БРОДИРАНА КРАСОТА - Гоблени 84

  • 131 252
  • 736
# 495
момичета искам да си поръчам он лайн конци /розаче/и панама/айда14/,кои са най-добрите и коректни....благодаря ви....

Аз от тук си пазарувам разни работи.Доволна съм:

http://www.sheherezada.com/

От тук също.Без забележки откъм обслужването.Не видях от къде си, но магазинът е в София:

http://www.8888bg.com/catalog.php?cid=96



АДРЕС НА МАГАЗИНА :  гр. СОФИЯ 

МЛАДОСТ1А, ПАЗАР "Пътеките" , магазин 49-50

 Работно време: 10 - 19 часа

събота 10 - 17 часа/ неделя - почивен ден

Тел. 02/ 470-14-72

GSM: 0896/ 72-31-71

Skype: irenakostova1

E-mail: info@8888bg.com

 
Виж целия пост
# 496
Много хубави рибари! Френското кафе и аз си го бях харесала, ще си запазя схемата. Най-после приключих с индийката:

Виж целия пост
# 497
Честит рожден ден на jumperche и от мен.
Пепен, и ти се изгуби ( както и много други). newsm78
Виж целия пост
# 498
Момичета, аз ших кафето от списанието Галерия Бродерия на Милена, нямам схемата, но някой беше питал за нея, сега ще я потърся:

Ето  Hug

Ако се търси парижкото кафе от Галерия бродерия, ето го :

https://picasaweb.google.com/tpetrova03/200912?authkey=Gv1sRgCIn … ;feat=directlink#
Виж целия пост
# 499
Привет на всички,Влязох в темичката да си покажа една импровизацийка,която спретнах,ама като видях вашите красоти се  Embarassed ,Все пак днес реших ,че няма да лепя тапети и да боядисвам стени а ще си ушия калъв за телевизорчето ни на терасата /защото ми писна да му бърша праха/, Та да се похваля моя дребосък     ,  И честит рожден ден на jumperche  и от мене,Много здраве и творчески успехи ти пожелавам,ИнаТ индийката е много красива,Поздравления  bouquet, Блонди   Кафенето е прекрасно  bouquet Приятен ден на всички
Виж целия пост
# 500
Момичета много много ми се шие  ама какво ги правите всички тези гоблени. Подарих вече и на всичките си приятелки. Ужас и сега пак чакам с нетърпение да свърша работа и да ида да си купа конци.
Виж целия пост
# 501
Момичета много много ми се шие  ама какво ги правите всички тези гоблени. Подарих вече и на всичките си приятелки. Ужас и сега пак чакам с нетърпение да свърша работа и да ида да си купа конци.
Аз си ги трупам  Simple Smile, имам само няколко в рамки и другите са на купчинка в гардероба. А да подарявам ми свидят Rolling Eyes Embarassed, повечето са големи пейзажи шити с много "вади очи". На приятели съм подарявала, но специално шити за тях.
Виж целия пост
# 502
Здравей те , много хубави неща сте показали пак  Hug . Да си покажа и аз моето последно творение http://marti1mart.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.417895.24408148 .
Виж целия пост
# 503
Много са хубави делфините  Simple Smile

Аз си ги закачам все още. Подарила съм два засега - един на една приятелка и един на свеки, като успея да ги извадя от телефона си, ще ви ги покажа.  Crazy

Както каза сестра ми - ако си ушия, всичко дето съм си харесала и приготвила, няма да имам нужда от тапети по стените  Laughing
Виж целия пост
# 504
ММ сега като видях делфина се сетих зА един приятел който е водолаз и на него реших да ушия гоблен. Имате ли схема за този.
Виж целия пост
# 505
Дъмп , честито и от мен , живи и здрави да сте всички !
Всичко най - добро  на теб и на дечицата  Hug
Виж целия пост
# 506
момичета искам да си поръчам он лайн конци /розаче/и панама/айда14/,кои са най-добрите и коректни....благодаря ви....

Аз от тук си пазарувам разни работи.Доволна съм:

http://www.sheherezada.com/

От тук също.Без забележки откъм обслужването.Не видях от къде си, но магазинът е в София:

http://www.8888bg.com/catalog.php?cid=96


 
благодаря за инфото,но една добра и отзивчива съфорумичка много ,много ми помогна  Hug
Виж целия пост
# 507
Не знам как при вас, а при мен нова година идва:D
Виж целия пост
# 508
vishenka Много красиво и прецизно.

Аз в момента съм се заела да довършвам един гоблен, който майка ми е почнала преди години.

Ето този е:
http://www.bezdelu.net/images/stories/sunflower/9b.jpg
Виж целия пост
# 509
Момичета,милички, Hug поздравления на всички за красотите , които видях! Peace
Много сте пъргавки и сръчни! Heart Eyes Радвам ви се от сърце! Laughing

А сега да ви покажа и моето последно творение - Европейското бистро - завършено!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия