ИЗСЛЕДВАНЕ НА ХОРМОНИ-3 (тема за взаимопомощ и мнения върху резултати)

  • 72 503
  • 741
# 75
Ето моя резултат :

 54.12 Chlamydia trachomatis-Ig M 0.13/-/отр
  < 0.8 /-/ отр. 0.8 - 1.1 съмнителен , над 1.1 /+/п

Chlamydia trachomatis-Ig G (качествен тест) - още не е готов
Виж целия пост
# 76
Ния дано бързо ги изгоните гадините Hug
Виж целия пост
# 77
Ама той резултата ми е 0,13 , това не е ли отрицателно ? т.е нямам , нали?
Виж целия пост
# 78
Ама той резултата ми е 0,13 , това не е ли отрицателно ? т.е нямам , нали?

Ами това, което пише е, че трябва да е под 0.8 резултата, за да няма.
Аз лично вярвам на ДНК теста за тези бацили гадни.
Виж целия пост
# 79
Зузи , значи резултата ми е отрицателен , 0,8 е повече от 0,13 в смисъл даже и на самия резултат в скоби пише "-"
Виж целия пост
# 80
Да, така е.  Hug Не го мисли.

Виж целия пост
# 81
Аз лично вярвам на ДНК теста за тези бацили гадни.
Само да вметна Simple Smile
ДНК теста отчита само свежа инфекция /в момента/ - не и минала /не лекувана/
Не лекуваната Хламидийна инфекция е опасна - както при опити за бебе, така и за ставите Simple Smile след време
Виж целия пост
# 82
Лелееее Ния извинявай   bouquet аз видях резултат  54.12  Embarassed , реших че назад са само референтните.
Но 0,13 бие повече към отрицатерно, отколкото към положително

Ето моя резултат :

 54.12 Chlamydia trachomatis-Ig M 0.13/-/отр
  < 0.8 /-/ отр. 0.8 - 1.1 съмнителен , над 1.1 /+/п

Chlamydia trachomatis-Ig G (качествен тест) - още не е готов
Виж целия пост
# 83
Аз лично вярвам на ДНК теста за тези бацили гадни.
Само да вметна Simple Smile
ДНК теста отчита само свежа инфекция /в момента/ - не и минала /не лекувана/
Не лекуваната Хламидийна инфекция е опасна - както при опити за бебе, така и за ставите Simple Smile след време

В случая на Ния става въпрос точно за свежа инфекция Peace Другият резултат още не е готов.

 Пожелавам на всички само хубави резултати!  Grinning
Виж целия пост
# 84
Момичета, имам едно питане  Crazy
Някои знае ли колко време е давността на изследванията  newsm78
Виж целия пост
# 85
За какви изследвания става дума?
Щитовидните хормони няма смисъл да се изследват на по-малко от 45 дни.
Прогестерона показва в дадения месец дали е имало ову...
Виж целия пост
# 86
За LH, FSH и др. става въпрос  Thinking За щитовидната не съм пускала още  Blush
Понеже ноември и декември ходих на фоликуметрия и пусках хормони, но сега септември сигурно ще ходя при специалист и иска да имам всички изследвания, та затова питам. Май ще трябва всичко наново да пускам  Sad
Виж целия пост
# 87
За LH, FSH и др. става въпрос  Thinking За щитовидната не съм пускала още  Blush
Понеже ноември и декември ходих на фоликуметрия и пусках хормони, но сега септември сигурно ще ходя при специалист и иска да имам всички изследвания, та затова питам. Май ще трябва всичко наново да пускам  Sad
Доста време е минало от тогава... Според мен трябва да се пуснат пак, за да се види какво е актуалното състояние.  Peace
Виж целия пост
# 88
За LH, FSH и др. става въпрос  Thinking За щитовидната не съм пускала още  Blush
Понеже ноември и декември ходих на фоликуметрия и пусках хормони, но сега септември сигурно ще ходя при специалист и иска да имам всички изследвания, та затова питам. Май ще трябва всичко наново да пускам  Sad
Доста време е минало от тогава... Според мен трябва да се пуснат пак, за да се види какво е актуалното състояние.  Peace

И аз така си мислех, ама реших да попитам  Whistling Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 89
За нищо! Желая ти успех!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия