КГБ = Клуб на Готините Баби - 111.

  • 35 995
  • 757
# 270
Янке, благодаря за почерпката.
А за Тошо - не се чуди. Ще му уври главата и ще разбере, че е изпуснал.
Виж целия пост
# 271

 Само да добавя,че след малко ще пътувам до село да си обикалям учениците за документи.Сигурно ще се върна чак в неделя. Впрочем ще бъда сама там hahaha Така че не плачете за мен! За всички много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 272
Янче, за много години.Бъди жива и здрава, радвай се близките ти около теб които те обичат, почитат и уважават.



Момичета, аз съм под пара,доскоро виждане, за сега ви желая приятен уикенд Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 273
Честит имен ден ден , Янче!
Да си жива и здрава , да си  щастлива с близките си хора!


Честито на всички, които днес имат имен ден!

Сега се прибирам, хвърлям едно оЧо тук и се запътвам съм печката. Утре пак ще ходим да поработим и да има нещо за милото за хапване. Че съвсем ще го уморя от глад. Както казва, "личи си, че с отвращение си готвила тази манджа".

Айде, девойки, че срещата наближава.
Виж целия пост
# 274
Аз днес свърших още 1 задачка - подадох документи за задгр. паспорт.
Лесно мина, нямаше опашка. Слжителките бяха много намусени и троснати, но това е положението.
Римар, какво ще готвиш?
Аз вече се изчерпах да измислям.
Ядат ми се домати и сирене, но Пламен не е на същото мнение.
Ани - кога яде, кога - не е гладна.
Виж целия пост
# 275
До готвеното не стигнаф. Турих едни татарски кюфтаци и котлетки на тигана запечени и туй беше + салатка.
Виж целия пост
# 276
Добра вечер, дами!

Набрахте ли билки  днес? Забъркахте ли някакъв билков коктейл я, за здраве, я, за любов? Аз  не съм брала билки, но направих магия за любов - пием чай от омайниче с деди, за да спазим традицията с билките.

А за вечеря напоследък готвя набързо нещо вегетарианско. Днес ядохме огретен от тиквички - чуден и прекрасен стана. Вчера таротор и ориз с фиде. И ей, тъй.

Шпунц, хубаво изкарване на морето. И пълен релакс там!

Танче, разбра ли къде ще преспивате у Софето, та да спретнем тиферича.

На всички недспоменати целувки.

Лаптопа ми е слънчасъл и ми прави номера, та дългите словоизлияние, подкрепени с емотикони се отлагат за неопределено време.

Лека вечер!
Виж целия пост
# 277
Марина, сигурно му е топло на лаптопчето. Нормално - на 30 гр. и ние не се чувстваме добре
Аз на моя съм му купила поставка с вентилатори си го охлаждам постоянно.
Билки не съм брала, даже и чай не съм пила днес. Нещо не се организирах днес.
Огретена от тиквички мнго го обичам, но нямам последователи.
Виж целия пост
# 278
И на двата празника си изкарахме разкошно! Laughing
Пенсионерите знаем как да се веселим- пяхме, играхме на площада/аз само право хоро/, минахме три пъти под венеца с билки, обядвахме в битов ресторант.....................
Вечерта същото се повтори, на втория празник, без ресторанта, почерпката беше в Клуба на пенсионера в селото, вече квартал на Варна.
Вече очакваме цяла година да сме много здрави, догодина пак ще минем под венеца и т.н.................

Умирам за почивка и сън, утре сме на Галата, на лозето на колежка, затова:


Л   Е   К   А         Н   О   Щ !
Виж целия пост
# 279
Нееееееее, Танче, просто ме уби!!!!!  Такъв активен пенсионерски живот, не е истина! Все така да сте весели, с висок дух и дълги години да си празнувате всички  празници.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 280
ЯНЧЕТА МИЛИ!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!

Дано всичките здравословни билки на света да влеят силите си във вас!


 Tada Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Tada
Виж целия пост
# 281

Нали ми е развалена миялната, докато измия чиниите на майка ми и на Стефан, че аз нали днес ядох по банкети, малко се разсъних, та пак при вас! tooth

Римар, това което преживяваме на такива празници и събирания, не може да се опише с думи, просто трябва да се преживее!
Не преувеличавам изобщо.
Например празника преди обяда, беше до една свободно течаща чешма с чучур  в кв.Владиславово, понеже ние  се уговорихме с кой тролей ще отидем, всички слязохме на спирката им и отидохме като една група, като ни видяха отдалече живата им музика засвири  и техните танцьори ни посрещнаха с кръшно хоро, нашите хора естествено се хванаха и те и - стой та гледай!
П-р-а-з-н-и-к  бе хора, сякаш е пристигнала делегация! Joy
А на втория празник, в селото, дето е квартал на Варна и къщите-вили са по-големи от градските, понеже автобусите били на един час, знаеха с кой автобус ще пристигнем на центъра им, ние слизаме от автобуса живата музика свири на площадчето, хорото се люлее и ние слизаме и те ни подават ръка да се хванем на хорото! Щеш-не щеш се хващаш и си заразен от празничното настроение!
Веднага след хорото момиченца с народни носии поднесоха на нас, гостите на таблички пластмасови чаши с билков чай, нали е празник на билката!
После влязохме в читалището им и участвахме във викторина "Билка, или не", пенсионери срещу ученици- една госпожа показваше разни клончета с въпрос "Билка, или не" и за каква болка се използва, ама много знаят децата бе!
Аз например не знаех, че на едно лилавичко цъфтилче се казва слез и на още една две билки също.
След това отидохме в Пенсионерския им клуб, масите отрупани с почерпка, погачи, сладки, соленки, напитки......хорчето им ни изпя песни свързани с празника, имаше приветствия........
После ни изпратиха до вратата на автобуса, с пожелание за нови срещи,  махаха ни докато се скрием от погледа им!
Веселба ви казвам, няма лъжа, няма измама! newsm68
Хубаво беше! Laughing

Хайде пак ЛЕКА НОЩ! smile3524

Виж целия пост
# 282
Добрютро, добрютро!




Виж целия пост
# 283
Добро утро от прохладна, ветровита София.
Виж целия пост
# 284
Добро утро от прохладна, ветровита София.

и дъждовита  Laughing Laughing Laughing Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия