Присъединявам се !!!

. Оглеждах се, ама не те видях за съжаление... Возихме се на влакчето и отидохме до зооградината да видим мечето. 
да, понякога е така, не можеш да разчиташ на 100 процента на темата - кой видял питането ти, но няма отговор и затова не пише, кой не влизъл отдавна, бяха времената когато за ден се изписваха по 5-6 странички... така че както казва една бълг.поговорка "помогни си сам за да ти помогнат и другите" или нещо такова
. В интерес на истината не съм ходила на ресторант откак Пламена не стои в количката 


Наели сме си апартамент, сега си търсим готина учителка, ако някой знае нещо, да свирка... Толкова засега!

иначе и родителите ще даваме дежурства, който има желание и възможност. Изобщо идеята е ние да си определяме кой и как ще ни гледа децата.
...
и така тъжно ми стана... Не съм мислила, че ще се чувствам така...
Та сега мисля да го пускам , пък ако се разболее ще се мъча да ограничавам контактите с Бобчо. Ми ето сега мъжо е болен и колкото и да стои настрана , все си има контакт...
ти се радвай ,че е крем ,че майка ми е разправяла как съм се била омазала с извинение с лайна :mrgreen
Мило ми става като си спомня за тези тревоги. Я кажи, по-лесно ли се преживяват като си минал вече по този път или пак си е тръпка?
Направо ужасно 
за малкия! Да си призная честно за теб дори не съм се и надявала да се видим - все си мисля че с 2 деца и то в тази ранна възраст си е цяло приключение да се облечете и излезете... като се сетя за да оправя Пламена за разходка, тоест да я облека и сложа в количката и аз да се облека ореваваше целия блок
. Я кажи и на мен ми е интересно - как е с 2 деца? справяш ли се с вниманието за всяко едно от тях? Остава ли за тебе
. Какво е чувстовото пак да кърмиш, да внимаваш за пъпче и т.н.? Междудругото от това което си спомням с Пламена съм чела по кърмаческите блогове - за кърмаче само на кърма до 6 ден неакане не е проблем ако го виждаш че е спокойно, не му е твърдо, подуто коремчето и т.н. Така че не му се шашкай на бебчо от 2 дни неакане 
Препоръчани теми