Съпруги,чиито мъже пътуват 23

  • 38 888
  • 721
# 375
ДобрЮтрУУУУ wavey

Хонорич,
КазаФ ли ти, че тЪ обичам Joy Оффф, една от любимите ми закуски това пържени филийки със айранчИ smile3508

ИначИ си люсвам аз чаша винце, сама, но както казва Надето, никога не съм сама. Първата наздравичка е със мойтЪ лИбоФФФ....и мога да пийна само на обяд или само за вечеря. Незнам защо
не мога да пия и на обяд или на вечеря. Оффф, де да беше така със манджаретооооо Rolling Eyes

Влизам аз сега във банята и след това отивам на тази моя детоксикация, че не остана вече. Днеска трябва да видя колко ми остава да ходя. ИначИ преди малко БатЮтУ сЪ обади да каже, че посрЯд нощитИ са влизали на пристанище....Което означава, че моите молби Дедо Господ ги е пуснал покрай ушитИ си, и след 9 септември си бият камшика нанякъде....което може и да е далече... И смяната да не е удобнааааа....но каквото такова.

Божей, Божейй, хората имат и съд за варене на компоти....аз започвам да сЪ срамувам още повече Embarassed Embarassed EmbarassedХонорич, напраУ няма да мога да сЪ гледам вечИ!!! smile3538 Embarassed Embarassed Embarassed

                                       
Виж целия пост
# 376
Хе, хе, закуска, кафенце Simple Smile!
Аз обикновено приготвям закуска през почивните дни, а през седмицата са на сандичи или мюсли.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 377
Добро утро! Simple Smile
Хонорче,страхотна закуска мммм Simple Smile
Моето малкото ще закусва мюсли с мляко.
И днес денят обещава да е прекрасен.Пожелавам ви много положителни емоцииии.
Виж целия пост
# 378
Добро утро и от мен!
Така е с малките дечица...трябва всяка сутрин закуска......аз незнам от кога не съм правила  newsm78 , че мойто детенце  Wink , не закусва, ама и как да закусва като ства по обед  Laughing ....ама кво да го правя нали е в ваканция още нека си спи. За морсикия също, само кафенце, ама това аз го научих  Laughing .
И аз съм като Делтито и Надето, когато ми се пийва нещо сипвам си някоя чашка и в соц мрежа  Laughing , така не съм сама.... А това с шопинга, на мен лично не ми помага.....после го захвърлям и пок настроението ми заминало...предпочитам да отида на масаж или в козметичен салон  Laughing или да покарам колата....и хом озовала съм се до моренцето  Joy
Момичета какво става със срещичката? Решихте ли каъде и кога?
Виж целия пост
# 379
За петък примерно в 12.30 на аквариума добре ли е?
Или предпочитате вечер?
Тоест за мен няма значение къде защото ще съм само с малкото.
Виж целия пост
# 380
Привет, мацки !

Мен ме устройва петък,само ще помоля,ако може да не е вечер. Моето малкото има строг режим-още от как се е родила-задължително 20ч е в леглото,никакъв компромис не правя,понеже този режим ме крепи да не рухна физически  Laughing Като заспи в 20ч-до 7ч сутринта нямам грижи никакви и успявам да се почувствам човек-да се наспя,да гледам филм,да сготвя.. Така,че през деня на мен специално ми е по-удобно.

Аз...направих 16 буркана компот от праскови,само чакам майка ми да ми донесе едни специални скоби за затваряне (за да не ги затварям със затварачка,че дават много бомбажи). Та като ми донесе скобите-само ще ги сваря. Вдигнала съм мерника на едни сини сливи,ама след ден-два. Да не се преуморя,сакън  hahaha

Утре мислим с каката да ходим да купуваме тетрадки,линии и каквото там няма. Повечето неща ще си ги ползва от миналата година,ама някои неща трябва да се вземат. Следващите дни ще ходим да търсим обувки  Thinking И така. Училище наближава  Laughing

Моя морски,май ви се похвалих,потвърдиха му дадата на смяната-8.10.2011.  Heart Eyes

Относно закуските-моите ги научих задължително сутрин закуска. Аз така съм научена .МОже цял ден да не ям,но задължително закуска. И не ми тежи. Я палачинки,я питки със сирене,я филийки с кашкавал и т.н. И така.Правя.Луд умора няма  Joy

пък за пиьенето,да не мислите,че не пия  Laughing Пийвам аз,един бадемки като си взема...какво да ги правя??? Задължително им сипвам по 2-3 бейлиса,не заради друго,ами бадемките да не отиват зян  Mr. Green Mr. Green Пийвам аз...ама по-добре с компания  Laughing

това е за сега от мен,друзя. Айде,да ви почерпя:

Отлиииииит  Hug
Виж целия пост
# 381
Превет-мривет wavey
Ей, мЪ на туко що сЪ прибраФ...детоксикирана, лакирана...да сЪ гордеЙ БатЮ ви със кака ви Делта Laughing Wink

За петъка, когато кажете, чакам и останалите за да знам кога да сЪ прИсламчЪ smile3521

Веселче,
Ако е за оправяне на настроение и да съм във кондиция и на мене шопинга не ми помага. Там само като имам нужда от нещо. Иначе съм писала, че мене само спортната зала ми оправя кондиции, мондиции и така нататъчИ...ей, за тВа съм ухилена винагиж newsm47 че чак златния зъб ми сЪ видИ Wink

Хонорке,
Срама нямаш със тези компоти....молА тЪ не мЪ срами Praynig Embarassed За детето ти казвам- Браво- щото и моето Диване във 20.30 беше хоризонтиран...иначИ ни книга, ни училище щяФ аз да видя.
Обаче Душко за закуската....не мога сЪ насиля да закусвам аз сутрин, не ми се яде и туй то. Едно прясно мляко със малко неск кафе и другите глезотии които слагам вътре..и тВа е. Детенце като поотрасна малко и той сутрин не мога да го накарам да закусва. Срещу природа не ритам аз!!! Както например, за вечеря огладнявам към 17.30-18 часО....тогава просто огладнявам...а де, що така newsm78 Хапвам ли по късно и вече ми е кофтиии, кофтииии. Та различни организми, различни щения!
И кЪт гледам мама ти носи някакви скоби против бомбажжж...ей, за тВа моите зимнини бомбират....нямат скоби, а newsm78
Виж целия пост
# 382
Хонорче,заби ни с тези зимнини Simple Smile
Аз срам не срам нищо не правя. Embarassed
За режима също похваля,ние режим нямаме по някое време като се приберем към 20.00 от морската градина започвам тепърва да ги къпя двамата,аз да се къпя и на маса да седна изобщо не мога,хапвам в движение и на крак.
За закуската и аз не закусвам от години,не казвам ,че това е правилно ,но понеже постоянно се ограничавам в храната вече съм свикнала и изобщо не ми се яде сутрин.Пия едно голо кафе ,и до обяд съм ок. Simple Smile
Днес е страхотна жега навън направо щях да припадна,дано се захлади към надвечер,че съм с уговорка с една приятелка да излизаме на биричка.

Виж целия пост
# 383
Ей сега пак да разваля диетата




Поводите са два днес Морския има имен ден, и днес преди 7 години, претърпях една операция и се преборих с болестта.
Натали диетата си я спазвам, ама я кажи с морския можели да се спазва:))))
Хонорке е и аз като Делтичка  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ще се срамувам с тези компоти. Аз консервите спирам до буркани за супи и пипер, преди правех та се напъвах, но сега се стига  dance dance. Вчера взех ей онея сини сливи с идеята да правя малко сладко, но само с идеята си останах - те свършиха.
Това с дисциплината  и при мен беше така - режим и сега малката/която е 18/ когато е на училище по късно от 21ч. не ляга, без да казвам тя сама си има вече режима.
Делти колко детоксикации правиш на един курс?
Сега отлитам   newsm49
Виж целия пост
# 384
Bubkeee,да ти е жив и здрав именника,а на тебе пожелавам никакви болести повече да не те налазват  Laughing

Натали,не срамувай ся ,бре жена  Laughing Аз правя зимнина,щото...така съм свикнала. Имаше години,когато само със зимнина сме се изхранвали,компот и содена питка,вечер след вечер, и някак си..свикнала съм. Густо ми  е на душата,като видя пълната маза  Heart Eyes ама  аз малко по малко. едно време правехме по много наведнъж! майка като излезе отпуска и като започнеееем  ooooh! От тъмно до тъмно. Аз сега правя по няколко по няколко,да не си давам много зор. Както вече казах "Момичето от селото избяга,ама селото не мой избяга от момичето"  Joy

Делтичка, те скобите са само при варенето (вместо затварянето със затварачка). Като изстинат бурканите,скобите се махат и се ползват пак на други буркани. гаранте 100%. Ако се сложат добре-никакъв бомбаж.

И така,чакам майка всеки момент да дойде и да слагам бурканите да се варят. Изчезваааам,пак ши дода,ко мислите вие   Laughing
Виж целия пост
# 385
Бубке,
Жив и здрав и много обичлив да ти е Именника newsm18 dazzler1 newsm18
А на тебе пожелавам, повече никакви такива болести и операции Hug babydust7 шЪ мързелувамИ със тебе двете и няма да праЙм кУмпоти Wink

Иначе тази детоксикация е правя за първи път. Трябва да искарам 14 дена. Ходя У Понеделник, сряда и петък....то май не остана, но ще видя във петък дали не съм ги направила, че днеска така стана, че не погледнахме със козметичката. НабързУ я извика мъжО и да и купи МерСидес...дааам, не вЪ лъжа и майтап да си правЪ. Дай Боже всеки му!!!

Помислихте ли си за часО на срещата, Дами?
Виж целия пост
# 386
И аз се цопвам в хубавата раздумка.Както казва един мой познат -"добре се оприказвахме"!!! Joy Joy Joy
Ама навън наистина днес беше ужаааасна горещина,едва се довлякох в къщи и седях половин час под душа докато се съвзема и да си попия обратно водата дето я пролях по улиците!!! Joy
Бубка, и от мен много,много пожелания и на двама ви за здраве,късмет и само положителни мисли и случки!! thumbsup Two Hearts
Аз,съм за в 12.30ч на аквариума!Само кажете на кое от всички кафенца там,че отдавна не съм ги посещавала!
Хонорче,ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ!!! Heart EyesНаправих днес питките,станаха чуууудесни и получих похвали от юнака.В къщи мъжете са голям майтап-когато и да станат винаги започват със закуска hahahaМоже и вечерта да станат-ПЪРВО ЗАКУСКА!!! Joy
Веси,дано да успееш да дойдеш на срещата-цели два месеца не сме си правили седянка на живо!!!
А пък за зимнината,за да не съм капо и да се срамувам  Embarassedи аз направих фреш от ябълките дето падат от дървото,щото са мнооооого еко-никой не ги пръска с нищо.Истисквам,в малки бутилки и хайде във фризера-ами това ми беше зимнината.  Thinking Embarassed
Предлагам зимата да правим бартери!! Joy Joy JoyКойто каквото направил направил-зимата менкаме !  friendship
А сега сипвам нещо студено и се проскам вън на хладно,че много ми дойде днес температурата!Наздраве на всички!!Надявам се в петък да успеем да се наприказваме!!!
Виж целия пост
# 387
Бубке,честито ти именник да ти е жив и здрав.И повече никакви болести Naughty
За диетите аз не,че правя такива,но мъжо като си дойде качак по 1-2 кг,и като замине ги свалям още първите дни защото не се храня редовно покрай моите диванета.
Хонорче,щом ти прави удоволствие да правиш прави,аз като съм с две леви ръце кой ми е крив. Simple Smile
Бяхме на аквариума с децата,по едно време като взе да ми причернява направо щях да припадна,нещо ми падна кръвното явно в тази жега.
Делте,каква е тази детоксикация бе душата,гладуваш ли?След раждането на синът ми бях с 2 кг. по-малко от сега ,но последните години нещо не ги достигам тези килограми,сигурно защото не съм си го навила на пръста.А и жени тип ''тапициран скелет'' въобще не харесвам.Че то ако няма тук там за щипване какви жени сме. Simple Smile
За режима от тая вечер и аз слагам такъв,какво ще ми седи малкия до 11.00 ааа маха,стига малката да ме остави,защото пак се дере оттатъка аман. Sunglasses
Красива вечер от мен! Hug
Виж целия пост
# 388
Наталкееейй,
Ма, Душата кЪк така шЪ гладувам аз Shocked няма такива екстри при мене. Гладувала съм навреме ама не да отслабвам, че сега ли като мога да не гладувам ...ми омААх преди час цял шоколад smile3508 Във предни постове някой ме беше питал за тази детоксикация и аз писах, че е във една ваничка. Слага се един електрод там и си киснеш крачоните, 30 минутки....и започват да излизат ИнИ мръсотиииии Embarassed УжасТ ти казвам, ужасТ Shocked

ХаД, която каквото си пУжилаЙ Wink      

Наде,
Като на бартер, аз ще си перна от товя коктейл Wink
Виж целия пост
# 389
Ама откъде излизат тия мръсотии бе Делте,от кожата ли?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия