МАШИНА ЗА ХЛЯБ -42 ТЕМА

  • 71 103
  • 745
# 315
Аз вадя бъркалките веднага след като свърши месенето, вадя ги, оформям си хубавичко топката и си я поставям обратно. Ако пропусна - здраве да е. Иначе пробвай да намазваш осичките с олио и самите бъркалки в началото преди да сложиш каквото и да е в казанчето.
Аз пък днес правих един хляб с картофени люспи и грис - мнооого вкусен Peace
Виж целия пост
# 316
Пак пекох хляб, стана перфектен Peace Ама пусто, не мога да го вадя и това е! Бъркалките ми пречат Confused....и го начупих...
Та, след кое втасване да ги махна LaughingНещо, като повтаса тестото, много лепкаво- ще бръкна и там ще си ми останат ръцете Laughing
когато втасва тестото бъркалките не ти трябват. защо ги държиш ?
я опитай след последното месене , преди последното втасване, да ги извадиш.
после докладвай.  hahaha
Виж целия пост
# 317
Абе бате Бонго, как последното втасване бре човек - след последното месене , преди първото втасване Peace
Виж целия пост
# 318
Абе бате Бонго, как последното втасване бре човек - след последното месене , преди първото втасване Peace
какво след последното месене ,преди първото втасване ? какво се прави тогава ?
Виж целия пост
# 319
Ми тогава се вадят бъркалките, или поне аз тогава си ги изваждам от машината.
Виж целия пост
# 320
Абе бате Бонго, как последното втасване бре човек - след последното месене , преди първото втасване Peace
какво след последното месене ,преди първото втасване ? какво се прави тогава ?
Е, човекът иска да ми гледа сеира Wink Joy hahaha
Виж целия пост
# 321
Ми тогава се вадят бъркалките, или поне аз тогава си ги изваждам от машината.
е аз какво съм написал ?
Цитат на: nanu4e в Вт., 05 Юли 2011, 21:31
Пак пекох хляб, стана перфектен  Ама пусто, не мога да го вадя и това е! Бъркалките ми пречат ....и го начупих...
Та, след кое втасване да ги махна Нещо, като повтаса тестото, много лепкаво- ще бръкна и там ще си ми останат ръцете

когато втасва тестото бъркалките не ти трябват. защо ги държиш ?
я опитай след последното месене , преди последното втасване, да ги извадиш.после докладвай. 
Виж целия пост
# 322
Е, човекът иска да ми гледа сеира Wink Joy hahaha
не говори глупости  #2gunfire
при внимателно четене ще прочетеш че ти казвам да опиташ след последното месене да извадиш бъркалките.
Виж целия пост
# 323
Абе бате Бонго, как последното втасване бре човек - след последното месене , преди първото втасване Peace
а ако след първото втасване имаме отново месене какво правим ?
вадим ги когато имаме последно месене и преди последно втасване
Виж целия пост
# 324
Абе бате Бонго, как последното втасване бре човек - след последното месене , преди първото втасване Peace
а ако след първото втасване имаме отново месене какво правим ?
вадим ги когато имаме последно месене и преди последно втасване

Не се пали бе човек Hug Благодаря ти за инфото, така и ще направя.Използвах емотикон, предполагах ще хванеш закачката Wink
Не съм искала с лошо....
Виж целия пост
# 325
Възможен е и такъв вариант, ама щото моя Северин няма редуващи се месене и втасване, та затуй си вадя бъркалките преди началото на втасването.
Виж целия пост
# 326
Аз вадя бъркалката преди последното втасване, тъй като след започване на самото втасване машината ми (Мулинекс 3000) прави две премесвания през определен интервал от време и за целта трябва бъркалка; така че зависи от машината. Simple Smile
Виж целия пост
# 327
ъмм, един може би малко тъп въпрос.. задължително ли е да се вадят бъркалките  Embarassed

аз досега не съм ги вадила преди изпичането - е, да, хляба се оказва с две дупки отдолу, но не е чак такъв проблем  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 328
Не, разбира се. Щом ти излиза хляба нормално и не ти залепва за тях, защо да се тормозиш излишно Rolling Eyes Wink
Виж целия пост
# 329
Не, разбира се. Щом ти излиза хляба нормално и не ти залепва за тях, защо да се тормозиш излишно Rolling Eyes Wink

ох, успокои ме Hug
аз имам една кука, с която вадя бъркалките и няма проблем, не залепва  Crazy
млъквам, че да не урочасам машинката  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия