На покупки се отдава ЮЛСКАТА мама, от нея по-нетърпелива няма!

  • 30 027
  • 726
# 165
Мираж, честита рожба, да ти е здрава и щастлива и скоро да се прибирате вкъщи. Само положителни емоции и красиви мигове.  Hug

Виж целия пост
# 166
tzveta33,, срещата е за събота 4 юни.
 Ето темичката:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=585574.15

И аз обожавам суши  Simple Smile Мисля че можем да ядем, но без да има в него пушена и сурова риба.
Виж целия пост
# 167
Честито на мама Мираж и на цялото семейство  bouquet
С пожелание бързо да се възстановиш и прибереш с новопопълнението в къщи Simple Smile
Аз също съм от тези дето не слизат от колата, даже и на разходка до парка да ходя паля колата и после се разхождам Embarassed
Аз незнам моя бебок как е с килограмите и т.н., моята док скоро не ме е гледала, дано другия път като отида на жк стане ясно Simple Smile
Поздрави на всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 168
Миражче, честито и от мен, мила  Hug Да ти е жива и здрава малката кукличка, голяма да порастне и много да ви радва! Бързо възстановяване и нека скоро да се приберете у дома  lovekiss
Виж целия пост
# 169
tzveta33, за срещата - 4 юни, събота, 11,00ч. в Дивака на Хр.Белчев, това беше последното, което се обсъждаше  Grinning
за сушито - аз си хапвам, но само зеленчуци, месата и рибите не смея да ти кажа
за шофирането, шофирам си, но гледам да е на по-близки разстояния и да го ограничавам, че с тези ... недоразумения, които карат коли много се изнервям и не знам кога да гръмна някой #2gunfire
Виж целия пост
# 170
Миражче честита рожба  bouquet  bouquet  bouquetда ви е жива и здрава и много да ви радва малката Ида.Бързо възстановяване и дано скоро да сте вкъщи Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 171
Много хубава новина!Честито на Мираж!!!! Да е жива и здрава Ида и много да ви радва-теб и цялото семейство!!!
Виж целия пост
# 172
Ех, че хубава новина, първата принцеса е на линия  Grinning

Мираж, честита дъщеричка, да е много здрава, щастлива и много бързо да наддава!
А на теб бързо възстановяване!

Виж целия пост
# 173
ЧЕСТИТО НА МАМА МИРАЖ ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!



Много се радвам за първото ни бебче Ида!
Виж целия пост
# 174
Момичета, минавам много набързо, че мама ни е на гости  Simple Smile

МИРАЖ, честита дъщеричка ! Да е жива и здрава ! Бързо да наддава ! Леко възстановяване на теб и скоро да се приберете вкъщи  Hug

Виж целия пост
# 175
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА МИРАЖ! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И САМО РАДОСТИ ДА ВИ НОСИ!
Виж целия пост
# 176
Миражче, миличка, честита ви дъщеричка! Да ви е жива и здрава и бързо да наддава! А, на теб пожелавам бързо възстановяване и скорошно прибиране вкъщи! Много се радвам, че вече си имаме бебче, и се надявам да сте добре!  Flowers Four Leaf Clover

Виж целия пост
# 177
Няма по-хубава новина от тази-имаме си бебе на борда! newsm44
Да е жива и здрава,да наддава повечко малката принцеска и радва мама и тати.
Мираж мила бързо възтановяване.
Стягайте се мамчета,че и ние натам сме се запътили.
Виж целия пост
# 178
Пак здравейте от мене. Откриха ми се 15 мин да ви прегледам и да понапиша. Wink

За апетита аз напоследък се оплаквам от огромен апетит - все ям през максимум 2 ч. МЪжо вечер ми готви като се прибере - месо на скара.  Crazy По принцип не съм хищник, но от скоро само на меса налитам. Най-накрая има кантар и тука - +16 кг.

Аз все още си спя спокойно на ритниците на бебоците - колкото и силни да са не ме безпокоят. Спя на ляво и дясно, ама май на дясно си ми е по-удобно. Вече всяко завртане през ноща ме умаря.

Успях тука да си намеря и бременилка от юлски, нали не съм общителна. Simple Smile Съвсем случайно вчера един дъжд ме заби в едно кафене и я заприказвах като и видях корема. Wink

Ок, ще продължа по-късно - мъжо иска внимание.  Mr. Green

 Hug
Виж целия пост
# 179
МИРАЖ, ЧЕСТИТА РОЖБА! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА!МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ПЪРВОТО НИ БЕБЕНЦЕ В ТЕМАТА!ПОЖЕЛАВАМ ТИ СКОРО ДА СТЕ СИ У ДОМА! БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!СТРАХОТНО ИМЕ СТЕ ИЗБРАЛИ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия