Когато мезуед засвири- по магреб народът за сватба се събира!-26 тема

  • 75 816
  • 716
# 120
Минче - много по-добре съм , благодаря. След подуването от хиперстимулацията и лекарствата сега дойде друг бонус....нощни оргазми...Оф, оф, оф! И това не е лесно за издържане, пък и ме притесняват тия мощни контракици. Дано ме разминат скоро. Питах други момичета с опити, нормално било , да не се шашкам.

Не е лесна работа това ин витрото и наистина много сериозна химия преминава през тялото, много...

Лежа, лежа...и пак лежа...

Справих се и със служебните задачи. Много по-спокойно ми е . Сега да видим какво ще покаже теста в началото на юли.


Делте - верно голям студ дойде. Хвърлих роклята с презрамки и обух терлиците. Ама ми е по-добре, леко се спи, диша се...не ми се мисли какви жеги ни чакат. Но в градината растенията страдат и забавят развитието си. Ето ранните ми доматки още не могат да се избистрят - нощите са студени и другите посеви още никакви ги няма...

Цвети - и аз все нещо искам да ти напиша , а май само на ум си карам с разговора ни... Не спирам да ти се радвам как успя да си намериш работа и да се интегрираш полека лека . Дано си щастлива!


Поздрави и целувки за всички!

Минче, лек път и да си изкарате чудна ваканция. Моля те, да направиш мнооого снимки, че да има с какво да се развличам. Целувки и всичко най-хубаво!
Виж целия пост
# 121
  bouquet  Минче -Пожлавам ти лек полет и една незабравима щастлива ваканция
С нетърпение ще те чакаме да разказваш ,прави снимки на всичко което ти се стори интересно Hug

Изи-приятна ваканци и на теб,сигурно си заминала вече  Hug Кушадасъ както и да го погледнаш...си е удоволствие.Приятна почивка и...прави снимки Hug

Делте- много променливо това време WhistlingДнес тук е невиждана жега ooooh! не станаха онези мои работи...но може би е за добро!Положих усулия,но ..не стана!Така било писано.  bouquet Simple SmileКриво ми стана-признавам...ама Теглих една М-на по пловдивски и заключих по арабски-Мактуб! Laughing Laughing Laughing Laughing

И аз се стягам...почнаха намаленията.С Раян трудно се обикаля, днес замалко не го изгубих в магазина. Нищо не мога да купя-Райчо от асансьорите не мърда Sick вози се надолу-нагоре по въртящите се  стълби и не ще да мръдне ooooh!...а аз купувам като гледам какво държат хората в ръцете и питам откъде са го взели ,защото да огледам на спокойствие е просто невъзможно .Децата връчиха списъка кой какво имал нужда...добре че са намаления,иначе не смогвам със списъци,но пък такова търчане,блъскане и патардия от хора просто ми стопява лагерите отвсякъде ooooh!и  ми вкарва стрес,а не удовлетворение

Виж целия пост
# 122
Икси-писали сме по едно и също време почти...
Много ти Благодаря за топлите думи Hug  bouquet
лежи...мисли си само добри неща,чети си нещо За Душата....
Все се сещам за теб и съм убедена в добрия изход  bouquet
сериозна работа е инвитрото....ама пък и в голм процент успеваемо Praynig
Химия  или не....да благодарим на хората,че са имислили начин да Дадат живот
Пази се.... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
едно приятелско рамо и от мен Hug
Виж целия пост
# 123
Ей Dala, честито и от мен за синът ти, много е приятно да си доволен и горд от децата си . Искренно се надявам и аз да го усетя един ден. Според мен си ги насочила много правилно към спорта той най много учи децата на амбиция, издражливост, постоянство. Едно от 1 те неща за моят син мисля дса е именно спорта. Много е неприятно времест, студено и ние с моят син си седим в нас. Голяма скука. Пожелавам и аз успех и две чертички на ИКСИ. А на Мина незабравимо изкарване, знам какви са вълненията.
Виж целия пост
# 124
Привет, момичета   bouquet
Икси  Hug процеса явно е двустранен  Peace. Ще пишем когато се сетим и така.
Сега да се разпиша малко преди Тамир да се е събудил- аз даси пиина кафето на спокойствие.
Далке, ако не този път следващие ще стане  Peace вярвай и бъди силна не се предавай  Hug
Пазаруване оуууууууууу това е мисия невъзможна с Тамир.Пазарувам когато е на градина или баща му е с него иначе сама не .
Далче, от10 дни ми се върти в главата една идея- пиша тук а ти може да ми отговориш на лични.Може ли да ми провериш цени на хотели и таксата за Дисниленд.как стоят нещата. И евентуално акп се решим с Тамир да се разходим/ нямам идеа дали той не е все още малък/, дали би приела да си ни екскурзовод. Предварително ти казвам тово е само идея в моята глава, но може и догодина да се изпълни. Предварително благодаря!    bouquet
Минче, лек път и весела ваканцийка! да си изкараш супер!
на всички ви лек ден !   bouquet
Виж целия пост
# 125
Марсииии къдя си бре ?

Яла яла да ти кажа аз тука един номер. Гледах по фиестата нали една прави хляб с боб и ... хариса в тестото. Ма па кат седнала да ми се фука, че си купила харисата у Тунис, па че нали го нямало на друго място (да дойде в арабските тука на женския па да видим дали го няма) па как чушките не знам при какви условия били гледани ... бреееееее.

Ади значи купувай хариса и бутай там у хляба, че да изненадаш мъжът ти с ... тунизийски хляб.  newsm62 smile3508
Виж целия пост
# 126
Благодаря много за искренните пожелания за Тони Hug
Много препятствия премина детето,и дано сега се чувства добре и на мeсто-амбициран е и с желание подхожда.Каката е голям мотив и пример също...
И между насда си остане-но много грижа полага държавата ,или по-точно богати спонсори ,за младите спортисти.Имат зимен,летен лагер-прекрасен стол с доста добра кухня.А ако пък отбележат резултат-  Crazy Flutter има и още куп много блазнещи бонуси. Всичко това допълнително мотивирва децата-но пък и базата в Пловдив е от мое време една от добрите в страната.
Следя редовно спортните новини-забелязвате ли все-повече се говори за нашите спотисти извън страната.Волейболните ни национали-и мъже и жени се представят убедително добре.А за тази сладурка Цвети Пиронкова-просто думи нямам от радост...Дано,дано ако не  с добра политика,то поне с добри спортисти на запад заговорят за България. Praynig и си върнем славното добро име от доброто старо време,когато не ни отъждествяваха с палатковите цигански лагери,с проституцията или контрабандата,а със златните момичета на Нешка Робева,с кучешкия хъс и амбиция на Стоичков и досега недостижимите скокове на Стефка Костадинова
за футболла просто не ми се почва-макар че лично Христо Стоичков спонсорира футболистите в Пловдив..и нищо не им лисва,но цедката при тях е голяма...аз нещо се потресох от сегашните футболисти-едни любовни триъгълници-фолкаджийства,манекенства и ...парадност без покритие.Страх ме е да си отворя Фейсбука-че току виж пак на захиленото лице на Николета и Валери ще попадна Sick а в сянка унилата Алисия .Иначе обичам Бербатов-личния му живот си е...само негов!Останалите видни футболисти са вечни герои в
латино сереал ... Whistling ooooh!


Бейче-пиша ти тук...защото за всички приятелчета от нашата темичка с радост ставам Гид.
Само да ми кажат по-раничко кога искат да идват..и евтини хотели знам,и кога къде може без пари да се отиде и разгледа...
от опит ти казвам-Тамирчо е малък още за Дисни.Само парите ще си дадеш.Долу горе Раян беше на неговата възраст когато ми попаднаха едни безплатни билети...и от вълнение не спах даже вечертта че на сутринтта че ще го водя в Дисни-ами..провал!то детето се стресна от тия големи маскирани кукли-хора,които вървят и говорят,на въртележките е опасно за него,а и за възрастта му е забранено-по атрактивните са за над 7годишни,та и над 12....за малчовците има  манежи-ами..то ако ще се ходи на дисни да се върти на обикновените въртележки-манежи, дето ги има навсякъде-смисъла къде е....?! Дисни е удоволствие за семейството-но дечицата да са около 8-9 годищни и навсякъде...от влакчетата на ужасите и приказките,до високите въртележки и каскадите ,да са съпричастни родители и деца като се качват заедно...то това му е идеята на дисни-забавление за цялото семейство,малки и големи....ама под малки по-скоро имат предвид ученици!
Иначе-ако решиши да идваш-само свирни...на твое разположение съм...ще направ всичко по силите ми да ти бъда от максимална помощ. Най-доброто време за посещение на париж е май и юни.Приятно топло и всичко е отворено.сега -през юли и август често частните магазини излизат в отпуска и са затворени,много топло става...а париж е адски прашен град.не мръсен-а прашен...Кмета на града е взел решение да го доближи максимум до природата...то,добре ама в тоя ред на мисли отказва да слага асфалт и разни други настилки по парковете и гардините.Около айфеловата кула всичко е на основа-пръст.И като пресъхне и леко подухне...облаци от прах.А пък като вали и като се разкаля....не можеш да буташ количката дори.Иначе-киправо,с цветни алеи,със тревни поляни,но винаги е пълно с хора...всякакви,много хора...просто никъде няма пусто местенце и всеки отвсякъде те бута,натиска,,прережда-общо взето щеш не щеш на улицата вървиш като войник в колона
Виж целия пост
# 127
дедко , мързел ме гони и липса на време май, от празници покрай матури, сватби и непрекъсното ходене до столицата за  оправяне на разни зада4ки , не мога да се наспя, 4е го давам по лежерно, ако нон стоп 4истене и готвене или обгрижване на питбулкова може да се каже  такова! отделно по4наха бденията в къщи, ляга се по4ти сутринта, готови сме за рамадана!тук е жега ве4е в 8.30 сутритна ,ако искам да шетам трябва с имама да се дигна!
икси, ходя по джигитски ,нали си знаеш! 4акаме две 4ерти с голямо вълнение! Hug Praynig Peace
относно харисата, абе туниската и тя си е по ка4ество разли4на, аз харесвам суската домашната! лелята я  прави там и ни праща отвреме на време, ами не е като от монопри или от ханута на подправкаджията!зависи от пропорциите да знаеш, вси4ко е до вкус! ама лютото си е задължително!предполагам го има в арабските магазини, ако ги носи някой нашенец!  Peaceтакъв хляб имаме с хариса, 4ервени4ък е и лютив леко! ама с боб ? #Crazy newsm78
далке, 4естито! мене ме  плюха 5 г, 4е съм се намесила! моите родители -казаха иди се запиши ,като беше решено едно  и аз да не съм с непознати деца давай у съседната гимназия,4е уж някого познавам! детски акъл, който погледнат назад е сякаш трябвало да се слу4и то4но по този на4ин! ама дали е бил правилният не знам, все се питам какво щеще да е ,ако бях послушала родителите си!твоите деца добре са го намислили , спортът отваря врати също! Peace
и аз съм с мисъл за дисни, ако по4акаме бати тамир4а може и да идем в близко бъдеще дай боже! Crazy Hug
мин4е лек път и много хубаво да си изкараш, бебето да си го донесеш в оригинал от там!
който пътува и празнува, виртуално му желая здраве и отпивам от  коктейл4ето!   bouquet
Виж целия пост
# 128
дедко , мързел ме гони ... готови сме за рамадана!...

Да бе да - ти и мързел, айде не баламосвай населението.

Апропо рамазана не беше ли някъде къде август бе ?
Виж целия пост
# 129
Мерси Далче   bouquet
Това беше идеята - за това питам тук. Има по знаещи кога би било интересно за едно дете  Hug.
Е живот и здраве ще почакаме така мама ще се приготви и като се знае по- отранко  ще се приготвим/.Благодаря за отзива и да знаеш с 4 очи гледам да стигна до теб,да се възползвам от теб и като компания и като гид  Hug.
Виж целия пост
# 130
Здравейте момичета,
случайно мернах и тази тема и реших да се запиша. Моят мъж е от Тунис, ние живеем в Германия.
Лятото ще пътуваме за 3 седмици в Тунис и сега търся полети. Преди летяхме все до Монастир, сега не намирам полет. Дават ми само Enfidha. Това май е новото летище, но то е малко по-далече. Знаете ли случайно дали летището в Монастир е затворено?
Виж целия пост
# 131
мда, по мои данни е затворено! ефида си е добре за изто4ната провинция! родата ще ви посрещне предполагам, така,4е смело на ефида! покани приятели да посетят тунис, това е мотото на това лято, да върнем тунизийците да по4иват у тях си, за да спасим туризма! Peaceиприятно прекарване в родината!
Виж целия пост
# 132
Благодаря marsy. На нас Монастир ни беше доста удобно, на 15 минути сме от там. Колата на свекъра се счупи преди месец, май вече не може да се оправи. Та ще видим как ще ни вземат от ефида. Сестра му има кола, но е малка, а досега винаги ни посрещаха хиляда човека, ние и винаги с багаж пътуваме. От началото на годината са почнали с исканията за подаръци, май ще трябва камион да наемат, за да ни посрещнат  Simple Smile .
Мотото е хубаво, ние няма да сме на хотел обаче. Много ми се искаше една седмица да отидем, да се поглезим малко. Свкървата обаче се разсърди. Има ли някой около Монастир, може да се запознаем.
Виж целия пост
# 133
 с удовлствие, но съм на майна -райна от другата страна, ако кажеш кога сте и за колко и ми съвпадне някое ходене  до суса може да го организираме! тъкмо мойта да види какво е да има малко брат4е! хахахахаха
сладурки мои, тук си е  -мда яка жеги4ка ,вклю4ая цяла нощ при вси4ко отворено , направо място не си намерих да спя! трябва да измислят чаршафи  с  климатизация!
аз си излизам сутрин за малко да ме види света с мъжо , нещо са ме забравили или да си сложат някоя карфица на мозъка!играя го обслужване на болен, 4е моят заплес си затворил вратата на колата върху пръста си и сега е бинтован и с лекарства и многооооооооооо го боли! моите болежки направо в раница да си ги нося!
питбулкова такава голяма стана, 4е едва се прехвърляме през оградата, нау4их я да й хващам лапите и да я тегля, я тя се катери и хоп минаваме оградата на градината! като на4ало поспря да ме хапи при тази процедура! инае големи скоци, стои на два крака и гледа през бариерата кой минава, арабска порода ще е да не изтърве някоя комшийска клюка! по4на и да лае на 4ужди хора!
ама не  ме питайте какво ми коства да я гледам, 4е ми е я заприходиха като касов ордер! а тя любов голяма, само да ме докопа и съм облизана ,прегърната и как ме слуша на три езика ! куриоз са това животните!
Виж целия пост
# 134
Плановете ни са за последните 3 дни на рамадана и 3 седмици септември да сме там.
На мен ми се иска да вземем кола под наем и да попътуваме. До Тунис ми се ходи. Искам да поразгледам, ама родата не е много запалена. Те са и прави донякъде, в жегите не им се мърда. Септември как е времето. Миналата година бяхме юли и август.
А кучето домашен любимец ли е или за пазач. Аз много обичам кучета, но мъжъът ми май го е страх и твърди, че при тях куче за домашен любимец няма, само ако е да пази, но тогава никой не се занимавал с него. Та си прави углушки да си имаме някога.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия