Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 3

  • 163 302
  • 753
# 525
Някой ползвал ли е спрей за освежаване на дамаски и пердета? Има ли ефект?
Виж целия пост
# 526
За дамаски много хвалят препарат на ДМ, даже го бяха снимали в темата за дрогерията.  Peace
Виж целия пост
# 527
Момичета скоро правехме основен ремонт на апартамента къртиха се стени режеха се плочки и т.н и всичко това върху паркета ни които е из целия апартамент. От 3 дни мия като побъркана и белите следи от напластения прах така и не могат да изчезнат. Даите идея какъв препарат за ламинат да взема които хем малко да го полира хем да го изчисти . Че аз с мр прорът и медих и още един не си спомням какъв беше съм мила поне 10 пъти и нищо Sad
Виж целия пост
# 528
Продължавай в същия дух, карай само с вода и като вземе да се поизчиства с препарат. Ние сега строихме и голяма мръсотия върху паркета правихме. Бях се уплашила, че няма да се изчисти. Е, сега си е супер, но много упорито го мих, сменях постоянно вода и така.
Виж целия пост
# 529
Разреждай препарата с вода.
Иначе се полира и захабява паркета. Както момичето ти е казала само с вода докато се изчисти. След това си има специални препарати за паркет.
Виж целия пост
# 530
........

Аз пък търся качествен и лесен за употреба (почти ежедневно) препарат за дамаски. Меката мебел е с дамаска Елефант, всичко полепва по нея, само на 1 месец е и вече има петна от децата. Не са от храни, но просто се зацапва дори и от лиги.

Аз съм доволна от Астониш
Гледам да не оставам без него в къщи
Виж целия пост
# 531
Замислих се за него, виждам го по магазините, но преди не бях много доволна от препаратите на Астониш, скоро не съм ползвала обаче. На какъв принцип е, пръскаш, после почистваш ли?
Виж целия пост
# 532
За основно чистене на дивана съм спазвала инструкциите - прахосмук->пръскам (излиза на пяна)-> търкам->с чиста влажна кърпа (един вид плакнене)-> суха кърпа
Иначе за инцидентите - пръскам и търкам и "довиждане"
Виж целия пост
# 533
Момичета скоро правехме основен ремонт на апартамента къртиха се стени режеха се плочки и т.н и всичко това върху паркета ни които е из целия апартамент. От 3 дни мия като побъркана и белите следи от напластения прах така и не могат да изчезнат. Даите идея какъв препарат за ламинат да взема които хем малко да го полира хем да го изчисти . Че аз с мр прорът и медих и още един не си спомням какъв беше съм мила поне 10 пъти и нищо Sad

Сложи оцет във водата.
Виж целия пост
# 534
Момичета скоро правехме основен ремонт на апартамента къртиха се стени режеха се плочки и т.н и всичко това върху паркета ни които е из целия апартамент. От 3 дни мия като побъркана и белите следи от напластения прах така и не могат да изчезнат. Даите идея какъв препарат за ламинат да взема които хем малко да го полира хем да го изчисти . Че аз с мр прорът и медих и още един не си спомням какъв беше съм мила поне 10 пъти и нищо Sad

Сложи оцет във водата.

Абсолютно подкрепям за оцета - 2-3 води и се е разкарало всичкото бело....
Виж целия пост
# 535
Оцетът е "ключът към палатката" Peace
От Астониш аз не съм доволна.
Виж целия пост
# 536
Оцетът е "ключът към палатката" Peace
От Астониш аз не съм доволна.

пробвала съм няколко препарат на Астониш - обезмаслител, за инокс, за дамаски и таблети за миялна. Никой не бих препоръчала.
Виж целия пост
# 537
Аз съм много доволна от Астониш за дограма. С нищо друго не е светвала дограмата на прозорците, както с техния препарат. Peace
Виж целия пост
# 538
Аз съм много доволна от Астониш за дограма. С нищо друго не е светвала дограмата на прозорците, както с техния препарат. Peace
дограмата ми е PVC и си я мия с препарат за стъкла. Имам толкова бутилчици и кутии в шкафа, че не мога да си позволя още Crazy нямам място!
Виж целия пост
# 539
Аз съм много доволна от Астониш за дограма. С нищо друго не е светвала дограмата на прозорците, както с техния препарат. Peace
дограмата ми е PVC и си я мия с препарат за стъкла. Имам толкова бутилчици и кутии в шкафа, че не мога да си позволя още Crazy нямам място!
Това е прекрасно  Grinning И нашата е такава. Но с времето от външната страна от мръсотията, от слънцето се появяват петна, които с препарат за стъкла не падат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия