Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 3

  • 163 293
  • 753
# 630
Да, с удоволствие, фирмата е КАМАК. От това, което виждаш в линка имам телескопична дръжка, на която се надяват две различни неща - едното е алуминиев държач за моп с въртящо се рамо, другото е стъклочистач с гума също с въртящо се рамо. Самият моп се слага на държача и се маха, като може да се пере и в пералня.

Предупреждавам ви, обаче, че нещата са доста скъпи, но мисля, че има защо, струва си, качествени са. Препаратът е само в голямата разфасовка, но реших, че си струва, след като вече никога няма да ми се налага да купувам друг, пък този мие чудесно, не оставя следи и ухае приятно. Какво повече...
Виж целия пост
# 631
Откога си търся свестна стъклочистачка с гума...
Sash, сподели ориентировъчна цена, моля...
Виж целия пост
# 632
Отдавна съм ги купувала, но помня че бяха горе-долу 80 лв. инструмента плюс препарата. Пак казвам информацията ми е от поне 3-4 години.
Виж целия пост
# 633
А с какво си чистите тефлоновите тигани? На моя дъното от външната страна е станало едно кафяво и няма изчистване. Пръсках с Апта, търках с циф но нищо не става Sad
Виж целия пост
# 634
Да си побутна въпроса.

С какъв препатат почиствате МДФ  и ПДЧ? Да е добър, не е задължително де е евтин.

Inessita, пробвай с някакъв обезмаслител, обаче обилно изплаквай.
Виж целия пост
# 635
ПДЧ го чистя с препарат за дърво. Преди ползвах ПРОНТО, сега си купих един на Медикс, кремообразен, перфекен е.
Виж целия пост
# 636
А с какво си чистите тефлоновите тигани? На моя дъното от външната страна е станало едно кафяво и няма изчистване. Пръсках с Апта, търках с циф но нищо не става Sad
и при мен така се получи залепна тесто печено без мазнина и няма изчистване
Виж целия пост
# 637
Да помогнете:
http://apta.bg/product.php?ProductID=139
това вземах за петна по дрехите, върши ми страхотна работа. Особено с дрехите на детето но от известно време не го намирам, ако някой го е виждал ще съм благодарна Simple Smile
Виж целия пост
# 638
 Hug момичета, благодаря ви за съветите за почистване на инокса с олио (направих го с Хип, че имах останало от бебето), по-лъскав хладилника не е бил никога; и по-лесно полиране не съм правила досега; първо изчистих мръсотията и пръстите с малко обезмаслител,  пръснах на една кърпа; а с олиото след това  вече блесна инокса Hug
Виж целия пост
# 639
Аз съм с обикновен препарат за прозорци. Нямам абсолютно никакви проблеми.
Да не би да зависи от вида инокс?  Thinking
предполагам, че почистваш техника с цвят инокс, т.е. сивата пластмаса, но това не е инокс; инокс-а със сигурност става на линии от такъв препарат;
иначе пробвала съм с обезмаслител, но после като се мине с чист влажен парцал за изплакване пак остава на линии; няма ли препарат, които да го полира до блясък ooooh! Sad

Ами не знаех, че по фурната си имам пластмаса с цвят инокс  Thinking
Въобще за мен нито хладилника, нито който и да е от другите ми уреди са пластмасови  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 640
Как се лепят магнитчета по пластмасов хладилник Joy
Виж целия пост
# 641
 Joy
Виж целия пост
# 642
А с какво си чистите тефлоновите тигани? На моя дъното от външната страна е станало едно кафяво и няма изчистване. Пръсках с Апта, търках с циф но нищо не става Sad
Аз използвам препарата за стъклокерамичен плот. Той е фин абразив, разгражда замърсеното. Съда не се надрасква след търкането. Не съм имала съд, който да не успея за изчистя. Laughing
Виж целия пост
# 643
За инокс ползвам ето това: http://electron.bg/wurth-sprei-inoks-pi-63640.html-почиства мазните пръсти и петна, полира
Виж целия пост
# 644
За пластмаса и дограма има хубав препарат на Домал Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия