Да ви е жива и здрава и много щастливи да сте всички !
Да ви е жива и здрава и много щастливи да сте всички !
Галя пиеше най-обикновено прясно мляко. Явно въпреки миенето млечната захар все пак се е задържала някъде по зъбките....
Пак ли тръгнаха летните вируси с повръщане? 
Непременно ще се обадя. 

Щом стига безпроблемно педалите, значи му е добре размерът, просто трябва да усвои техниката.
Иначе за протокола, Мони и Павел караха вече колела с помощни гуми лятото, в годината на навършване на 3. Но може да има значение и това, че все пак Павчо е май месец, а Мони - юли. 2-3-4 месеца в тази възраст са си все още от голямо значение. 


Как ти се отрази полетът? На мен първите три месеца ми бяха много тежки - с повръщане и гадене нон стоп.
Струва 137 лв. и е с 2 години гаранция, с помощни колелца, но цолове не знам. От 3г. нагоре се води.




Препоръчани теми