На покупки се отдава ЮЛСКАТА мама, от нея по-нетърпелива няма!

  • 30 027
  • 726
# 345
Здравейте момичета   bouquet много е мързеливо навън... имах си планове за днес,ама не е нещо,което да не може да се отложи... направо не ми се мърда от дивана  smile3507 ама ще гледам поне да изгладя. Утре съм на преглед и ще се видя с малката  Heart Eyes
Поля,Нада  newsm51 smile3525 newsm67 ЧЕСТИТО И НА ДВЕТЕ!!! Още много години семейно щастие и много любов!  Two Hearts
Гале ти вчера добре си стреснала хората около теб  Shocked ,да си полежиш и почиваш повече и дано да минат бързо натъртванията и цицината  Hug
Калоянис какво стана с кошарата мила?
Виж целия пост
# 346
 wavey
Поли,Нада Пожелавам ви дълги щастливи годишнини занапред,вечно приятелство и всеотдайна любов!

gali3009 много гадна случка вчера си имала,важното е че бебо е добре.А днес как си?
И аз вчера като теб се сгромолясах,но добре че си бях в къщи и успях да направя 2м до дивана,та паднах на мекичко ooooh! Милото и той си беше в къщи като ме видя,ей голяма паника настана(а мъжете уж са силни).Звъннах на доки като се освестих и ми каза:"И ти ли"явно вчера е имало много такива случки,та от днес съм с препоръки да пазя леглото Tiredи да си пия магнезия.
Сигурно и тези магнитни бури оказват някакво влияние newsm78
Калоянис Бързо да изчезнат болежките Hug
Ели голямо момченце носиш  newsm30стикам палци и изследванията да са ок Praynig
Целувки за всички preggoи се пазете Heart Eyes
Виж целия пост
# 347
polq31, nada, честит празник и на двете  Hug Hug Пожелавам ви много обич, топлина и щастливи семейни мигове   bouquet  bouquet

gali3009, мила, много неприятна случка. Моля те, почивай си повечко  Hug Още малко остава ! Радвам се, че бебчо е добре  Heart Eyes Дано и твоите натъртвания минат по-скоро   bouquet

Аз ще досадя пак  Blush ... Моля ви, хвърлете един поглед в Среща на Софийски Юлски коремчета, тъй като утре мисля да звънна да запазя места  lalalala lalalala
Виж целия пост
# 348
поли,нада честити годишнини желая ви още много години да се обичате и да сте щастливи  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 349
Добро утро!

Поля, Нада - честити годишнини!   bouquet

Гали, много неприятно, че така ти е прилошало  Hug Надявам се да не ти се случва повече.

Времето днес нещо скапано ми се вижда, но определено ще изляза някъде. Съседите отдолу вече 3ти месец ремонт правят и ми се струва, че една здрава стена не остана, непрекъснато нещо се кърти. Ще откача, ако трябва цял ден да седя на този шум, така че ще се махна нанякъде.

До после!
Виж целия пост
# 350
Здравейте, милички!!!

Гале, Hug съчувствам ти, мила, аз също съмтака, все още, последно на 27.05 ми стана така, на годишнината на наще, та доста им изкарах акъла! Само дето, за сега, не съм падала на земята, успявам да седна някъде, ама ме е страх като съм с детето и все го стискам до мен милия, а той ме пита как съм, дали ми е минало вече лошато, душичката ми!!! Hug

Поля, Нада, още много годишнини да празнувате!!!
Много любов, щастие и детски смях да изпълват сърцата и домовете ви!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз тази нощ също не можах да спя - то така съм от известно време - ама напоследък поне по 2 пъти ставам да проверя дали WC-то си е на мястото, сега пък от запека ми се появиха и хемороиди и то много болезнени, направо ми се приплака през нощта по едно време Sad Дано скоро минат, че е много неприятно; появявали са се и друг път до сега, ама си минават от самосебе си.

Ухххх, и аз се намрънках, извинете ме Hug Embarassed

След няколко дни съм при моята доки от Майчин дом, да видим бебето и да решим кога ще се ражда!!! Понякога ми се иска да е другия месец, преди доки да излезе отпуска, т.е. преди 20.06, като вляза в 9-ти месец, а знам, че е найдобре по-дълго да сме си 2 в 1, ама понякога с всички тия "екстри" накуп ooooh!

Иначе мисля, че е слязло надолу човечето, защото киселините ми поне доста намаляха, пу-пу, направо мога да кажа, че ги няма вече или ако се появят са за секунди, но ще видим кога ще се роди съкровището ни!!!

И тук времето е ужасно, дано утре за детския празник се пооправи, че да изведем Коско да се позабавлява и да усети празнично настроение Hug

Чаршафосах малко...

Пожелавам ви прекрасен ден, момичета, и много слънчево настроение, въпреки времето навън!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 351
Джен, радвам се, че се е разминало, значи отпада болницата?
Франсето, Вис Виталиса си е доста евтин магазин, не си видяла добре според мен. За Пловдив мога да кажа, че знам само Касидата, само че там е на късмет, някои неща съм ги намирала по- евтино, други ми се виждат доста скъпи. Джъмбото също ти го препоръчвам.

Поля, честито за всичките поводи и най- вече за годишнината, още много по толкова.
Нада, ако правилно съм разбрала, честита годишнина и на теб!

Гали, добре, че като цяло си добре с бебето, лактите ще минат. Вчера и на мен ми стана леко лошо докато висях да си заведа една щета и то заради две патки с едно БМВ, но много по- леко го минах и се качих после да си взема вода и една шоколадова вафла, та се оправих.


Виж целия пост
# 352
Здравйете!
Май не съм единствената,която рано рано се е ококорила,и аз се събудих към 5ч и сега ми е едно Tired
И времето е едно мрачно...
Аз утре съм на консултация.Да ви питам гледат ли ви на ехограф още,тези от вас които си ходят по здравната каса на ЖК?Интересно ми е дали ще ме гледат,или от сега нататък само тонове ще слушат Rolling Eyes
Отивам да пусна една пералня.После пак ще прескоча.
Виж целия пост
# 353
Благодаря ви момичета от сърце. Нада, честито и на вас, много семейно щастие ви пожелавам и дълги години любов.
Галке, това наистина е много неприятно, което ти се е случило вчера. Днес как си? защо отиде пак на работа, а не си остана у вас, нали и без това нямаше да ходиш повече?
Тази нощ и аз неможах да спя , айде аз от вълнение от деня, но мъжа ми и той, явно има нещо. Аз като че ли дочух снощи по новините, но не съм много сигурна, че някакви магнитни бури имало. Сигурно заради това не ни е комфортно.
Джен, твоя младеж браво на него, нека си стои там. Той да не вземе сега наистина да се инати и да си стои вътре.
Мираж, надявам се днес двачките да сте още по-добре.
, ама ти наистина с първокласник, браво мила , все така хубави новини да носиш.
Калоянис не писа какво стана с кошарката вдигна ли скандал или?
Pola777 и ти как си днес?
Анелита, надявам се при вас всичко да е ок и да сте 3в1.
Аз утре съм на консултация и да си взема болничния, каката ще е с мен и се вълнува много. Като се върна ще ви разкажа. Хайде хубав ден, при нас вече напече.   bouquet
Виж целия пост
# 354
Здравейте, момичета! Много отдавна не съм ви чела и не съм писала.
Благодаря за личния интерес, който elisalou и Юлка проявиха към мен.  newsm51
През последните два месеца бях доста натоварена в университета. Този месец съм в изпитна сесия и няма търпение да ми мине и последният изпит на 23 юни, за да мога изцяло да се отдам на подготовката за срещата с малкото човече. А то се развива много добре, вече се е обърнало с главата надолу. Много е активно, доста рита. Вчера купихме за бебчо козметика на Себамед, която съм ползвала за сина ми и бях много доволна. Пуснали са пакет за новородено с 4 продукта, които излиза изгодно:
http://sebamed.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0% … D1%80%D1%8A%D0%BA

Колкото до мен -  днес започнах да пия ампули желязо, защото съм с анемия. Може би някои от вас си спомнят, че в 5-ия месец изкарах бъбречна криза. Сега пък вадя песъчинки и ми е доста некомфортно, но и това ще мине. Надявам се скоро да имам повече време да ви чета. Поздрави на всички!
Виж целия пост
# 355
Поля и Нада Честити ви годишнини, още дълго време да ги празнувате и да се обичате много newsm76 txtloves newsm76
Калоянис мила как си минаха ли попне малко болежките, много е неприятно това с главоболието на собствен гръб съм го изпитала и то доста често и знам колко е гадно да не можеш нишо да направиш и да трябва да търпиш.
Джен радвам се че всичко е ок и да си стоите още време 2 в 1
Анелита вие как сте?
Гала много неприятна случка да си почиваш повече и да не се натоварваш
Само да кажа че и аз се записах даже и за двете лекции, които са следващата седмица.....вече нямам търпение да идва 7-ми че да ви видя  Hug Hug Hug
А сега ви оставям че да се оправям и да излизам, че трябва да си занеса болничния до работа и после малко по разходки Simple Smile
Хубав и слънчев ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 356
Привет Simple Smile

Нада, Пола, пожелавам ви още дълги години щастлив семеен живот и съвесем скоро най-големия скрепител на семейната обич да ви радва !!!  Hug

Гали, мила, дано днес си по-добре и се пази повече !!!  Hug

Калоянис, то сега при теб мила се струпа всичко наведнъж! Ако трябва остави мъжо ти да се оправя с онази с кошарката само и само ти да не се натоварваш повече !!!! Оправяй се бързо !!!  Hug

Кранунка, надявам се, че и ти си по-добре

Фейтче, ти как си? Оправи ли се вече? Хайде да се съберем утре на лекцията в Бейбитория ? Simple Smile Или само на мен ми е скучно  Mr. Green

Анелита, чакаме да споделеш как вървят нещата при вас   Peace

ООО забравих да се похваля - пристигна ми количката !!!!!  newsm44 newsm68 Много ми е сладка и си я наснимах  Simple Smile После ще кача снимките в албумчето Wink Днес пак ще се отдам на мързелуване, но ще го съчетая с леееекичко чистене Wink
Благодаря за списъка с магазините, ще ми е от полза Wink
Виж целия пост
# 357
Поля и Нада, честита годишнина   bouquet

И аз да се разпиша, че само надничам отгоре  Mr. Green

Давах кръв и урина, и аз съм с нисък хемоглобин та ми предписаха ферофолгама, още не съм взела...
Вече съм официално в майчинство от вчера  newsm03 значи наистина не остана...
Чакам мъжо да си дойде след 20-ина дни и да се приготвим напълно за бебето-с креватчето, количката, ваничката, тези по-едрите неща. Иначе дрешки аз купувам редовно  Blush

Нещо моята АГ на ЖК не говори нищо за микробиология  newsm78 аз знам че в деветия поне трябва да се направи, за да се види дали е "чист пътя" на бебо. На 13 ме вика пак, тогава ще я питам.
Гала, пази се  Hug /абе това човече защо не прегръща вече ???/
Аз пък вчера щях да се изсипя като чувал с картофи в клиниката, където ми е ЖК. Нали валеше и имаше някво мокро петно на пода, а той е хлъзгав по принцип. И като съм стъпила там и като взех да правя едни чупки в кръста и едно мятане на ръце, успях слава богу да се задържа, подпрях се на стената. Но майка ми вдигна кръвно направо от ужас  Shocked Аз й викам-е,какво толкова щях да падна по задник все пак, не по корем  Mr. Green Абе да не се случва  Praynig
Те и чехлите ми са малко кекави ,ама като в момента друго не мога да си нахлузя на надутите крака  Crossing Arms
А снощи забелязах, че краката са ми надути още от коленете  Outta Joint някоя има ли подобни наблюдения?Иначе в урината нямам белтък, така че съм спокойна, че не задържам течности, но имам вече много горчив опит и малко ме е страх.
Айде че и аз много "дълга" станах  Stop
Виж целия пост
# 358
Здравейте момичета!
Нада,Пола,честити годишнини!Желая ви в домовете ви винаги да има мир,любов и щастие!
Гали ,много неприятна случка,наистина Sad Пази се много и дано бързо да ти минат болежките!
Анелита ,Мираж,надявам се днес да имате да споделите хубави новини! Hug
Калоянис ,съчувствам ти,мила,с толкова болежки и неразположения!И на мен вече взе да ми писва и ми се е дораждало,после пък ми става криво,задето ми минават подобни мисли,все пак е хубаво още малко поне да устискаме.Моя мъник снощи просто ме разпра от ритници,чак ми се дорева Cry То в едни момент не можеше да се разбере колко крайника едновременно се протягат и натискат!Все едно имах октопод в корема!Голяма мъка беше,ама гледам да се успокоявам,че щом е толкова активен-сигурно е добре...
Днес не издържах и се обадих във Вис Виталис да питам защо толкова се бавят с леглото.Представете си само какво ми отговориха-леглото отдавна било при тях,но като се обаждали да ни известят телефонът давал само заето...На всичко отгоре имали проблем с транспорта и трябва ние да ходим дотам да си получим нещата...Абе -нямам думи,ама съм си обещала да не се ядосвам за такива неща.
Сега съм поръчала на таткото след работа да мине да напазарува памперси и други неща,които ми трябват за болницата,че искам да ми е готов багажа,за всеки случай.И козметика за бебето съм му поръчала...да видим как ще се справи с пазаруването  Laughing

Ади ,сега видях,че и ти си писала.На мен  пък докторката от ЖК каза,че няма да ми пуска микробиология,ами направо ще ми изпише глобули  newsm78 Аз много се зачудих,защото тя нищо излишно не изписва,дори витамини...Гинипрала едва се реши да ми го изпише и то във възможно най-минимална доза...А сега - лекарство"за всеки случай",да изчистим родовия канал...много ми е странно
Виж целия пост
# 359
Наталче ,забравих да ти кажа - мен всеки път ме гледат на ехограф(не само мен-всички,които посещават този кабинет) Аз все си мисля,че няма какво толкова да им гледат на бебетата,освен как наддават,макар вече да сме обсъждали,че май доста често замерванията на са точни... Знам,че доки много за кратко поглежда бебето,после плацентата и пъпната връв и пуска доплер.Имам чувството,че всичко това трае 1 минута.Чудя се дали има смисъл да се гледа и положението на бебето,след като има вероятност да се обърне в последния момент newsm78  ей,днес по писане надминах себе си...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия