

Всичко ще е наред!
Надявам се всичко да мине добре с мъжа ти, а за другите неща щом имаш 5 месеца все ще намериш време, не се притеснявай.
.
.
.
. В момента Стейси спи, а таткото е на басейна. Толкова много забавления за деца не бях виждала на едно място. Обаче не мога да правя много снимки със свестния апарат, че отвсякъде тече вода, а с другия са много замазани. Днес се разходихме с амфибия( от втората световна война). Вчера пък вечеряхме в ресторант, където храната и напитките се доставят от влакче. Ходихме и в един детски център и по височината на детето се гледа за къде е разрешено и само на две места пуснаха Стейси. Като е по-голяма ще има повече. Всяка вечер за лека нощ има приказка, нещо като театър, но не точно. След това една жена пък чете друга приказка. Пускат страхотна песничка и Стейси много танцува на нея. Утре ще ходим и с влакче да разгледаме наоколо. На водните пързалки Стейси е добре и не се страхува, обаче започне ли да тече отгоре й вода и плаче. Американчетата никак нямат страх от водата, на класове ли ги водят, какво ли, но си се забавляват, а са на същата възраст като Стейси. В хотела е тихо и спокойно, макар че е пълен. Изобщо сме много доволни.

готино и много вярно
Ама важното е купон да става. 


Нямам търпение да видя резултата! Пожелавам спокойна и успешна сесия! 
Препоръчани теми