Съпруги,чиито мъже пътуват 23

  • 38 888
  • 721
# 345
Привет,мацки  wavey

Наминавам да ви чета,да не изпусна някоя клюка,сакън  Laughing


 Наде, и аз не го знам това чудо какво е. Падам си по такива цветя,от които имам файда аз  Laughing На терасата си гледам мандарина,босилек,мента и люти чушки естествено. Тях най-ги познавам  newsm53

Наталка,абе това чудо на мързела да не е едно,дето прилича на Закс,от "бенджи,Закс и Звездния принц"?  newsm78 Ходи си само като гламаво и прахосмукира? И като срещне преграда/пречка и се обръща на другата страна? За туй чудо ли говориш? Я изтипосай една снимка от чичко Гугъл да го видим. Само от любопитство-скъпо ли е много? А удобно ли е за стандартните апартаменти-тоест прагове,ръбове на килими разни. Как ги преодолява?  newsm78

Делтичка,абе душо,винаги компанията на приятелка е по-добра от чистенето  Laughing Туй и аз го знам. Ша взема аз някой ден да зарежа всичко и да поизляза,че съм станала като пещерняк-не виждала хора.  ooooh!

За зимнините..какво да ви кажа. Кулинарията ми е хоби,понапрайвам аз туй-онуй,а зимата ще трябва мат'рал за понапрайването Wink Пък мъжа ми ще си е у нас зимата,а обичам да си го глезя  newsm03 Пък ми пълни душата като каже "Браво бе жена,туршията ти равна няма"  smile3521 И ми е едно хубаво на душата,и за туй се хващам да правя. Сигур ще минат години и ще ми писне,ама за сега правя . Ама има и друго-момичето може да избяга от селото,ама селото не може да избяга от него  newsm62

Мен тази вечер ме наболява главнята,та се чудя сега да я махам ли,да не я ли махам..?? не знам. малко ми просветна. Мислих кръвно,ама го мерих-не е от това. Преумора ми се насъбра,знаете как е.. И тъй. Ша отлитам да го лягам,че филма ме чака на пауза.

Отлиииит  afwitch
Виж целия пост
# 346
Олееей, още нещо смешнооо

                                   



После щЪ чИтЪ Хонорич, че Диването ми прати да чета във мамата мнения за Румбичката. То имало и тука беее, ама съм куха лейкаааа smile3538
Виж целия пост
# 347
Виждам,че Делта ме е изпреварила с качването на клипче. Grinning
 GrinningНие у нас прагове почти нямаме ,тоест имаме съвсем малки.Имаме в хола един килим,който сложихме заради малката, иначе сме на теракот.На килима не се качва,просто е за равни повърхности.Иначе си има автоматична зарядна станция,и може да изляза от къщи ,като и свърши батерията отива самозарежда се и продължава да чисти.Има и виртуална стена,две пласмасови такива като кубчета ги слагам там където е килима да не отива натам ,че да не спре.
Но понеже нашия апартамент е големичък ми върши доста добра работа,и терасите чистя с нея.
За цените нашата понеже е последен модел струва 400 $,но моя позната която ми я препоръча си поръча от E BAY по-стар модел ,мисля че 200 $ струваше нейната,но тя се оплакваше,че и създава проблеми и се главоболеше с нея.Аз досега проблеми не съм имала,но всъщност я имам от скоро ,мъжо я донесе от последния рейс значи 2 месеца и половина я ползвам,няма проблеми за сега.Тука продават някакви на сименс,но са по 800 лв.Ами това е,дано съм ви била полезна.Simple Smile
За почивката в Хисар,Делта точно към спа-хотел ''Хисар'' сме се насочили и ние,искам да има басейни ,спа процедури.Сега едни приятели са там,та чакам отзиви и от тях.
На Велинград преди години ходихме в хотел''Абир'',това май ми е най-хубавата почивка.
Лека нощ русалки! Hug
p.s.редактирам се за да кажа,че нашата румба е като първата сивата.
Виж целия пост
# 348
Привет бърборани, така ви харесвам Simple Smile!
Ние бяхме в мама ми на гости, че щерката започва утре очни, след това ще ходи на работа и 20-на дни няма да можем да се съберем всичките заедно.
А за зимнината - и аз едно време като млада булка правих трушии, камби, сладка, ама с годините нещо се измързелих  Wink, а и те не се ядат много вече у дома. Само морския като е тук тогава се похапва. Последните години нося продуктите в майка ми или свекърва ми и те ги правят, нали са пенсионерки, намирам им работа Simple Smile, но правим само кисели краставички и няколко вида сладко. 
Nataliiiiiii , и аз няма да откажа една такава машинка за в къщи - днес до обяд се бях отдала и аз на  newsm75  , newsm79.
Като изберете къде ще ходите да споделиш, че и аз имам поръчка от моя човек да измисля нещо за почивка. 
Отпрашвам към леглото - утре ще съм на работа, а преди това трябва и да рразходя кучо. Hug
Виж целия пост
# 349
Да взема да се разпиша преди да съм се чаршафосала Joy
Благодаря за съветите за цветето.Един жокер-тези дългите израстъци дето са като въздушни корени,като станели 12 секцийките с израстъчетата на тях,можело да се отреже и да се прави на нещо,което било лечебно newsm78 newsm78 newsm78 Много ми е "Х" това цвете ,май ще трябва в някой цветарски форум да търся помощ ooooh!
Айде и от мен сладки сънища smile3524 smile3524 smile3524
Виж целия пост
# 350


                               

                                                         newsm68
Виж целия пост
# 351
Добро да е утрото,Делтичка!  Hug

От мен едни питки със сирене,ама наистина аз съм ги правила  Laughing

как сте,дами?  
НИе тази нощ не спахме,само придремнахме час-два. Малкото май ухо го мъчи  Thinking Вчера се сви цялата като й почиствах ушите след баня и цял анощ беше неспокойна. Днес ще идем да ни види докторката,да знам какво е. Уф,милото ми то  Sad

Моя моркси днес отплава по обяд и се очаква кофти време. Като се чухме тъкмо гледаше прогнозите и умуваше от къде да мине,къде да се скрият от времето. Хич не е лесна и неговата да му се невиди. Дано ги размине,ама надали  Praynig

Малко кофти започвам сутринта,но това е положението при нас сега. дано при чадото да излезе от зъби нещо,че да можем да се уговорим най-накрая и да излезем на по кафе. Имам нуждаааааааааа  smile3514

Приятен ден,мацки и до скоро писане  Hug

P.S. Забравих да ви кажа. Ще имам нужда от стиснати палци. Моя човек писал на компанията длаи ще е възможно в началото на октомври да го сменят.По принцип беше планиран за средата. Още не са му отговорили. Чакам с нетърпение да видим какво ще му кажат. Дано се прибере в началото,все пак две седмици повече са си две седмици.  Praynig
Виж целия пост
# 352
Добро утро!
Хонора,едни стиснати палчета за детенцето от мен,дано не е нищо сериозно.
За кафенцето и аз имам нужда да си побъбря с някой.
Нашия батко от днес е на градина,ей сега мятам румито и съдомиялната,че работа ме чака.
Целувки от мен! Hug
Виж целия пост
# 353
Браво бе аз цял шопинг направих ,а вие още не сте се разписали Grinning
Ивето като по чудо днес не реве,не ми се е случвало незнам откога:)
Изобщо днес ми е един спокоен и щастлив ден.Simple Smile
Искам да ви питам и още нещо,някоя от вас ходила ли е до щатите и Канада ,и ако да сложно ли е много с визите съответно канадска и американска.
Виж целия пост
# 354
Привет-мривет wavey

Хонорич,
Ти знаЙш ли тез питки как върЯт със бирка и бялУ винцИ, а smile3503 Наистина са много вкусни и много бързо стават.

АдИ аз да сложа винУтУ, пък може от сутрешната закуска да е останало нЯщУ за замезванИ Wink

                                       

Днеска се видях със Наталка,
Тя е една много Убава млада дама със две чудесни дечица. Само нЪ плаши, че  малката рИвее. Абе рИве за солети, и да ги ръси по земята Wink А момченцето и много самостоятелно и не я чух веднъж да му извика. Много добро детенце thumbsup
Виж целия пост
# 355
А Делтето е страхотна и приказлива жена,много приятна за компания. Simple Smile
Изобщо си побъбрихме доста:)
Виж целия пост
# 356
Добро утро,мацки  wavey
На мен се пада честта тази сутрин:


Наталка,Делти,леееко ви завидях  Laughing за хубавата компания и сладките приказки. Следващия път и аз с вас Simple Smile

Моето чадо е здраво. Тъй каза док  Grinning Всичко е от зъбите. Само още 3 кучешки останаха и сме озъбени изцяло. Ама голям зор беее  Sad

Та спокойно можем да излизаме . Скоро ни предстои обиколка по магазините с голямото. Идва училище,дрехите окъсяли  ooooh! Ще свиркам като имам слизане към центъра.

До скоро писане,мадами. Хайде,чакам ви да се разпишете и вие Simple Smile
Виж целия пост
# 357
Добро утро!
Хонорче,следващия път ще се обадим задължително:)
Откъде пазаруваш дрешки за голямото?
Виж целия пост
# 358
Добро утро и от мен!! newsm03
Тези вкусотии дето ги изтипосвате много ми харесват!!Особено питките!
^HONORA^ ,моля те напиши рецептата,че сутрин моите мъже много обичат такива антиздравословни закусчици.А тези ми изглеждат на печени -демек няма да са пържени и съвсем нездравословни JoyМного се радвам,че дребосъчко е добре и е към края на озъбването. ooooh!Кой знае колко му е трудно на детенцето,ама какво да се прави като няма друг начин!!Винаги съм си мислела,че това дето природата е измислила тези зъби е някакъв вид наказание.Зор докато ги изкараш,после цял живот зор да ги запазиш да не изпадат -направо -ужастттт!!! Mr. Green Mr. Green Mr. GreenОткакто родих двамата юнака,все нещо се изпортва по фасадата ми!! Joy
Ако искате да заформим в петък едно кафе и сладолед някъде.Аз така и предния път не можах да присъствам и ми остана сладоледа Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 359
Пак съм аз  Laughing
Нада,за теб:
Рецептата за питките: 2 яйца, 1 ч.ч. кисело мляко,угасено с 1 ч.л. сода; 1,5 ч.ч. сирене натрошено,2 ч.ч. брашно; малко масло.
Това се обърква,става много лепкаво,дори не бих казала като тесто. Супер лепкаво. Вземам с лъжицата и върху хартия за печене на малко разстояние едно от друго Цопвам просто. Аз имам силиконово килимче и въхру него ги пека. като сложим питките върху хартията в тавата,отгоре им набучвам малки парченца масло/маргазин.ама го понатискам,да влезе вътре. От горе може да се поръсят със сусам,маково семе,червен пипер..Но заради децата ги направих без нищо отгоре. Пекат се на предварително загрята на 200* фурна. От тази доза илизат 9 бройки. Бон апети. Лесно и бързо.  Laughing

Натали, дрешки й понакупих аз,намерих чудесни дънки в Ню Йоркъра. Отдавна не бях виждала дълбоки дънки,като се наведе да не й се вижда благородното продължение на гърба. та там открих!! и няколко блузки й купих. Предимно за обувки ще гледаме с нея,може би на Пискюлиев.Пък и аз трябва да се обзавеждам с обувки ,че срамота направо  Embarassed Ама не се съобразявайте с моето пазарене. Важното е да се видим,пък магазините няма да избягат  Laughing

Аз пък да ви се оплача. Реших (за пореден път) да си купя едни неща за торти. Инструменти. Харесах си най-накрая,тръгнах да си поръчвам...и от 30 и няколко лева поръчка накрая гледам 50 станали  Shocked Ма то ДДС,на то доставки,ма то не знам какви си такси. Е,хубу де,никъде не пишеше,че това са цени без ДДС!!! И се отказах. Много им здраве!! Едни цени,рпавиш си сметката и накрая гледаш съвсем различна сума. Аааамаха! Точно тази торта,която съм решила да правя ще стане и с подръчни материали,50лв няма да им дам на тях! 50 цирея да им излязат на .. !!!  #Cussing out #Cussing out
АБее....тортени вълнения  Laughing както и да е.
Днес пък ако ви кажа как ме мързи,не е истина. Да вземе се скатая и нищо д ане правя днес?  newsm78 Добра идея,нали  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия