Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 39"Време е за кекс със стафидки"

  • 23 066
  • 722
# 345
Фериха изтръпна цялата.
Виж целия пост
# 346
Пак Зехра... Е кажи че не е късмет.
не бих казала късмет  Naughty Naughty прекалено нагласено започна да става всичко  ooooh!
Виж целия пост
# 347
Фери каза на майка си, че отива при Емир да му каже всичко и тръгна.
Виж целия пост
# 348
Полицайте задържаха Емир у тях и Фери е тук. Клюката е вярна.
Виж целия пост
# 349
Целуна я по главата и я гушна.
Виж целия пост
# 350
Мен ми стана смешно когато Задържаха Емир и Фери се стъписа като чу че Мехмед Илгаз или от сорта а Емир : Спокойно мила .  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 351
Ичи що ти е смешно човека я успокоява а тя пак реве.
Виж целия пост
# 352
аз си помислих че може да припадне  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 353
Ичи що ти е смешно човека я успокоява а тя пак реве.
Еми той не разбра че тя реве за брат си и мисли че е за него и ми стана смешно . Въпреки че и за него може да е пуснала някоя сълза  Peace
Виж целия пост
# 354
Зехра и Ръза хукнаха, а Юнал е в полицията.
Виж целия пост
# 355
Като гледам Ръза как плаче и ми се свива сърцето.
Виж целия пост
# 356
Наде нещо интересно става ли  newsm78
Виж целия пост
# 357
Не.
Виж целия пост
# 358
Тоя Мехмед е пълен нещастник много ми е противен егаси утрепката ,може ли всички да страдат заради него ,на това му се вика вреден за обществото  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ще ме извините за думите ми ама не се сдържах ooooh!
Виж целия пост
# 359
Санем яко е подпиинала, чак си пее. hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия