ПЛЕВЕН - 148

  • 51 459
  • 744
# 555
Веси, стига де, сериозно ли има със сополи и кашлица?! Дани тази седмица не е на градина, защото има лека хрема и не посмях да го пусна! Crossing Arms

За прахосмукачките - имам тази http://www.technomarket.bg/products/09026002/samsung-sc-9150 Чисти си супер, тихичка е, контейнера за отпадъци е пластмасов, което е супер удобство, копчето за пускане и спиране е на дръжката ( в началото си мислех, че е тъпа екстра, но се оказа, че е супер глезотийка  Blush). Много съм си доволна от нея!
Имам и тази - http://www.technomarket.bg/products/09066724/zelmer-919-0-sp-aquawelt Тя е по-шумна, по-тромава и с по-малка всмукателна мощност, но пък след като изчистя с нея, в стаята мирише супер свежо. А миналата седмица открих, че мие и прозорци много добре. Laughing

Виж целия пост
# 556
Моята е тази http://www.technomarket.bg/products/09037995/philips-fc-9174-01  с този допълнителен накрайник за килими http://www.technomarket.bg/products/09006612/philips-fc-8043 . Аз пускам много косми, и с него си реших проблемите  Simple Smile Самата прахосмукачка не е много шумна, но като се сложи този накрайник доста бръмчи.
Виж целия пост
# 557
Благодаря ви много момичета Hug

Ани няма какво да се залъгваме.....така си беше. Не знам какво да кажа или какво да направя като съм само аз. Миналата година чух едната леля да коментира за някакво момиченце, което е дошло с страхотна кашлица и едновременно с това и бележка от личната , че е здрава и нямало какво да направи. Знам , че тези неща са неизбежни и всичко си е до родителите , но не мога да се примиря и не знам обаче какво може да се направи. Ще почнат да се оправдават,че родителите работят и няма кой да ги гледа, опитвам се да ги разбера и сигурно им е много трудно , но какво да правя ако и тази година ми е болна всеки месец и като бонус вече и с малкото в къщи. Чудя се какво да кажа, направя и има ли изобщо смисъл Tired

Извинявам се за дългия пост
Виж целия пост
# 558
Веси, това е отвратително, от първия ден болни да ги докарват.
А личните лекари защо издават бележките?
Просто се обаждаш в ХЕИ да дойдат на проверка и толкова. Аман от простотия. Като започнат в детската градина, та стига чак докато завършат училище децата.

За прахосмукачки не мога да коментирам. Моята е най-обикновена, евтина, чисти си ок. А и нямам килими с по 20см косъм, та още по-лесно. ))))
Виж целия пост
# 559
Веси,и в нашата нова градина е така,имаше вчера едно детенце,от коридора го чух как кашля...И пак на входа мед. сестра ги проверява-уж....
Момичета,някой има ли да ми услужи с булчинска рокля за 3годишно момиченце...?Малкия систър ще го женим ноември-Хриси я уредих благодарение на Силви/ Hug/,но търсим още една рокля за племенницата...
Незнам при вас как е,но мен май ме хваща пролетната умора в есенен вариант.....Ама нищичко не ми се прави-нито ми се ходи на работа,нито ми се занимава със семейни задачки-дете,мъж...нито пък ми се учи....
Силви,взела съм ти нещицата,мини само да ти ги дам-днес ще съм до късно работна Sad
Виж целия пост
# 560
Виж целия пост
# 561
Косе, малката сестра дето отиде студентка във Варна ли?. ) Много бързо бе...)

фтал, хахаха, това е яко. )
Виж целия пост
# 562
О, много сте мили - благодаря за разбирането. Фталл рече че драматизиам, ама на Кирето още не му знаят името, ту е Гошко, ту Мартин, а одеалото успяхме да го взимаме с нас в колата за през деня, че знам ли там колко човека се завиват с него. А Киро се поуспокои май, и понеже ги оставят на самотек и за обличане, и за какво ли не, единия следобед си бе взел чужди дрехи и пантофи. Joy Та оттогава всяка сутрин го надъхвам да казва на лелката, че е малък и не може и за това да ходи да му помага, особено в тоалетната. А днес трябваше да носим плодове да играят на магазин и нащо лапе поиска да носи една малка кофичка, която бях спретнала с различни плодове, и още на първата крачка се обърна и каза: "Не мога нося, аз съм малък още!". Joy
Успешна година на учениците, на нас ни искаха само 50лв. за помагала. Laughing
Виж целия пост
# 563
Добро утро и честит празник на всички. )

номадка, добра стратегия си е изградил Кирето, браво на него. )

Калина пък тази сутрин е с нещо като разстройство, но и направих веднага прахче Хидрасек, дори го изпи почти цялото без нищо да слагам вътре. ) Остана и само 1глътка. )
Та за сега ще пазим къщата, макар че тя мрънка да излизаме.
Виж целия пост
# 564
Честит празник на всички!Стела пък снощи я боля стомахчето и повръща но сега е добре вече.Нещо и е много чувствително стомахчето.
Виж целия пост
# 565
Миленче,мерси за инфото оня ден,бяха ме "нападнали" и не остана време за приказки...
Вкъщи пък е обратното-Хриси е голяма-сама я оставям да се облича,съблича....че ще еи голяма булка на леля си,няма да е малка....На сестра ми пък/голямата/ искали 40лв за помагала по български и математика,а племенницата ми е с 45дни по-голяма от щерката...... #Crazy newsm78
Мира,що да е малка?Някои хора цял живот ще си останат малки и ще им е рано за брак и т.н.Решили са младите-да се взимат,пък щом се и обичат..... Laughing Mr. Green
Ни ми се работи,нито нищо значи.....
Виж целия пост
# 566
Музе, е аз не съм казала, че е малка. ) Лошо няма, на кой, когато му дойде музата, тогава се жени. )

Виж целия пост
# 567
Да най-важното е да се обичат и да се разбират.Да не се карат за дреболии  и да си помагат.А за женитбата възраст няма едни сеженят на 20 други на 30 а има и такива които не се женят.
Виж целия пост
# 568
Нашите помагала в градината ще са безплатни тази година. Нали направиха 2 години задължителна, предучилищна подготовка, та ние сме в първата. Със сигурност пак ще събираме пари, но ще видим за какво Grinning. Миналата година учебните помагала струваха 24 лв. доколкото помня.
Виж целия пост
# 569
И Калина другата година ще трябва да е на предучилищна. Ще видим какво ще е положението. )

В къщи обаче ни е изпонатръшкал грип ли, настинка ли. Ама всеки е с някакви оплаквания. Калина с нещо като разстройство и болки в стомаха, аз кашлям и с хрема. Утре хич не знам как ще съм на работа и ще говоря 5часа, ама ще видим. )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия