Да не говорим, че рожденният ден се пада точно на следващият ден от връщането ни от морето. )
А в Диснимания не се пуши още от миналата година. Бяхме юли месец на РД и пушачите излизаха на вън.
В Холивуд става, но да е до 9ч сутрин и след 19ч вечер. През всичкото останало време слънцето е непоносимо и е ад за децата.
Бих пробвала това с-у Български корен, трябва да отида да погледна какво е положението там. )
Силви, дали имаш някакви снимки от мястото?
ДеЩо, видях, че са разширили детския кът на Ла крем (ако така се казваше), ходихме 1път с Калина, но ми се струва неудобно за такова мероприятие. Отделно, че няма да го затворят само за децата от РДто и ще настане пълна лудница.
А пък тортата държа да си я поръчам на определено място..та съвсем ще ме отхвърлят там. )
.
Подкрепям идеята с две ръце!