Наминавам да ви чета,да не изпусна някоя клюка,сакън
Наде, и аз не го знам това чудо какво е. Падам си по такива цветя,от които имам файда аз

Наталка,абе това чудо на мързела да не е едно,дето прилича на Закс,от "бенджи,Закс и Звездния принц"?
Ходи си само като гламаво и прахосмукира? И като срещне преграда/пречка и се обръща на другата страна? За туй чудо ли говориш? Я изтипосай една снимка от чичко Гугъл да го видим. Само от любопитство-скъпо ли е много? А удобно ли е за стандартните апартаменти-тоест прагове,ръбове на килими разни. Как ги преодолява? 
Делтичка,абе душо,винаги компанията на приятелка е по-добра от чистенето

За зимнините..какво да ви кажа. Кулинарията ми е хоби,понапрайвам аз туй-онуй,а зимата ще трябва мат'рал за понапрайването
Пък мъжа ми ще си е у нас зимата,а обичам да си го глезя
Пък ми пълни душата като каже "Браво бе жена,туршията ти равна няма"
И ми е едно хубаво на душата,и за туй се хващам да правя. Сигур ще минат години и ще ми писне,ама за сега правя . Ама има и друго-момичето може да избяга от селото,ама селото не може да избяга от него 
Мен тази вечер ме наболява главнята,та се чудя сега да я махам ли,да не я ли махам..?? не знам. малко ми просветна. Мислих кръвно,ама го мерих-не е от това. Преумора ми се насъбра,знаете как е.. И тъй. Ша отлитам да го лягам,че филма ме чака на пауза.
Отлиииит



,
.

Вчера се сви цялата като й почиствах ушите след баня и цял анощ беше неспокойна. Днес ще идем да ни види докторката,да знам какво е. Уф,милото ми то


Наистина са много вкусни и много бързо стават.