Къде в Пловдив???-23

  • 71 119
  • 752
# 420
Здравейте, искам да попитам някой виждал ли е такива чехли и къде(на каква цена): тъй като много искам да си купя нещо такова с ортопедично ходило и естествена кожа? Имаше в Лидъл, но не бяха мой размер. Благодаря предварително.   bouquet
Виж целия пост
# 421
В Метро ги има тези чехли... Peace
Виж целия пост
# 422
В Метро съм виждала такива чехли, кожена горна част и стелка .
Виж целия пост
# 423
Такива чехли съм купувала и от Дайхман.
Виж целия пост
# 424
Трябва ми плат, мисля че се води някакъв бандажен плат - от типа, който правят светлоотразителните жилетки или полицейските жилетки. Някаква идея как се казва и къде да го намеря, обиколих доста места и никъде няма.
Виж целия пост
# 425
Дали има място в Пловдив където могат да ми изпекат агне?
Виж целия пост
# 426
Дали има място в Пловдив където могат да ми изпекат агне?

По Великден гледах, че във фурната, която се намира на ул. "Данаил Николаев" има приготвени агнета за печене.....но дали пекат индивидуално по една бройка  Thinking
Виж целия пост
# 427
Такива чехли съм купувала и от Дайхман.


Благодаря Ви момичета, а знаете ли на какви цени горе долу?   bouquet
Виж целия пост
# 428
Такива чехли съм купувала и от Дайхман.


Благодаря Ви момичета, а знаете ли на какви цени горе долу?   bouquet

Мисля, че около 20 лв. Ако хванеш намаление, може би и по-малко.
Виж целия пост
# 429
Такива чехли съм купувала и от Дайхман.


Благодаря Ви момичета, а знаете ли на какви цени горе долу?   bouquet

Мисля, че около 20 лв. Ако хванеш намаление, може би и по-малко.
Да, благодаря погледнах в сайта им в момента не са намалени за жалост.   bouquet
Виж целия пост
# 430
Трябва ми плат, мисля че се води някакъв бандажен плат - от типа, който правят светлоотразителните жилетки или полицейските жилетки. Някаква идея как се казва и къде да го намеря, обиколих доста места и никъде няма.

Ерин, имам спомен, че май съм виждала в магазина за конци, дантелки и прочее шивашки артикули, дето е в началото на Пешеходния мост, на гърба на сградата с/у Дома на модата и красотата.
Виж целия пост
# 431
Да, Мазиар - от там идвам - няма
Виж целия пост
# 432
kori_1, такива чехли има в момента на 9.90 лв в Алати. Една колежка си купи, но не ги видях дали са хубави.
Виж целия пост
# 433
Относно чехлите - купих си от Метро ( и в момента ги има) - ортопедични, естествена кожа, естествен велур, испански са. Цената беше около 35лв. Много бях доволна. Купих ги, защото краката ми бяха станалилеш от бременността. Родих се с тези чехли.

Относно Леокрема - пак в Метро има Simple Smile

Чаената къща
- и нея си я има Simple Smile

Виж целия пост
# 434
Такива чехли съм купувала и от Дайхман.


Благодаря Ви момичета, а знаете ли на какви цени горе долу?   bouquet

Мисля, че около 20 лв. Ако хванеш намаление, може би и по-малко.
Да, благодаря погледнах в сайта им в момента не са намалени за жалост.   bouquet


не разчитай само на сайта, погледни брошурката или директно в магазина, обикновенно има и модели, които са в едни кошници близо до касата. Дано хванеш някое намаление Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия