Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 114

  • 109 458
  • 746
# 645
Татяна, коя Лили?!?
Виж целия пост
# 646
Лили, за теб става въпрос.
Виж целия пост
# 647
tatyana_77, тази торта е от каталога на http://blog.pinkcakebox.com/
Ето и линк към нея: http://images.pinkcakebox.com/big-cake300.jpg
Дай му профила да го разнищим този потребител.

Виж целия пост
# 648

Твоя торта.

tatyana_77, тази торта е от каталога на http://blog.pinkcakebox.com/
Ето и линк към нея: http://images.pinkcakebox.com/big-cake300.jpg
Дай му профила да го разнищим този потребител.



Вярно че там съм я гледала! Абе викам си "много ми е позната от някъде..."  Rolling Eyes

Името му е торта та. Ама предполагам чее някое хлапе...

Виж целия пост
# 649
марианаД  аз споменах че има Китайски/Хонг Конг  формички , има си и оригинални английски на РМЕ . Разликата е в качеството им , както и в цената  Wink

Стефина та те в Англия вече конкурират цените за доставка от Америка  Laughing ...поне тука тръгват от 100 грама и се увеличават пропорционално  Mr. Green .


seika какви инструменти , то има толкова много , какво точно си търсиш . В Библиотеката има качени доста Английски онлайн магазини, Ибей Англия , Американския Ибей ...няколко страници по-назад някой беше пуснал български сайт .
Виж целия пост
# 650
Името му е торта та. Ама предполагам чее някое хлапе...


Нищо не му се вижда в профила.
Виж целия пост
# 651
Името му е торта та. Ама предполагам чее някое хлапе...
Нищо не му се вижда в профила.
лИбезно го/я поканих за приятелство. Чакам отговор  Mr. Green На този етап, торта на Лили не виждам. Явно е в някой заключен албум.
Виж целия пост
# 652
Леле, Рая,аз да не те обидих без да искам BlushНа мен ми стана интересно,след твоя пост,какво съм си купила, аджеба, за 18-19 лева newsm78Нещо не ми се връзваше да са оригинални на тая цена.Така и се оказа-мейд ин Чайна Mr. Greenнаписано с мънички буквички след адреса на фирмата в Англия GrinningКупила съм скъпички китайски играчки,но в сравнение с цената от 39,90 на на Кадемлия- си е почти Grinning прилично .
Лелче Ог,далматинчетата са и много ,и сладки HugТе са ти нещо като запазена марка Grinning
Мина,винаги с възхищение разглеждам творенията ти!Имаш уникален стил HugСамо да попитам-онази,снежнобяла дантела част от експеримента ли е Grinning WinkНещо не ми изглежда на място така,върху рисунката,пък и по цвят,малко... newsm78Но не ти знам замисъла,така че това си остава само лично мнение с елемент на разсъждение/какво точно казах newsm78 Joy/Нали не ми се сърдиш Hug Heart EyesТортата е великолепна,като всички други Hug Grinning
Виж целия пост
# 653
Името му е торта та. Ама предполагам чее някое хлапе...
Нищо не му се вижда в профила.
лИбезно го/я поканих за приятелство. Чакам отговор  Mr. Green На този етап, торта на Лили не виждам. Явно е в някой заключен албум.

И аз съм изпратила покана. Чакам одобрение.
Тортата я видях, но това според мен не е "кражба" намира се в албум "Забавни", достъпен е за всички, там има и други торти и не ми е махнат надписа Lilly's cakes от колажа.
Виж целия пост
# 654
Привет, влизам да си покажа тортичката от вчера. Благодаря на Пепи че ползвах нейна идея  bouquet

           

И сватбени сладки 370бр. от миналия месец, темата беше пеперуди, а цветовете бяха портокалов и бял. Слаодките са от месленото тесто на Стаси, за което и благодаря  bouquet. Много вкусно,топи се  в устата и се връзва с вкуса на Пиккото.


         
Виж целия пост
# 655
Привет на всички,  Hug
Момичета,дайте ми идея, как най-лесно да напарвя емблемата на "Левски":


Ще съм Ви, много благодарна!    bouquet   bouquet   bouquet
Снощи правих едни рози с комплекта на Уйлтън за рози, ама станаха едни, който не са за показване  ooooh!. Явно има някаква тактика, ама още не мога да я уцела  Crossing Arms! Проблема може би е в некачествените продукти, който ползвам, ама други и да искам тук няма. Ако някой може да ми пусни линк да си поръчам по интернет тази ММ на Пико!
Прекрасен ден Ви, пожелавам!  Hug

Мина, много оригинални торти - дантелата правила ли си я или е истинска! Много нежно е съчетана с тортата!  Hug
Дестини, обичам много пеперуди, но още не съм си взела комплекта. Сладките обаче са много хубави, направо ми се приядоха! Отивам да видя в тортената тема дали има тестото на Стаси за да направя вкъщи!   bouquet
Виж целия пост
# 656
Момичета, чета Ви съвсем редовно и само въздишам по красотите, които правите. Не коментирам, защото изобщо не съм ви в категорията, просто чета и попивам информация.
Понеже акълът ми съвсем изчезна, не знам кой ме пита как съм правила паяка - явно е късмета на начинаещия. Дори и не съм се замисляла за конструкция, време за изсъхване и такива неща. Направих една голяма черна топка за тяло и 16 пръчици за крака. 8 пръчици с парче шишче вътре, без нищо да стърчи и другите 8 с малко шишче, което се подава, за да ги забода в тялото. Краката съединих с малки топчици, които като притиснах двете пръчки станаха като стави. И после забодох самите крака в голямата топка. Нито съм чакала да съхне, нито нищо. А черното оцветих с боята на Уилтън, оцветих самата РМ.
Благодаря и за съветите за Анджелина Балерина. В края на краищата не успях да я закрепя на един крак, защото всичко направих от захарно тесто. Ето я и нея, а момиченцето се опитах да направя като рожденничката:


Виж целия пост
# 657
момичета влизам за  въпросче-ще правя моренце купих си кристалина до сега не бях ползвала мога ли да покрия с бяло и отгоре да намажа с оцветена в синьо кристалина и тортата е за понеделник може ли по рано да я намажа или трябва в деня 
Виж целия пост
# 658
betina33, Кристалината не разкапва ММ, така че няма проблем да я намажеш по-рано. И по- принцип може да си я оцветиш и да нанесеш в-ху бялото. Само преди това леко я затопли.
Виж целия пост
# 659
момичета влизам за  въпросче-ще правя моренце купих си кристалина до сега не бях ползвала мога ли да покрия с бяло и отгоре да намажа с оцветена в синьо кристалина и тортата е за понеделник може ли по рано да я намажа или трябва в деня 

Ако цялата торта е море, няма нужда да я покриваш със захарно тесто. Измажи си я със сметана. Оттам нататък както Дестини е писала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия