Къде в Пловдив???-23

  • 71 119
  • 752
# 285
Момичета дайте идея за място около П-в (отдалеченост не повече от 70-80-км), където хем да е хладничко, хем да има басейн за къпане.
Велинград
Виж целия пост
# 286
 След вчерашната питанка спешно за фото - след работа одидох на колелото на гарата - има две - Кодак и Фюджифилмс. Влезнах първо в Кодака, а там една мрън-мрън, ама за една снимка - ама веднага, абсурд, хаха една снимка 13/18, та то е заредена другата хартия -утре. Излезнах бясна и нахълтах отчаяна в другото, където след 3мин бях с  готова снимка и усмивка на лице. Та там видях и часовници със снимка, за които преди 2-3стр. някой питаше.
Виж целия пост
# 287
Момичета дайте идея за място около П-в (отдалеченост не повече от 70-80-км), където хем да е хладничко, хем да има басейн за къпане.
Аз мога да препоръчам комплекс Вивиана на Цигов чарк. Бяхме там на тийм билдинг в началото на месеца и много ни хареса. Обаче е по-подходящо за семейства с две деца или примерно за 2 семейства, защото къщите са големки. Поне на нас ще ни е скъпичко да наемем една къща самостоятелно. Другото място, което сме посещавали в този район и също много ни харесва е Вили 7М.
Виж целия пост
# 288
Момичета дайте идея за място около П-в (отдалеченост не повече от 70-80-км), където хем да е хладничко, хем да има басейн за къпане.

Сещам се за едно място над Старосел, ако не се лъжа се казваше Бяло камене.Хладно е, защото е в гората, има три вили мисля, басейн и ресторантче.Но пътя от Старосел до там е ужасен, в смисъл едно време е имало асвалт, но вече се е изгубил, ако сте с високопроходима кола е добре.
Виж целия пост
# 289
Момичета, благодаря за идеите!
Ще разгледам къщите на Цигов чарк.
На Бяло камене съм била като дете на летен лагер Simple Smile Бях чула че е преустроено. ще разгледам и него.
Виж целия пост
# 290
хотел Свети Георги, с. Белащица
Виж целия пост
# 291
Момичета дайте идея за място около П-в (отдалеченост не повече от 70-80-км), където хем да е хладничко, хем да има басейн за къпане.

Сещам се за едно място над Старосел, ако не се лъжа се казваше Бяло камене.Хладно е, защото е в гората, има три вили...............

И всичките мухи на света са се събрали там в момента  Crazy иначе наистина е мн.приятно.
Виж целия пост
# 292
Някой сеща ли се, къде продават подобни дървени фигурки http://geru.bg/index.php?m=320&lang=1&category=401&pc=401?
Виж целия пост
# 293
Вила Виел с.Бойково
Виж целия пост
# 294
Някой сеща ли се, къде продават подобни дървени фигурки http://geru.bg/index.php?m=320&lang=1&category=401&pc=401?

Индийските магазини?
Мисля, че там съм ги виждала
Виж целия пост
# 295
Трябва ми сервиз за диагностика и поправка на автоклиматици. Да работят качествено и на добри цени Simple Smile
Виж целия пост
# 296
Някой сеща ли се, къде продават подобни дървени фигурки http://geru.bg/index.php?m=320&lang=1&category=401&pc=401?

http://landofroses.net/Suvеniri-ot-Indonеziya/cat/381/30/

Suveniri ot darvo -  Indonezia
Виж целия пост
# 297
 ох намерих ви момичета , да се запиша че от 19- сти съм при вас и може да сте  ми нужни , ако с нещо не мога да се оправя в пловдив , а аз ще ви помагам някоя ако дойде във варна:)
Виж целия пост
# 298
Аз пък бих препоръчала комплекс "Старите къщи" в с. Мостово, страхотно местенце, но не знам дали ще има места, че последният път като ходихме нямаше. Това при условие, че искате да е с приспиване разбира се. А и разходка до Белинташ може да си направите ако отидете.
Виж тук - http://staritekashti.com/
Виж целия пост
# 299
Дървени фигури съм виждала освен в китайските магазини , в магазините за сувенири  и интериор.В Капана има такива 100%.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия