Детска количка "ESPIRO"?????

  • 96 151
  • 747
# 705
Разбира се newsm10
Виж целия пост
# 706
Що не погледнеш нещо на Бертони - те са евтини, пък не са лоши? Втора употреба количка ми се вижда ужасно  Rolling Eyes Лично мнение. Не сме сигАни - имаме само по няколко деца - и втора употреба?! По-скоро на ръце ще си ги нося  Heart Eyes
Виж целия пост
# 707
И аз предпочитам нещо по-евтино, но ново. Това е личното ми мнение, но все пак майката си решава. Те освен това толкова се амортизират. Моето Лупо все едно съм отгледала три деца с него  #Cussing out
Виж целия пост
# 708
И аз предпочитам нова количка пред това на старо "реномирана марка".
Новото си е ново.

И освен това да похваля спринта вече 8 месеца я ползвам постоянно я тормозя и количката не е мръднала. Единствен недостатък че е с малко по-широка и не влиза в рейсовете когато имат посредата кол Sad
Виж целия пост
# 709
Здравейте.
Някой знае ли откъде от чужбина мога да поръчам зелен Атлантик? Вече ми писна да ги чакам тези тук и да не могат да ми кажат кога ще има!

П.П. Намерих това: http://dino.sklep.pl/nowy/promocja-wozek-atlantic-espiro-spacero … 2012-p-11239.html Светло зеленото е, но не ме притеснява. Поръчвал ли е някой?
Виж целия пост
# 710
Ще питам тук, за да не правя нова тема. Търся си лятна удобна и лека количка за дъщеря ми, ние сме със зимната и ние трудно придвижването в жегите а сега ни предстои и почивка. Търсим си нещо леко малко и лесно за разнасяне. До 100 лв. В Касида имат хубави модели, харесах си една http://kasida.bg/lqtna-bebeshka-kolichka-bertoni-lorelli-flash-r … 013-46-21549.html нещо такова търся, но ми изглежда малко паянтава.  Mr. Green
Виж целия пост
# 711
Здравейте.
Някой знае ли откъде от чужбина мога да поръчам зелен Атлантик? Вече ми писна да ги чакам тези тук и да не могат да ми кажат кога ще има!

П.П. Намерих това: http://dino.sklep.pl/nowy/promocja-wozek-atlantic-espiro-spacero … 2012-p-11239.html Светло зеленото е, но не ме притеснява. Поръчвал ли е някой?

Не виждам къде е далаверата, като сега Атлантика е на 499!!! Като сложиш доставката не си струва (може би за 20-30лв) да нямаш гарация.
Виж целия пост
# 712
Ми като няма зелен и не знаят кога ще има...
Виж целия пост
# 713
Ще питам тук, за да не правя нова тема. Търся си лятна удобна и лека количка за дъщеря ми, ние сме със зимната и ние трудно придвижването в жегите а сега ни предстои и почивка. Търсим си нещо леко малко и лесно за разнасяне. До 100 лв. В Касида имат хубави модели, харесах си една http://kasida.bg/lqtna-bebeshka-kolichka-bertoni-lorelli-flash-r … 013-46-21549.html нещо такова търся, но ми изглежда малко паянтава.  Mr. Green

Такава с малко по-ниски дръжки може да вземеш от джъмбо за 30 лв. Много е удобна имам такава джъмбовска Simple Smile
Виж целия пост
# 714
Ми като няма зелен и не знаят кога ще има...
Защо държиш на зеления цвят?
Виж целия пост
# 715
Ми като няма зелен и не знаят кога ще има...
Защо държиш на зеления цвят?
Ами защото никой друг от предлаганите в момента не ми харесва. Много са ми скучни.
Виж целия пост
# 716
Мен пък на Атлантика ме кефят цветовете,особено графита.Много ми харесва нестандартното-сивия Атлантик,черното Енцо Ево,цикламеното Вектор Про-и накрая него си го взех.Бъди по различна!
Виж целия пост
# 717
А на мен пък Енцо Ево ми харесва, но не и цветовете. Особено черното  Wink Въпрос на вкус, нали...
Виж целия пост
# 718
Ааа вярно че имаше там трябва да мина или ще пратя мъжо ако не ми остане време.  #Crazy
Виж целия пост
# 719
Мен пък на Атлантика ме кефят цветовете,особено графита.Много ми харесва нестандартното-сивия Атлантик,черното Енцо Ево,цикламеното Вектор Про-и накрая него си го взех.Бъди по различна!
Това не виждам за какво. Първо съветът да съм различна, малко ми е безсмислен...и непоискан. Пък и как те прави различна количка, която имат още стотици жени?  newsm78 И защо това да е целта?  Пък и ако става дума различна ще съм със зеленото, защото още го няма. Кое му е различно и нестандартно на скучното сиво и бежово?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия