Къде в Пловдив???-23

  • 71 120
  • 752
# 135
...на Заимов имаше май магазин на КАНЦ.
затвориха го,сега е пекарна Peace

Някой питаше за поправка на сребро-мернах табела на сребърен магазин точно зад централни Хали  Peace
Виж целия пост
# 136
Момичета ,откъде да купя Дулсе де лече?
В Лекси дали ще има?
Виж целия пост
# 137
MiaMIa, този на Барт в магазина им до Вис Виталис ли да ходя да го търся?

Miss74, къде се намира ТЦ"Маркет"?

ТЦ Маркет е на ул. "Капитан Райчо",точно до DM -магазинчето е много заредено   Peace
Виж целия пост
# 138
ако някой скоро е ходил в магазинчето на Бефадо-това ли са им летните пантофки


никак не са ми летни


Виж целия пост
# 139
MiaMIa, този на Барт в магазина им до Вис Виталис ли да ходя да го търся?

Miss74, къде се намира ТЦ"Маркет"?

Да, магазина до Вис Виталис на 6ти септември. Мисля, че в повечето магазини се продават същите лап топи, но на малко по-високи цени-Барт са вносители. Нашия също държи фронта, въпреки че падна не веднъж работи....
Виж целия пост
# 140
Момичета, имате ли впечатление от качеството на детските колички тип чадър, които продават в Джъмбо за около 30-40 лв.? Дали ще издържи 15 -тина дни здрава?

Почти 100 % съм сигурна че на Заимов вече няма магазин на Канц, сега е закусвалня /освен, ако не са го изместили на друго място на улицата/.
Виж целия пост
# 141
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=588020.735
Момичета четох, че сте писали в предишната тема за смяната на адресите, няма ли друг начин за записване на постоянен адрес, освен споменатите? Ако някой знае нещо, моля Ви пишете ми ЛС. Благодаря предварително.   bouquet
Виж целия пост
# 142
Аз да попитам за приятен ресторант с качествена вегетарианска кухня, има ли такова чудо в Пловдив?
Виж целия пост
# 143
Момичета, имате ли впечатление от качеството на детските колички тип чадър, които продават в Джъмбо за около 30-40 лв.? Дали ще издържи 15 -тина дни здрава?

да,ще издържи,че и повече,но не много повече  Wink
Виж целия пост
# 144
Аз да попитам за приятен ресторант с качествена вегетарианска кухня, има ли такова чудо в Пловдив?
Само Веда хаус в Капана е изцяло вегетариански.


Elfita, не видях въпрос в поста ти, но в магазина на Бефадо имаше по-отворени модели от типа с две ленти с лепка, с отворени пръсти дето са.  Simple Smile
Виж целия пост
# 145

Elfita, не видях въпрос в поста ти, но в магазина на Бефадо имаше по-отворени модели от типа с две ленти с лепка, с отворени пръсти дето са.  Simple Smile

Уффффф,пропуснала съм ЛИ то. ooooh!
да,благодаря за инфото-ще ходя да гледам
Виж целия пост
# 146
Момичета ,откъде да купя Дулсе де лече?
В Лекси дали ще има?
В Берьозка би трябвало да има
Виж целия пост
# 147
Преди няколко дни в горния десен ъгъл на страницата имаше реклама за конвекторна фурна - промоционална цена 49 лв.
Някой да  обърнал повече внимание на сайт или фирма?  Shocked
Спешно ми е необходима, а нямам време да обикалям.
Предварително благодаря! : Simple Smile
Виж целия пост
# 148
Момичета ,откъде да купя Дулсе де лече?
В Лекси дали ще има?
В Берьозка би трябвало да има

Благодаря, Захир! И в готварската тема ме насочиха към този магазин, малко ми е далече, ама ще го посещавам щом не се сещате за другаде.
Виж целия пост
# 149
Къде продават възглавници "Латекс" или както още ги наричат Екон (www.ekon-bg.com)?
Екон, имат една представителска фирми в Пловдив на Коматевско шосе в двора зад магазин Маркита.
Входа е от булеварда малко след пресечката и едно малко кръчме. Склада е малко по-навътре в двора от лявата страна има изложени матраци отвън.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия