На покупки се отдава ЮЛСКАТА мама, от нея по-нетърпелива няма!

  • 30 027
  • 726
# 210
Франсе айде честито за шестицата и за приключилата сесия!Ти си нашата гордост!
Добро утро дами,умирам за едно кафенце,снощи пак будувах, а така ми се спеше като лягах,луда работа ooooh!
Виж целия пост
# 211
Добро утро тумбачета  Hug


Благодаря за хубавото кафенце, аз моето си го пия на двора, маа нещо жега взе да ми става и май ще се прибирам на хладничко  Mr. Green

Момичета на Мираж надали и до нас в момента, нека я оставим да се раздвижи и малко да се възстанови и тогава да ни пише  Hug

Франсето
еейййййййй много умно ще излезе това вашето бебе с тези шесторки на мама на всеки изпит  bowuu

Съни
дано пребориш колите по-бързо и докрая да няма повече бъбречни проблеми.  Hug

Вчера се шегувах с едни приятелки на детски РД, че съм зараждала от 7-ми месец и накрая май не само ще си дочакаме с младежа 9-ти месец, ами и ще го правим дундак  hahaha Да ви призная според мен ще има и други мами преди мене, имам някакво предчуствие, а оикновено не бъркам  Hug

Днес мисля да се отдам на градинката си, макар че да ви призная вече ми е доста трудно (това от моята уста звучи ненормално  Mr. Green) и жегата взе да ме мори  Sunglasses.



Виж целия пост
# 212
Честито и от мен на мама Мираж!!! Скорошно изписване и всичко е наред с малкото съкровище!!!
[/size][/color][/b]
Виж целия пост
# 213
Добро утро!

Епона, мерси за закусчицата! И аз сега съм си спретнала едно кафенце и една закуска и им се наслаждавам Simple Smile

А за очите и аз да питам, понеже още не съм ходила на преглед, тези дни ще отида: разширяваха ли ви зениците? Някъде четох, че за да се види състоянието на очните дъна, трябвало да се разширят зениците. Мен това не ме радва като идея, защото означава, че ще трябва да си търся придружител за прегледа и няма да мога да шофирам после... Но ако така трябва, значи така трябва.

Франсе, честита 6ца, браво на теб!

Джен, ти сега като видя, че няма да родиш първа, да не вземеш да прекопаеш градината?  Joy Давай го по-кротко, моля те   bouquet

За шофирането: и аз си шофирам активно, не мисля и да спирам. Коланът съм го закопчала на седалката и си премятам само горната част през гърдите, не ми пречи и не ми стяга.

На Мираж сигурно наистина съвсем не й е до нас, но и аз много се надявам, че всичко с нея и бебка Ида е добре и тя ще драсне един-два реда, когато може.

Хайде, аз ви оставям, ще допивам кафето и излизам, отивам да се видя с една приятелка. Хубав ден!
Виж целия пост
# 214
Добро утро!



Джен, ти сега като видя, че няма да родиш първа, да не вземеш да прекопаеш градината?  Joy Давай го по-кротко, моля те   bouquet




А да бе, градини ще копая, хич не съм толкоз луда Mr. Green, бучкам си тука едни растениица на алпинеума и повече се подпирам и пъшкам отколкото да работя  hahaha Аз нямам нищо против да раждате преди мене, даже си ми е добре така  bowuu
Виж целия пост
# 215
Здравейте и от мен!Гледам някои говорят за покупки,ние сме до никъде, за сега имаме само кошара,спалните комплекти,обиколници и 2 бодита.Но другата седмица с мойто майче ще ходим на пазар да видим какви ще ги свършим.
Утре сме на ЖК и след това ще пиша как сме?
Ииии щях да забравя да ви питам и вашите бебета ли рита като луди няма ден няма нощ?На моменти си мисля,че ми има зъб за нещо малката!
Виж целия пост
# 216
Привет, момичета!!! Hug

Имам номерът на Мираж, но и аз смятам да изчакам малко преди да й пиша или звъня, знам, че след секцио първите 24 часа не са приятни и човек не е много адекватен!

Иначе ние сме ОК, чудя се днес какво да подхвана, май ще продължа с подреждането и така!!!

За сега хубав ден от мен Hug
Виж целия пост
# 217
Привет пак мацки

Влизам с едно странно съобщение  hahaha нашата мила брменлийка ДАРАТО е успяла по някакъв начин да хакне БГ МАМА  Joy без да разбере и сега са и забранили достъпа до страницата. Ако някой от вас е имала подобна драма, пишете моля ви как да се справи милата ни дружка  Joy

Според това което ми обясни се е опитала да пише отговор в нашата тема, но и е посикало нова тема, сътоветно тя е нпарвила нова тема и аз я видях в отчетните. След което отговора и  се е появил и в нашата си отчетна тема. Днес сутринта въобще не може да и се зареди страницата на БГ мама.

Мъжо предположи, че са и забранили ИП адреса или Проксито, защото е пробила някой от защитите.

Ако някой има идея как да и помогнем, пишете аз ще и пиша на скайпа  Joy
Виж целия пост
# 218
Здравейте и от мен! Аз съм кукуряк от 6,30 ч и то защо-малката се събуди с температура. Тази година всеки месец е болна Sad. Добре, че не е ангина пак, а явно някакво вирусче и ще смуче хексоралетен+тантум верде за впръскване. Надявам се да не ме лепне и мен,че както се очертава аз съм гледачката. Питах докторката да не е от сладоледа, който почти всеки ден яде /понеже бабите само това повтарят,че ще се разболее от този сладолед/. Тя ми каза да не се притеснявам, дори го препоръчва.
Слънчев и усмихнат ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 219
Брей на Дани да не и се надяваш на хакерските възможности Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 220
Брей на Дани да не и се надяваш на хакерските възможности Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Да бе голям смях падна, нали мъжо е ИТ и каза, че ще я вземат при тестването на защитите в неговата компания щото е надежден Хакер  Joy
Виж целия пост
# 221
Франсе ее браво! Наистина си нашата гордост  Hug

Джен сложих един линк във ФБ...дано помогне на Дани  Praynig за друго не се сещам  newsm78

Виж целия пост
# 222
Здравейтее   bouquet
Ох направо ме разби Дани от смях  Joy Joy Joy
Моя милия нали е ИТ и той умря да се смее вика малее опасна групичка сте взе да ме хваща страх от вас утре вдругиден ще се насочете към НАСА  hahaha както и да е каза да си рестартират модема в къщи имало вероятност да се получи  Peace
Радвам се че няма нови мами дето са тръгнали да раждат и все още сме коя 2в1 коя 3в1  Party
Аз съм добре вече ми тежи достичка майка ме успокои че ще става по-зле  hahaha
Още до като се събудих се метнах в банята да си тегля душ,че се събудих пак вир води много потене много нещо  ooooh!
Сега чакам да ми сервират закуско-обяда ,ми така е който става 12:30 закусва и обядва на веднъж
Хайде слънца чао от мен за сега после пак ще ви нагледам да се пазите и да не правите "бели" като Дани  Heart Eyes
 Hug Hug  love001
Виж целия пост
# 223
 Simple Smile Лелеее първото бебенце вече е на лице... чак не ми се вярва, кога мина тава време...

Честито бебче на Мираж  Hug Да са живи и здрави и двечките, и много скоро до се прибират в къщи   bouquet
Виж целия пост
# 224
пиша с лявата ръка тъй ша ма прощавате...по станция нова тъкмо говорят за стрии и целулит...стриите можели да се тушират до ниво да не се виждат...
франсе- браво бе, моме!разбирам те колко ти е олекнало, сега ще се отдадеш на покупките и етажа ви- ние вече се отдаваме на всичко,но не ии на мъж- джен се отдава на градината сиу франсето та покупките.... Mr. Green
браво но дани, да пробие защита без да знае.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green дано я пусне  системата, та да се включи да пише...
и аз очаквам хубави новини от мираж!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия