ПЛЕВЕН - 148

  • 51 459
  • 744
# 495
Добро утро!
Да кажа, че има цирк (ако не сте чули). Орион е, пред стадиона в 9-та. Днес Драго ще провери кога са представленията.

За кръчмите - май колкото хора, толкова и мнения. Sunglasses За да си защитя моето, ще кажа, че колкото и пъти съм ходила (3-4 са, да не си помислите нещо друго) винаги е ставало невероятен купон! Първият път даже бяхме само нашата компания и още една маса, защото беше вторник, но пак си се забавлявахме супер! Хич не съм обърнала внимание дали колоните са издънени. Храната е вкусна, персоналът супер любезен. Peace
Виж целия пост
# 496
Стелито от няколко дни е с вирус разстройство и температура и няма никакъв апетит боли я стомахче и не иска да яде Sad
Виж целия пост
# 497
Привет!
Позагубих се малко, но взехме малко отпуска и отскочихме до морето да починем малко. Сега се настройвам психически за новата учебна година.  Simple Smile
Честито на патерица на всички малки и големи рожденици, които са парзнували перз това време!
Виж целия пост
# 498
моля за малко почощ от майки с ученици - къде в плевен се продават учебници втора употреба за деца, коита са последни по програмата за 91 г. набор? или изобщо втора употреба учебници
Виж целия пост
# 499
Проба, проба, 1, 2, 3... Есть связ Simple Smile Едно видео за разнообразие -




Виж целия пост
# 500
Ако някой гледа цирка тези дни, моля да сподели впечатления. Последното ни ходене на цирк беше разочарование за мен, а и за детето, така че сега съм малко недоверчива към такива посещения. Confused
Виж целия пост
# 501
Ако някой гледа цирка тези дни, моля да сподели впечатления. Последното ни ходене на цирк беше разочарование за мен, а и за детето, така че сега съм малко недоверчива към такива посещения. Confused
Довечера ще го гледам и ще пиша. не съм ходила на цирк от детските си години, така че сигурно ще ми е забавно!
 Вечерните представления са от 17:30ч и от 19:30ч, 10лв за пейка, 12 лв ложа, за детето е безплатно (не знам обаче до колко годинки е безплатно)
Виж целия пост
# 502
 То напоследък цялата държава ни е голям цирк Laughing та не е нужно да ходим допълнително на друг. Joy
 А къде точно са го построили в 9-ти квартал? newsm78
Виж целия пост
# 503
Проба, проба, 1, 2, 3... Есть связ Simple Smile Едно видео за разнообразие -


 Всъщност, през цялото време докато гледах това клипче, се чувствах унизена като българка. Лично аз не съм чувала по някоя от нашите телевизии да се гаврят така с нечии "звезди", независимо от начина, по който са придобили "блясъка" си. Едва ли всички българи ахват от възхищение при вида на рошавата и дебела Алла Пугачова или Лейди Гага с пържолената рокля, но учтиво ги гледаме. Може пък точно това да ни е основната грешка..... #2gunfire
А какво прави 8-годишният племеник в интернет пространството и с коя думичка в търсачката е стигнал до Азис е друг въпрос..., при положение, че като натиснеш думичката "мразя" в чичко Гугъл, първите резултати изобщо не включват този клип, същото е и в youtube...
Не харесвам Азис като визия и имидж, но това няма значение, когато се подиграват в чужда национална тв с нещо българско,  а и как ли човек да обясни на себе си децата си милувките на двете каки от ТаТу?!!
Виж целия пост
# 504
E, то и аз не виждам голяма разлика между Алла Пугачова, Лейди Гага и Азис Simple Smile Направо са си като близнаци...
Виж целия пост
# 505
Аууу, много танцувам на тази песен - http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I&ob=av2e, и пея с цяло гърло  Laughing
На Алла Пугачова ходих на концерта в София. Страхотен беше. И там пях.
Какво съм пропуснала?  Mr. Green

П.П. Харесвам Азис.
Виж целия пост
# 506
Какво съм пропуснала?  Mr. Green


Нищо, но бъди нащрек Wink От днес вече сме на детска градина. Така да се каже минаваме на следващо ниво. Отивам да видя как ще ме посрещне Киро, доволен или цъ Simple Smile
Виж целия пост
# 507
Ние пък бяхме първи ден на ясла.Горе-долу добре мина ,ял,акал ,пишкал в гърне.Утре ще е зор ,защото вече знае къде ще ходи  Cry.Зарадваха се ,че няма памперси ,биберони и шишета и яде сам / да го поФаля /.

На морето оцелихме цирк Балкански ,на Валя и хареса и на мен също ,но много слабо българско присъствие в артистите ,да не кажа че почти нямаше.

За кръчми не се сещам ,не съм ходила от сто години ,Караджейката работи ли?
Виж целия пост
# 508
Браво бе Тони, ние вчера бяхме първи ден на детска градина първа група разбира се и аз от притеснение, че не искаше да пишка преди да тръгнем го пратих с памперс, а сме уж самостоятелни вече. Нали никой не познава там и много ми беше на шише дали няма да реве, да има драми, да се наака, напишка и ред други работи. Обаче Кирето ме изненада много приятно и тая нощ рева само за един пистолет. Simple Smile
Цирк Балкански беше в Бургас до сами плажа на който ходехме, но сметнамхе че за да идем 2 възрастни, едно дете на 13 и 1 на 3 години ще ни струват билетите около 60лв. и предвид риска Кирето да не стои мирен до края решихме да не се вътрим още.  Laughing

На вниманието на всички мами, които имат нужда от работа знаят отлично английски или пък имат познати учители - в ОУ "Климент Охридски" Дружба 1 нямат учител по английски за 7-ми клас. Много ви моля ако някой прояви интерес или знае подобен човек да се свърже с мен или направо да го прати при директорката, търси се спешно!

Мисля че Азис го бъзикат доста интелигентно с чудесен хумор и не чух нищо чак толкова унизително за да се засрамя на тема българин. Клипът му е безобразно глупав и по-скоро с този майтап му правят реклама отколкото обратното!
Имам спомен, че Косето препоръчваше една Механа при Войводите като кръчма, хем евтино хем на лесно място, обаче не помня имаха ли жива музика, но за това пък имат страница във фейсбук. Laughing
Виж целия пост
# 509
Лейди Гага, Азис и прочие - където са се родили - паднали са си на мястото.
Гага е творец и голям професионалист, нищо, че трудно се преглъща.

Ели беше изцяло готова с документи и тн да тръгне вчера на ДГ, но ще тръгне утре, понеже имаше малко сополи. Тръпка ми е вече как ще е за нея там, а също и за кака и на училище.
Обадих се да питам госпожата /на Яна бивша, която сега поема Ели/ кога коя смяна е, за да я пратя тогава, че се познават. И това малкото награби телефона да си говорят и и каза - идвам другиден, айде чао  Grinning
Ще видим как ще се оправя с триенето на дупето след акане, че тук аз я върша тая работа. Кака и за 4 години е акала веднъж в градината, стиска и си върши у нас всичко. Ама това малкото няма да му пука и подозирам, че ще пера гащи.

Тео е голям бандит, само тва мога да кажа, не се спира. Яде сам с вилица и лъжица, качва стълби, имитира всичко. 

Днес пред Общината бяха докарали нови коли на Гражданска защита, имат празник. Демонстрираха си техниката, качваха една стълба до всичките прозорци на сградата, тези най-високите над самия часовник. После качваха децата в колите и камионите, много забавно. Мн приятни хора. Аз нали имам непоносимост към хора в униформи, ама тия ми харесаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия