Hug

Сега ставам  Laughing сутринта не можах да заспя до 8  ooooh!

Сега като закуся от Галето,пак ще гледам  smile3508
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия