Къде в Пловдив???-23

  • 71 119
  • 752
# 465
Благодаря Ви момичета за предложенията за везни за жалост няма с какво да се придвижа до Джъмбо! А Нео не ми е от любимите марки, иначе и на мен не ми се дават много пари за електронна везна.   bouquet

Абе какво толкова я мислиш. Всички везни правят едно и също, даже можеше и някоя още "по-куча" марка да си взема. NEO-то я купих в деня, когато си взех мноооого скъпа хлебопекарна и просто адски ми се досвидя да дам по-значителна сума точно пък за везна.
Това е положението, няма смисъл да се робува на марки, точно пък за такава дребна техника. Ако се развали или пък я изпусна, просто я хвърлям и купувам нова.  
Ти си решаваш, но според мен няма много смисъл да се дават много пари точно пък за везна  Peace
Това и аз го написах по-горе явно не сте прочели, но за да не искам точно дадена марка значи си имам лични съображения. Тъй като някой от уредите им дори и нови не работят!!! Мерси за съвета! Wink
Виж целия пост
# 466
...Трябва ми сладолед на прах, ако някой е виждал някъде да продават ще съм много благодарна да ми пише. Проверявах къде ли не, но не знам защо няма. Да не са го спрели от производство?   bouquet

В Лекси в Гранда вчера видях, български, от този, дето става и на крем (то май и крем си се води, но пише, че може да се замрази).

Трябва да пише сладолед на пакетчето, иначе е прахообразен и се прави с миксер и най-вече излиза голямо количество и по-евтин. Защото има и пакетчета със сметана, която е пак на прах...  bouquet

Сладолед на прах в пакетчета  и кутии има в Кауфланд - български, производство на "Радиком", с. Радиново.
На кутиите пише: "Сладолед на прах"
Често го пускат на промоция. Има го бял и с какао. Peace
Виж целия пост
# 467
...Трябва ми сладолед на прах, ако някой е виждал някъде да продават ще съм много благодарна да ми пише. Проверявах къде ли не, но не знам защо няма. Да не са го спрели от производство?   bouquet

В Лекси в Гранда вчера видях, български, от този, дето става и на крем (то май и крем си се води, но пише, че може да се замрази).

Трябва да пише сладолед на пакетчето, иначе е прахообразен и се прави с миксер и най-вече излиза голямо количество и по-евтин. Защото има и пакетчета със сметана, която е пак на прах...  bouquet

Сладолед на прах в пакетчета  и кутии има в Кауфланд - български, производство на "Радиком", с. Радиново.
На кутиите пише: "Сладолед на прах"
Често го пускат на промоция. Има го бял и с какао. Peace
Много благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 468
Някой виждал ли е този или подобен модел в Пловдив http://www.3suisses.bg/bg/shop/produkti/belo/belo/banski-kostyum … 5868-1-15238.html.
Виж целия пост
# 469
Къде мога да отида да леят куршум ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 470
Къде мога да отида да леят куршум ?  Rolling Eyes

Аз съм ходила в с. Долно воден - жената е много мила. Не си спомням точно коя къща, но в селото, когото и да попиташ, ще те упътят. Peace
Виж целия пост
# 471
Някой обърнал ли е внимание дали има червено цвекло в Кауфланд в Кичука  newsm78
Виж целия пост
# 472
За леене на куршум съм чувала много добри отзиви за Себахат-живее някъде до бялата сладкарница (до пицарията) в Кючука.Но лични наблюдения нямам.
Виж целия пост
# 473
За леене на куршум съм чувала много добри отзиви за Себахат-живее някъде до бялата сладкарница (до пицарията) в Кючука.Но лични наблюдения нямам.
И аз така. Веднъж имах късмета да се заговоря с мъжът й, на детската площадка (беше с внучето) - та ми спомена жена му с какво се занимавала, написа ми дори телефон за връзка, ама пусто, изгубих листчето...все някой трябва обаче да знае координатите им, надявам се да се включат и други хора.
Виж целия пост
# 474
Виждали ли сте някъде такъв лаптоп   http://vegatoys.com/view/4263.html   - този модел, като че ли най-много се доближава до истинския. Някой поръчвал ли е, ако може отзиви. Гледам , че има 50 функции, другите ( на Барт и на Уинкс ) май са с по-малко  newsm78

И още нещо - знаете ли къде продават течност за пистолет за сапунени балончета и ако може ориентировъчна цена!

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 475
Джъмбо 500 мл - 3 или 4 лв /зависи от накрайничето за балони/, защото е голямо шишенче за правене на балони, но може да се използва за течност
Виж целия пост
# 476
В неделя работи ли някой от магазините за вносни перилни препарати, които обсъждахте?
Последните дни направо съм в шах. Купих от Метро течен Ариел и на 60* си вадя прането все едно не е изпрано изобщо ooooh!. Че се набутах и с голяма опаковка. Бях чела за такива проблеми, но все ми се струваха градски легенди Sad.
Виж целия пост
# 477
Алекс, поръчвала съм доста пъти от този сайт. Много са коректни и точни.
Виж целия пост
# 478
Ерин, vanichka75, благодаря ви за отговорите.

Аз имах предвид дали някой е поръчвал този лаптоп , да даде отзиви за него...
Виж целия пост
# 479
Здравейте!
Моля,препоръчайте ми магазин за килими,по възможност да не са много скъпи!
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия