Съпруги,чиито мъже пътуват 23

  • 38 888
  • 721
# 315
Благодаря момичета!
Ние се завърнахме,ама голям вятър по морето имаше.
Малката пак много рева,искам да люсна и аз едно ама ми е свършило уискито:))))
Весела,горе главата има и такива дни.
Виж целия пост
# 316
Ох, Весела ... с това локално парно колко ни е позната историята..... Ако ти си в къща, ние сме в панелен блок. Знае се седмица предварително точно в кой ден и по кое време ще пристигнат дървата. Цялото домакинство е строено пред блока и чака ..... камиона  hahaha След това се нареждаме 4-мата в редичка, като баща ми е в мазата, за да си ги "подрежда" и започваме да правим верига..... После естествено според правилника за вътрешния ред на входа трябва да си изчистим, та метем, мием... Когато дойде зимата ние отново имаме график. Първо дневен такъв... кой кога ще излиза, ще е на работа, сакън, да не остане "бебИто" без дърва, после седмичен, че веднъж седмично от мазата се вадят цепениците, и щото баща ми хич не ги харесва си ги донацепва сам... Това обикновено е събота в порядъка от 8:30 до 10. Когато приключи с ръкоделието, веригата отново е строена и тоя път носи дървата нагоре ..... Честно да ви кажа, нямате си и идея, това ми ти парно къде ми е застанало.... чакам само баща ми да се пенсионира и да спре да тръби, че докато носи пари в тая къща той решава .... и да сложим климатици.... с майка ми вече сме се уговорили, брат ми и той е на наша страна...
Виж целия пост
# 317
Офффф от люскане  Wink и нерви немога да заспя.
Рухи в къща сме и нямам спомен последните 3-4 зими морския да е да мен, все се случва октомври да замине и брой 6-7 месеца, дошло лятото да се прибере....По певоля  hahaha експерт по топлото стонах. При нас зимата е люта и клима не може да оправи положението.....от дървата топлината е друга....на вън -20С аз съм по къс ръкав.....ама трябва и слугуване за това.
Делти, въпроса не е в парите....ами в комшиите, голям трън сме им в очите....Зимата 30лв. че спирам колата от време на враме на тротоара.....ама ако го видите  трябва въображение за това, че хора могат да вървят.....сега водата съм разхищавала...и съм миела....абе наща община - луда работа с тоя кмет, загуби няколко гласа в мое лице  Wink , портата е по важна, щото който минава може кучето до закача....пък знам ли от злоба до къде ще стигнат  ooooh!
Но от както свят светува....има можещи и неможещи, бедни и богати.....духовно и материално...невежи и образовани.....
Няма да продължавам, за да не досаждам, но нали сме посестрими по съдба знаете как се глада на нашите семейства.... Money , но все пак мъжете ни с честен труд си изкарват прехраната....не са печатници за пари .....м...му 
Виж целия пост
# 318
Девойките,
делникът си върви, обаче и за мене изгряло слънце преди нам си колко вече години и така грозното патенце като порасноло се превърнало в голяяяяма гъска.
да ви почерпя и да ви пожелая с по-малко нерви да посрещате делничните несгоди



всичко е диетично newsm03
Виж целия пост
# 319
  И за добавка едно от любимите ми...

Виж целия пост
# 320
Aма какъв е тоя лаф посряд нощите бе хора???Какво ви стана??Аз се връщам от купон и смятах да лягам и да погледна за малко пощата......какво ти малко??От половин час чета  book и не мога да се отлепя от сладката приказка!!Веси,я люсни няколко чаши майната му и брой до сто да видиш как ще ти се изпари нервата!!Ама туй с миенето наистина е голям майтап!!Да вземете да го смените тоя дето го е измислил!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А пък аз да ви се похваля,бях на гости соло,защото морския не миряса motorКачи се на мотора и отново отиде на регатата,защото утре свършва българския етап и ще има купон в Силистра.А пък на моя купон беше голяма веселба -до преди малко песни и пляски с две китари,маракаси,ударни и....цял оркестър беше сформиран с подръчни средства.Аз си тръгнах първа ,че много ми се събра безсъние последните дни,ама едва се откъснах от веселбата!!Бяхме стигнали до тази фаза с руските романси и ви поздравявам с една хубава песничка от жанра!!  love001

smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524
Виж целия пост
# 321
лелееее,каква веселба изпуснах  ooooh!

Който спал-сега ще сервира кафето  Mr. Green Добро утро,мацки !
И кроасанче ви изпекох..

Ама с какво удоволствие ви изчетох среднощните писания Simple Smile Ние сме на климатици,ама живот и здраве един ден ако си купим къща със сигурност ще има камина и нас няма ни прескочат дървата  Laughing Ама е вярно,че дървата друга топлина дават. С ток не можеш така се стопли,както с дърва. Ама голяма хамалогия бе  ooooh!

Ох,Нада,леееко ти завидях за купона. Малее,от години не съм купонясвала!!!!  #Crazy Дори забравих кога за последно. От как са се родили децата-на гости я караме и то тихо и кротко. Че чадата спят.. А как ми се дивее......... Ама то на теория само ми се дивее,сигурно ще преподчета да се наспя  hahaha Ама то не пречи да искам  Laughing

Днес събота било..малко ми се сливат дните. нямам планове май  newsm78 Имам малко да пооправям из нас,ама как ме мързи не е истина. Ще се сборим с мързела,пък да видим кой ще победи.  Thinking

Такива ми ти работи,друзя. Отивам да храня домочадието. Лек и мързелив ден ви желая!!!!  Hug
Виж целия пост
# 322
МОРЕНИТКА   Hug  bouquet ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА ОЩЕ 100 ГОДИНИ !  Добро утро дами и слънчев и усмихнат ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 323
Добро утро дами!
За климатиците ние сме с такива,но хола ни е южен а спалните северни,съответно климатика не можеше хубаво да отопли и купихме един радиатор.Сметките ми за тока са финаги фантастични,затова исках една камина с водна риза да сложим ама като чета тук и направо ми се отщява.Малко работа имам ами и дърва да нося. Stop
честит рожден ден на моренитка!  bouquet
Хубав ден от мен!:)
Виж целия пост
# 324
Моренита,желая ти мноооооого любов  newsm76 newsm76 newsm76и да си намериш на земята най-комфортното кътче за душата  smile3525 smile3525 smile3525
Хонора,благодаря за кафенцето и кроасана.От доста време съм отказала кафето,ама като слагате такива красиви кайвета,пак ми се допива!!И аз днес съм обявила хигиенен ден,ама се чудя как да се уфлянкам,че да почна по-късно newsm78Ооообаче,няма кой да я свърши вместо мен и таман морския го няма да ми се пречка докато се развихрям с парцалите-да я мятам.На всички дето ще си почиват -мурзелувайте и заради мен,моля ви се newsm03,днес мен май  няма да ме огрее мързела Thinking
А  ето един виц от мен със сутрешното кафе,още се смея като го прочетох,дано ви хареса!! Joy Joy Joy
Две госпожи во наjдобри години решиле да излезат навечер сами без мажите. Вечерале се напиле бааги и дошло време за дома. Попат им се примочало. За да не им светкаат белите газишта во градската темнина решиле да скршнат во гробиштата покраj кои минувале и таму да ги извршат природните обврски. Нормално немале тоалет хартиjа. Првата се забришала со своите гашти и ги фрлила. На втората им било жал за гаштите па откинала парче од венец и завршила работа. Утредента двамцата мажи си се пожалиле међусебно:
- Знаеш жена ми синошта се врати дома пиjана и без гашти – рекол едниот.
- Не е тоа ништо одговорил другиот. – Моjата исто се врати дома без гашти а од газот и штрчеше лента на коjа пишуваше: „…. никогаш нема да те заборавиме. Перо, Миле и фудбалски клуб Слога“!!!
Виж целия пост
# 325
Добро утро Бандата!
Хонора хубаво кафенце и аз като теб сега ще се вихря в кухнята,  мусака друзя ще дялкам.
Наде направо ме зарази с този купон довечера ако не ни мине котка път, може и да отразим едно гости с едни приятели newsm35
Моренитка   bouquet жива, здрава и много обичана жена.
Веси злобата на хората, няма да я излекуваме, бай Ганьо е научен все да гледа в паничката на другия, много е лошо като имаш такива комшии.
Делти Батю е къде тези години - 46, ама съм го оставила сега без да му набивам  smile3538 smile3538 аз съм сигурна, че ще се справи, но трябва да набере смелост.
Хайде сега отивам да се вихря


  chef
Усмихнат и слънчев ден!
Виж целия пост
# 326
Добро утро дами!
Сънят е хубаво нещо  Joy , помага!
Почерпката на Моренитка е супер! Честит рожден ден! Набрах едно скромно букетче от градината специално за теб!

HONORA, благодаря за кафенцето, дори ще повторя  Wink
Натали, мила, гледай си рахата.....камина хич не ти трябва....ония хубавите моменти пред нея са само по филмите, в реалноста е олееле  ooooh!
Наде, супер сте!!! Газзз до дупка и аз така харесвам, ама пропуснем ли  една седмица и само ядове  Rolling Eyes
Хубав ден и от мен!
Виж целия пост
# 327
Моренитка, честит рожден ден!Много щастие и  любов!!!Взех си от диетичните неща Wink
Наде, и аз се смея JoyСтрашен е!
При мен голяма скука, уж чета, ама нещо не ми върви в това време. Почти сама съм, кандидат-студентката почти не се свърта в къщи - работа, купони, обикновено  в къщи е само за да се наспи. Малката замина в сряда на селото на приятелката си,утре ще ходя да ги прибирам. Такива ми ти работи при мен, като ви слушам малко ви завиждам, ако беше морския ми тук по друго щеше да лятото Confused Ама живот и здраве като се върне ще наваксваме.

Едно коктейлче от мен за добро настроение Grinning!
Виж целия пост
# 328
Привет-мривет РусалкитИИИИ wavey
Не съм влизала днеска, че от сутринта като ме завъртя, чак преди малко се прибраФ. Викам си, отивам да си боядисам чутурата и се прибирам да шетам....ама не би....звънна ми една съфорумка от Пловдив, че е във Варна и като я метнахме, че до преди малко ooooh!....Ама беше кефско.... Grinning Доста дружки от мамата имам и лятото не ме оставят да скучая.

Моренитка, Hug

                                       



За комшиите, позната до болка история..................

Аз съм на климатици, но моят апартамент е огащен и от вътре и от вънка....така, че при мене си е топличко и много уютничко. Ама друго си е да си имаш каминка, хамалуваш, но си е хубаво да имаш такова чудо.  Ние нямахме възможност, че тоя умник дето ни строил така направил комините, че само тия на първия етаж могат да имат....а те я ползваха няколко години и толкУз #Cussing out

 МиМ,           
Добре, че имам съфорумки да ми гостуват, че и аз без моя морски......абе никъде не ходя и ми е  тъпичко. Аз обичам да пътувам със него. Но пък като се прибере, то ще е студено и тогава не обича да шофира по тези кофти пътища.   Ко да праЙш,.... така се случи вече две години. Важното, че ме събужда всяка сутрин със Love you     Wink, да ме разсейва и да не съскам Joy   Не, че съскам де Laughing то и да съскам коЙ мЪ чува Joy      Да се връщат живи и здрави, пък ние все ще измислим къде да прескочим!

                                                             
Виж целия пост
# 329
Здравейте!:)
И мен ми е тъпичко особено вечер.Днес се видяхме с една съфорумка от София,изкарахме си супер но мразя съботни вечери в къщи.То аз мога и изобщо без да се прибера ама с двете ремаркета няма как.Баткото мрънка,че бил уморен,а малката пак цял ден реве и то какъв рев все едно,че я колят.Направо вече ми писна:( и по тоя повод си взех една бутилка Траминер от Търговище,и си налях една чашка ама направо ми се наду главата.Sad
Ние сме от 3 дена сами,а аз вече успях да се посдухам.
Дали да не спретнем една форумска срещичка другия уикенд ако има кандидатки аз съм на линия.Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия