На покупки се отдава ЮЛСКАТА мама, от нея по-нетърпелива няма!

  • 30 027
  • 726
# 135
Здравейте!   bouquet
Мираж дано всичко е наред.   bouquet
Фатуомбат, това с джойнта и мен ме застреля.  Joy
Нутела, аз си харесах матрак за леглото на Magniflex и мисля, че е полезно да се вземе и непромукаем протектор към него (пак същата марка).
От мен приятен следобед. Времето е само за разходки!   bouquet  Simple Smile
Виж целия пост
# 136
Здравейте!
Радвам се, че дружинката ни е още пълна и никой до момента не е родил. Мираж, не знам при теб как са нещата, надявам се всичко да е на ред   bouquet

Аз се позагубих, че нали уча, имам гости - майка ми е у нас, че баща ми го приеха в болница и все с нещо съм ангажирана. Днес от работа ни пуснаха по - рано, та ми остана време да прочета новата тема /не бях я забелязала до сега/.

Имам чувството, че от както влязох в 8 месец ужасно натежах - чувствам се тромава, отекла и ми изтръпват краката. До онзи ден бях + 13, но за 24 ч. кантара показа с кило и половина повече - е това за какво задържане на вода ви говори! И кръвното ми е необичайно за мен, но надявам се обичайно за състоянието ми 120/70.

В едно такова психично състояние съм - не ми се говори с никой, не искам да се виждам с приятели. Чувствам се презалята от външния свят, а единственото което искам е спокойствие, в което да се подготвям за срещата с детето ми. Имам още една седмица до болничния и после.....

За софийската среща за кога е - ако е за утре по обед, аз ще дойда. В кой Дивак?
Виж целия пост
# 137
Привет сладки коремчета  Hug Hug
Страхотно време е днес  Nature Sunny,който може нека се възползва.Аз досега бях в градината на припек,ама нещо горещо ми стана и влезнах,вътре е хлад.Но следобед пак навън.Моят шум в ушите изчезна слава богу,явно е било нещо временно.А снощи ми беше нещо много неудобно да спя,така ми тежи вече,ту на едната страна,ту на другата и 100-те пъти ставане до WC голямо спане беше

На всички излезли в болнични честито.Аз във вторник трябва да взема моят
На всички с нови покупки честито и добри новинки от прегледи Hug Hug

Мираж всички сме с тебе,мисля те от вчера,вярвам,че всичко е наред с вас Praynig Flowers Four Leaf Clover
Анеллита дано и при вас нещата се задържат добре и бебоците да си стоят колкото е възможно още в коремче на мама Praynig Hug
Теодора честит ти рожденник.Да ти е жив и здрав newsm38
Франсе чакаме те със 6-цата
Джен еуфорията на твоят сладур с дрънкането на инструментите ще го държи няколко дена поне,така,че и да хващаш гората и там може да ги чуваш Wink

За Софийската среща явно ще е в събота,тогава сме на сватба в Пловдив,но ако случайно нещо не отидем заради работата на мъжо съм там

Отивам да хапна  Hug Hug
Виж целия пост
# 138
привет, не съм ви чела, но минавам в РОЛЯТА СИ НА ВЕСТИТЕЛКА Hug


Честито на мама Мираж!!!
Има си бебе Ида, с мерки 2250 кг. и 47см.
Пише, че за сега са добре!!!

Честито, мила Мираж!!!  bouquet
Стискам палци ти и бебека да сте все по-добре и скоро да се приберете вкъщи!!! Hug

Отивам да ви изчета и да пиша на 1
-ва страница!!![/color]
Виж целия пост
# 139
Здравейте момичета! Надявам се с Мираж всичко да е наред  Hug
Ние днес с малката си направихме голяма разходка. Ходихме до болницата, че днес ме изписаха /формално/, после до службата да занесем болничния. Обиколихме магазините, купихме си по една рокля, после напазарувахме от Кауфланд и в 14ч се прибрахме. Добре, че мъжо ни остави колата. В този ред на мисли Вие шофирате ли още? На мен корема почти ми опира в кормилото вече, че аз съм дребна и дърпам седалката напред до края. Днес влизам в 8-мия месец и вече смятам да започна с покупките за бебка.
И аз имам някакви гъби май  Sad, но още не ми е излязла микробиологията. Иначе доктора ми изписа калиев перманганат и някакъв крем за мазане. Като че ли чувствам подобрение.
Теди, жив и здрав да е рожденика  bouquet
Отивам да си полегна малко  Simple Smile

Честито на мама Мираж! Да е живичка и здравичка Ида  bouquet
Виж целия пост
# 140
Ухаааа, имаме си бебче! Да й е честито на мама Мираж и да й е жива и здрава малката Ида, да порасне голяма и много да я радва!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 141
Ейййййй тия с техните нови правила и сесии  doh досега писах и накрая... опитайте пак...
Здравейте момичета  Hug ,БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПРЕКРАСНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ!!!  newsm51 Снощи празнувахме с приятели и си изкарахме страхотно  newsm47
Много сте изписали за един ден  Grinning , Мираж,Анелита  fingerscrossed fingerscrossed очакваме добри новини от вас  newsm17 . Теди Честит ти рожденик, да ти е жив и здрав и много да те радва! Радвам се за хубавите новини от прегледите,честито и за новите покупки!   bouquet
Аз приключих онзи ден с покупките  Mr. Green взех памперси и кърпички и не остана какво... ако съм забравила нещо,таткото ще купува. Днес бях на очен лекар,да видим налягането и всичко е о'к  Peace На 1ви съм на преглед и да се уточним с доки за раждането,ще видя и малката  Heart Eyes .
Сега ще се отдам малко на домакинстване. Приятна вечер от мен!  smile3525
Виж целия пост
# 142
Ехаааа, супер новина!  smile3525 Много радости да носи Ида!   Hands Clap

Мислих да пиша повече, но нещо ви изпуснах.  smile3529

Аз вчера ходих на театър и гледах "Полет на кукувиче гнездо". Представлението е невероятно. Май и на бебко му хареса, че през цялото време правеше едни упражнения в корема ми.  hahaha

Виж целия пост
# 143
Ейййййй тия с техните нови правила и сесии  doh досега писах и накрая... опитайте пак...
Здравейте момичета  Hug ,БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПРЕКРАСНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ!!!  newsm51 Снощи празнувахме с приятели и си изкарахме страхотно  newsm47
Много сте изписали за един ден  Grinning , Мираж,Анелита  fingerscrossed fingerscrossed очакваме добри новини от вас  newsm17 . Теди Честит ти рожденик, да ти е жив и здрав и много да те радва! Радвам се за хубавите новини от прегледите,честито и за новите покупки!   bouquet
Аз приключих онзи ден с покупките  Mr. Green взех памперси и кърпички и не остана какво... ако съм забравила нещо,таткото ще купува. Днес бях на очен лекар,да видим налягането и всичко е о'к  Peace На 1ви съм на преглед и да се уточним с доки за раждането,ще видя и малката  Heart Eyes .
Сега ще се отдам малко на домакинстване. Приятна вечер от мен!  smile3525
[/quote]
Мираж  Hug Hug Hug ЧЕСТИТО!!! Да сте живи и здрави и двете! Малката ИДА много да те радва!!!  newsm51  love001
Еха имаме си бебе  Heart Eyes
Виж целия пост
# 144
Поздравления за Мираж и малката Ида!

И най-хубавите цветя и за двете!


Да са живи и здрави и да си даряват много взаимна радост и щастие!
Виж целия пост
# 145
БРАВОООООО!

ИМАМЕ СИ БЕБЕ!

Честито, Мираж!



Да ти е жива и здрава малката Ида и да ти носи само радост, усмивки и щастие. Силно гуш от мен!
Виж целия пост
# 146
Мираж, да ти е жива и здрава малката сладурана и бързо да се възстановиш от раждането.  Hug
Виж целия пост
# 147
Честита дъщеричка, мамо Мираж!
Да ви е жива и здрава малката принцеса  Simple Smile
Много щастие на цялото ви семейство, а на теб бързо възстановяване   bouquet
Виж целия пост
# 148
Миражче честита ти сладка рожбичка  ylinfant. Да сте живи и здрави двете,радвам се ,че сте добре и съм сигурна ,че така ще бъде занапред newsm10.Хайде малката сладкишка бързо бързо да наддава и да си се прибирате в къщи. newsm53 newsm44
Виж целия пост
# 149
Честита дъщеричка на мама Мираж! Да ви е жива и здрава и много да ви радва!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия