СЕПТЕМВРИЙЧЕТО със радост чака подаръците под елхата!

  • 79 050
  • 734
# 330
Ехо, помните ли ни?
Елиас, пардон Хамлет, не пфу Тарзан, не бе, вече е ван дер Любе расте, беснее и ми побелява косата от него. Той, брат му и сестра му поздравяват всички малки, големи и още по-големи августинчета, септемврийчета и тук-таме октовмрийчета в отбора ни по случай навършването на големите ТРИ!
Да са ви живи и здрави малчуганите!   bouquet
На бременните щастливки - щастливи рожбички на финала!
Ето го и него - калпазанина на мама

DSC_6710 von Kate Weber photography auf Flickr

Искате ли да си направим ретроспекция - една снимка от дните около раждането и една сега покрай 3 ия рожден ден?
Виж целия пост
# 331
на няколко часа:


и преди няколко дни:

D by moarain, on Flickr

Леле, аз съм така  Shocked  Как от тази шепа бебок стана такова голямо момиченце  Heart Eyes  И все по-голямо ще става...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 332
Здравейте мацорани HugДа взема и аз да се разпиша вече, стига с този мързел Blush чудесни сладкишчета са станали слънцата ви Heart Eyes
Честит рожден ден на Йордан и Ема и на всички, които вече празнуваха HugМного да са здрави и да изживеят прекрасно детство newsm51
  на 3-4 часа

   и сега Heart Eyes

Наистина много са се променили ThinkingДалия от 1 август е на градина, свикна без проблем.Но в мен остава усещането, че в яслата повече и харесваше.Госпожите и ги харесвам,едната дори се оказа, че ме познава още като съм била в ясла, а с дъщеря и сме били в една група. От както е на градина, много се промени PartyЗапочна по-правилно да говори, вече е на финала да каже "р".Понякога се изразява като голям човек, не мога да я позная WinkПамперса от юни месец го забравихме.Нощния го махнаме в края на юли от раз, без да има инциденти.Само наскоро изкара някакъв вирус и тогава се напишкваше, предполагам от температурата, но вече е ок PeaceЗа имунитета и давам имунобор кидс и съм много доволна.
Честито на всички бременни мами, лека бременност и още по-лесно раждане HugИ аз искам вече Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Ето и нашата "ретроспекция" Wink:





(за втората снимка съм задължена на unique_v, която направи серия прекрасни портрети на Галя Heart Eyes)

От днес в рода ни има още едно септемврийче- семейството на девер ми се сдобиха с дъщеря.  ylinfant Те последваха примера ни и това им е трето дете (първите две са момчета на 18 и на 12 години).  Simple Smile

Честит празник на Йордан и Ема! Да растат умни и красиви, с повече усмивки и здраве!
Виж целия пост
# 334
Хей, прекрасни деца сте показали!  Heart Eyes
Миленче, да ви е жива и здрава принцеската!  Hug
И аз пускам снимки, с уточнението, че последната е отпреди цели 4 месеца. Тогава счупихме май третия поред апарат и още не съм се наканила да взема четвърти.  Mr. Green


На Ради утре му е първият ден в новата ДГ. Много му говорих, обяснявах. Да видим как ще е там. В яслата беше много добре.
Утре ще занеса и торта, макар и 5 днес след РД, с надеждата да разведри децата на първия учебен ден.
Виж целия пост
# 335
И Максим, днес го заведох на голяма градина. Много се притеснявах,  понеже 2 месеца не беше ходил на ясла пък нали сменяме госпожите, децата, мястото... Обаче едвам го удържах да му сложа пантофите, и веднага хукна към групата. Дано да е все така и да се сработи с всички. Днес ще имат празник и куклен театър та ще  има  позитивни впечатления от първия ден.

 Готвим се за РД. Аз последно реших от неделята да си почнем пък купона да продължи до понеделника и така.


 Честито на всички септемврийчета!
Виж целия пост
# 336
Здравейте.
Днес ни беше пръв ден на градина.Стана в 7,30 облече се,сложи си с раницата и с огромно желания тръгнахме за там.Имахме среща с едно негово пирятелче,приеха ни документите и от там като се нацупи и не ще да си сложи патофите.15 деца от други групи влезнаха сами без рев,той не ще.Приятелчето му го взеха без рев също.Накрая след 20 минути кандърми му обух пантофите на сила,той ревна дойде госпожата хвана го за ръка той се дърпа,тя го влачи за двете ръце и той реве кански,аз избягах навън и ревнах също...В 10,30ч. приятелката ми звънна да ми каже,че е ходила да ги гледа през оградата на тържеството и били спокойни и щастливи.
Толкова ми е притеснено,усещам ,че ще имам големи трудности свързани с ходенето на детската.Например ще се пазари да не ходи,ще ми реве,че не ще,ще си крие раницата.... ooooh!
Виж целия пост
# 337
Здравейте   bouquet
Много мило ми стана да видя всички тези снимки.Върнах се 3г назад и ми е едно хубавоооо Heart Eyes
Браво на всички,които вече ходят на градина.Дано няма проблеми.Децата да са здрави и щастливи там.
Неминуемо някои от нас ще имат и трудности /стеф  Hug но им желая бързо да превъзмогнат проблемите.Стеф всичко ще е наред съвсем скоро.Щом се е успокоило детето и е било усмихнато-това звучи обнадеждаващо  bouquet
Ние на 19 ще се запознаем с децата и учителките.Притеснено ми е.Адски е контактна и самостоятелна,но понякога и много разглезена.Страх ме е да не ме изненада неприятно.В крайна сметка всичко ще и е ново и реакцията и поне за мен е непредвидима.Каквото и да е,надявам се бързо да свикне и да няма проблеми Praynig
Виж целия пост
# 338
На обед ни викнаха да си го вземем,защото нито е закусвал , нито е обядвал,иначе не бил ревал много.Баба му като го е взела се разревал-горкият сигурно си е мислел,че е зарязан.
Мире-мерси-успех и на Вас.
Виж целия пост
# 339
Да дам отчет и аз-трудно начало в градината.Реве та се къса.Уж после се поуспокоявала,но след първия ден цялата нощ се буди с плач и си говори-НЕ мамо,не....
Днес ми беше свито сърцето цял ден,баткото ми е първокласник ,та и там вълнения....
Днес пак и обеснявах,надълго и нашироко,защо я оставям,че като си свърша работата ще я взема веднага-а пък тя ме гледа с едни такива неразбиращи очи,пълни със сълзи Rolling Eyes Confused
Дано бързо да мине този период!
Виж целия пост
# 340
Честито на всички рожденици, да са живи и здрави!
Ние днес първокласниче, вчера градинче.
При нас я заведохме цялото семейство, с раничка, бях и приготвила един Йори в шкафчето(много харесва магарета, освен котки). В градината като влече при шкафчетата и госпожата като се спусна към нея наша Мила така се уплаши, засрами и рев, закачи се за полата и не ме пуска. Влязох вътре с нея и приседнах, тя заровила лице в скута и плаче. Госпожата вика дайте да я гушна и тръгвайте и аз тръгнах, а тя рев. Тима госпожата и вика оставете баткото за един час - той тази година завърши при същите учителки и място. Оставихме го. Бързо се успокоила и си спала и яла. Но днес пак с нежелание тръгна. А сега вечерта ми вика мамо не искам на детска, там няма майки, така милно ми стана Sad Но лека по лека ще се свиква, все пак е и ясленче... 
Виж целия пост
# 341
Ей големи бонбони са ни дечицата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
За градината - ние вече се адаптирахме.Дори вечер не иска да си тръгва  Mr. Green Това обаче, след като и казах, че и Дария ходи на ясла  Wink
Иринка - да го цункаш зетя.Добре ми го гледаш виждам  Hug
Ето ни и нас:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2006652059773.94200.1647815756


Виж целия пост
# 342
Я какви големи и хубави са станали нашите септемврийски бебоци  Heart Eyes  Да са живи и здрави всички и ние покрай тях!

Дребата ходи на градинка, супер е, спокойна, адаптирана  Heart Eyes  Аз кисна на работа, болна и на АБ  Crazy  Ужасно е, че и утре е работен ден!  Tired  Заради кекавата си майка, малката ще прекара тази вечер при баба и дядо  Simple Smile
Тресе ме треска и за РДто й, в понеделник ще занесем малка почерпка в градината, а за вечерта решихме да е вкъщи, само тримата, аз ще направя (опит да направя) торта и да духне свещичка. Мисля да й купя голям комплект флумастри и някоя хубава голяма оцветявка, сигурна съм, че ще се зарадва! Напоследък сме на вълна оцветявки, в които се лепят лепенки и се пишат букви и цифри. Вече познава доста от буквите и може да ги пише сама  Heart Eyes  Може и пъзел да й взема, гледам я че отскоро проявява интерес и към тях...
Виж целия пост
# 343
bora, Дарушка, на добър час на вашите първокласници! Hug Да се учат с желание и да им вървят леко уроците!  bouquet

Браво на малките ученичета, които се чувстват добре в градината! На останалите- скоро да им пресъхнат сълзичките! Heart Eyes

На мен ми е едно такова, трепетно...в очакване на утрешния ден. Simple Smile Направих торта, остава само да й добавя глазурата. Wink Утре ще духаме свещичките на домашната торта и ще раздаваме подаръците, а в неделя е детското парти в едно клубче.

моарейн, много гадно да си на АБ в това прекрасно циганско лято! Sad Бързо да се оправяш! Peace
Виж целия пост
# 344


ЧРД на Галето, Ния, Сми, Симонка, Михаела, Дани
Simple Smile

Да са здрави тези сладки дечица Simple Smile

Ех, че хубави снимки. Ще подбера две и аз. Много мило, носталгично.
Ния, Ради, Галето, Далия, Елиас...мали-мали, хубавци, толкова са мили.

Суити, чие дело е тортата Simple Smile))

Моарейн, много си задобряла във фотото, направо заразителна Simple Smile Това е следващата ми мечта.

Рафиии, гадно. Върлува вирусна ангина Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия