Най-странните и смешни имена - 10

  • 40 889
  • 393
# 195
На мой познат майка му се казва Писана.Някъде от Македонския край била.
Виж целия пост
# 196
Аз имам 2 братовчедки от Луковит ,Лимонка и Портокалка ,много красиви момичета ама с тия имена всички им се присмиват Sad
Виж целия пост
# 197
Стига бе, това ми е като виц, Лимонка и Портокалка  Shocked . Че и от Луковит.  ooooh!
Виж целия пост
# 198
Стига бе, това ми е като виц, Лимонка и Портокалка  Shocked . Че и от Луковит.  ooooh!

На майка ми едната и приятелка се казва Лимонка, а майка и Ягода  Mr. Green
Виж целия пост
# 199
Аз имам 2 братовчедки от Луковит ,Лимонка и Портокалка ,много красиви момичета ама с тия имена всички им се присмиват Sad

Кофти имена. Много ми е чудно как ги наричат на галено.
 
Не че и аз си харесвам много моето име, но все пак  Rolling Eyes .

Ще разкажа един случай...
Имената не са кой знае колко странни и смешни, но ситуацията е комична.
Мъжът ми по фамилия е Ташев, а един негов познат е Курдалийски. Та отиват двамата на един завод да товарят с камионите, но за да влезеш в завода трябва да си извадиш заявка и да ти изкарат пропуск при една лелка, която вечно е сърдита. Пита ги тя за имената.
Единият казва : (еди кой си)..........Ташев
А другият: (еди кой си) .......... Курдалийски
 Mr. Green
А тя : Каквоооо?!? Абе, пикльовци, вие бъзикате ли се с мен smile3515 ?!?

Още се смея, като се сетя, като ми разказваха колко бясна и ядосана е била лелката, докато не са й показали личните си карти.
Виж целия пост
# 200
 Grinning Laughing
Виж целия пост
# 201
Ами.......аз какво да кажа. Баща ми се казва Черню (а иначе е с бяла кожа.Аз например съм по-матова - приличам на рода на майка ми). Баба ми ми е казвала, че навремето децата са ги кръщавали със "страшни" имена, за да уплашат злото и уроките да не ги достигат. Вълчо, Вълчан, Страхил, Гроздана-като се визира грозотия, а не грозде....Та когато бях бреманна с второто си дете, много исках да го кръстя на баща ми. Обачеееее #Crazy. Бяхме решили със съпруга ми да а се казва Чавдар - старо българско име - и двамата го харесваме т.е. да "ползваме" само първата буква. Обаче втората ни рожба се пръкна момиченце. Кръстихме я Рая - на бащата на баща ми (на дядо) Руси.
Свекър ми е Вячеслав - от македонския край, синът ни - Виктор.
Няма как  Mr. Green понякога имената са толкова изшлякани, че лично аз не бих рискувала цял живот потиснато детенце от подигравки  hahaha с името му. Hug
Виж целия пост
# 202

На майка ми едната и приятелка се казва Лимонка, а майка и Ягода  Mr. Green

Аз Ягода го харесвам като име  Mr. Green . Но Лимонка ми е съвсем непонятно как се е появило. За Портокалка да не говорим.
Виж целия пост
# 203

Единият казва : (еди кой си)..........Ташев
А другият: (еди кой си) .......... Курдалийски

Аз имам един познат с фамилия Гъзибаров и редовно му се случва да не му вярват,аз също като разбрах и помислих че се майтапи,но той ми извади личната си карта за да удостовери Laughing

Имах съседи с фамилното име Кокошкови hahaha


По повод селата,преди време в Токуда болница лежах в една стая с жена,която е фризьoрка и е от село Плешивец Joy
Виж целия пост
# 204

Единият казва : (еди кой си)..........Ташев
А другият: (еди кой си) .......... Курдалийски

Аз имам един познат с фамилия Гъзибаров



Правилното изписване на тази фамилия е Газибаров /поне в село съвсем близо до София, където представителите и са много/. Идва от това, че са живяли от другата страна на малка река /"бара"/ и се е налагало да минават през нея за да се приберат у дома. Затова е станало 'гази'-'бара' и Газибаров. Не идва от там от където си мислите..............
Виж целия пост
# 205
Инга е страхотно име  Hug
Навремето любимата ми кукла се казваше така.  Heart Eyes
Благодаря Simple Smile Hug
 Това с Лимонка и Портокалка ме уби... Joy
Виж целия пост
# 206
Инга е страхотно име  Hug
Навремето любимата ми кукла се казваше така.  Heart Eyes
Благодаря Simple Smile Hug
 Това с Лимонка и Портокалка ме уби... Joy

Аз съм срещала името Лимона и Палма Пъпкова hahaha
Виж целия пост
# 207

Правилното изписване на тази фамилия е Газибаров /поне в село съвсем близо до София, където представителите и са много/. Идва от това, че са живяли от другата страна на малка река /"бара"/ и се е налагало да минават през нея за да се приберат у дома. Затова е станало 'гази'-'бара' и Газибаров. Не идва от там от където си мислите..............
Ааа сега вече ми стана ясно,ами аз го написах както ми звучи Mr. Green
Виж целия пост
# 208
Момичета, вижте това http://div.bg/%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D … 423_i.107235.html  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 209

От фамилиите на някои съдя,че са кръщавани на дядовците. Патко Патков например. Е,добре де,щял да се сърди дядото,или пък ко ще да е прекрасен човек и да искаш да го кръстниш на него..ама дядото няма да е жив вечно,а детето/мъжа ще трябва да се представя с това име цял живот ! Изборът на име на детето е изключително отговорно нещо !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия