Ние се завърнахме,ама голям вятър по морето имаше.
Малката пак много рева,искам да люсна и аз едно ама ми е свършило уискито:))))
Весела,горе главата има и такива дни.
След това се нареждаме 4-мата в редичка, като баща ми е в мазата, за да си ги "подрежда" и започваме да правим верига..... После естествено според правилника за вътрешния ред на входа трябва да си изчистим, та метем, мием... Когато дойде зимата ние отново имаме график. Първо дневен такъв... кой кога ще излиза, ще е на работа, сакън, да не остане "бебИто" без дърва, после седмичен, че веднъж седмично от мазата се вадят цепениците, и щото баща ми хич не ги харесва си ги донацепва сам... Това обикновено е събота в порядъка от 8:30 до 10. Когато приключи с ръкоделието, веригата отново е строена и тоя път носи дървата нагоре ..... Честно да ви кажа, нямате си и идея, това ми ти парно къде ми е застанало.... чакам само баща ми да се пенсионира и да спре да тръби, че докато носи пари в тая къща той решава .... и да сложим климатици.... с майка ми вече сме се уговорили, брат ми и той е на наша страна...
и нерви немога да заспя.
експерт по топлото стонах. При нас зимата е люта и клима не може да оправи положението.....от дървата топлината е друга....на вън -20С аз съм по къс ръкав.....ама трябва и слугуване за това.
, портата е по важна, щото който минава може кучето до закача....пък знам ли от злоба до къде ще стигнат 
, но все пак мъжете ни с честен труд си изкарват прехраната....не са печатници за пари .....м...му 
и не мога да се отлепя от сладката приказка!!Веси,я люсни няколко чаши майната му и брой до сто да видиш как ще ти се изпари нервата!!Ама туй с миенето наистина е голям майтап!!Да вземете да го смените тоя дето го е измислил!!!

Качи се на мотора и отново отиде на регатата,защото утре свършва българския етап и ще има купон в Силистра.А пък на моя купон беше голяма веселба -до преди малко песни и пляски с две китари,маракаси,ударни и....цял оркестър беше сформиран с подръчни средства.Аз си тръгнах първа ,че много ми се събра безсъние последните дни,ама едва се откъснах от веселбата!!Бяхме стигнали до тази фаза с руските романси и ви поздравявам с една хубава песничка от жанра!!

И кроасанче ви изпекох..
Ние сме на климатици,ама живот и здраве един ден ако си купим къща със сигурност ще има камина и нас няма ни прескочат дървата 
Дори забравих кога за последно. От как са се родили децата-на гости я караме и то тихо и кротко. Че чадата спят.. А как ми се дивее......... Ама то на теория само ми се дивее,сигурно ще преподчета да се наспя
Ама то не пречи да искам
Имам малко да пооправям из нас,ама как ме мързи не е истина. Ще се сборим с мързела,пък да видим кой ще победи.
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА ОЩЕ 100 ГОДИНИ ! Добро утро дами и слънчев и усмихнат ден на всички


и да си намериш на земята най-комфортното кътче за душата

Ооообаче,няма кой да я свърши вместо мен и таман морския го няма да ми се пречка докато се развихрям с парцалите-да я мятам.На всички дето ще си почиват -мурзелувайте и заради мен,моля ви се
,днес мен май няма да ме огрее мързела 

жива, здрава и много обичана жена.
аз съм сигурна, че ще се справи, но трябва да набере смелост.
, помага! 


Страшен е!
! 
....Ама беше кефско....
Доста дружки от мамата имам и лятото не ме оставят да скучая.

, да ме разсейва и да не съскам
Не, че съскам де
Да се връщат живи и здрави, пък ние все ще измислим къде да прескочим!

Препоръчани теми